Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Zjistil jsem, že mi NS 5 a 6 vlastně nechybí. Ještě loni jsem sledoval všechny tréninky, kvalifikace a závody F1, F2, F3 a závody MotoGP a teď? Svět se nezbořil a i bez toho se dá vcelku žít.. Až přijdou na mě se změnou balíčku, tak to nejspíš zredukuju na minimum. Už si ani nepamatuju, kdy jsem se díval naposledy např. na HBO. Taky ho platím zbytečně, jako spoustu dalších. Zatím jsem to nechával z lenosti být (dřív jsem seděl u televize mnohem, mnohem víc), ale když už bude muset být provedena změna, tak už si nechám jen to, na co se dívám. Zas tak moc toho není. Nevím, kdo na tom vlastně vydělá.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

jsem taky exklient UPC se slevou a mam balíček komfort a internet 150 mb.  k tomu zdarma balíček sport. nova sport 5 a 6 vidím na svém mobilu i na android TV (btw. ta aplikace je nejhorší ze všech které používám), ale zapnout mi nejdou a je u nich na mobilu poznámka: "Tento kanál, pro který se platí předplatné, není k dispozici pro přehrávání na mobilních zañzeních".  Jak to mám chápat?

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • Mitušova 37, Ostrava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 5. 2024 v 15:31, Filio napsal:

CA modul komplet a nevidím museli jste znovu naladit všechny kanaly? To se mě moc nechce pak to zase řadit atd

Zkuste aplikaci ChanSort

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc se k tomu vracite? -bylo vyreseno... viz obr.

 

Spoiler

Bez56.thumb.png.bde13d21dde656d4d0d750b320ad2f77.png

 

apropo, Chtel jsem odstranit a zkusil jsem obnovit programovou nabidku pres tlacitko obnovit ve sprave uctu, -bez vysledku 5 a 6 jede na comfortu stale. 
V menu CI modulu je datum platnosti jako pred obnovenim...

 

Spoiler

1714717467844.thumb.jpg.43e81c543f92a5c849706129eb3b9699.jpg

 

 

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě stím se vodafone   vytahuje 😄 božinku taková ostuda pro celý Vodafone  🤣   stav te se do prodejny 😄 nebo zavolej te 😄        co to vlastně znamena jen ostudu  zakaznici musejí jít k prodejně nebo telefonicky zavolat  aby změnili tarif                 žadná konkurence tohle neděla         T-mobile   ani telly ani 02TV                 proč dělají z nás prdel Pane Kautský    už zakaznicí mužou dojit jínam  než do vodafone si vybrat tarif                            mám normalní baliček sport  puvodní tyto kánaly musejí bejt i u mých baličku at z nás nedělají prdel...  už mě to unavuje co děla vodafone                 

  • Nesouhlasím 1
  • Haha 1
  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petr-000v původních balíčkách to nebude, ptal jsem se bývalého kolegy z Vodafone. Jelikož od 17.4.2023 není již možné pro nové aktivace staré tarify VTV získat tak je to prostě v nových. Tak to je a bude. Pokud se Vám nové balíčky nelíbí a nesouhlasíte, můžete ukončit službu a pokud Vás štve celý Vodafone nikdo Vás u něj nedrží 😄  .O2 již také zdražovalo, a Vodafone místo toho aby zdražil, tak udělal nové balíčky 🙂 za mě je to OK. a T-Mobile Nova Sport 5 a 6 co vím nemá.

A ke všemu dodávám že O2 a Skylink, vlastní Kellnerová takže to mají skoro zadara. 😉 

  • Souhlasím 2
  • Nesouhlasím 1
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jooo v pohodě Pane Kautský    já si ještě počkam až bude info ohledně převodu            zatim nic nemám já mužu kdykoliv odejit               já nebudu brečet to bude druhá strána brečet že odchazí spousta lidí z vodafone       konkurence je obrovská       

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem ještě ve Vodafone dřív pracoval, takových lidí vyhrožovalo, že odejde, a že se nikdy nevrátí. A pak se vraceli.  Prostě musíte @petr-000pochopit, že máte 3 možnosti, a ty jsou:

1, nesouhlasit s převod a odejít jinam

2, souhlasit s převodem

3, nesouhlasit s převod a zkusit si vyjednat jinou cenu

 

tím, že tady budete hanit Vodafone a budete naštvaný, že jsou Nova Sport 5 a 6 v nových tarifech Vám, ale vůbec nepomůže

a kvůli pár klientům operátor opravdu brečet nebude 😄 

 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...