Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

Pokud chtěl někdo k O2 přejít, tak přešel dávno, resp. kdo k O2 nechce, tak tam nepřejde nikdy. A celkově je s podivem, že se debaty stále vedou ve stylu "přecházení", když dneska není problém mít těch operátorů klidně 10 souběžně a nikdo nikam přecházet nemusí. Už proto ne, že jeden rok má něco tento operátor a druhý rok zase tamten operátor a tak to jde pořád dokola. Dělat ze sebe televizního turistu, co mění operátory jak fusakle, to už je snad diagnóza :D
  • Souhlasím 2
  • Nesouhlasím 1
  • Haha 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak závody začínají od 29.2., řekl bych, že je krajně neprofesionální oznámit den předem u kterých operátorů se to bude vysílat, zvlášť když nova sama uvádí na stránkách kontaktujte svého operátora. Samozřejmě operátorů, zvlášť IPTV můžu mít několik a měnit je klidně několikrát do roka, ale proč bych to měl platit? Stačí, že takhle platím VTV vč. HBO Max s VOXO, Netflix, Spotify a ja nevím co ještě. Takže mi dává smysl platit pouze za to, co sleduji a ne za nějaký balast, který tam je jen proto aby mohli uvádět máte 150 programů v balíčku. Mě by naprosto vyhovovalo si zaplatit pouze např. 10, 15, 20 programů dle vlastní volby. S tou exkluzivitou pro O2TV si nemyslím, že bych byl uplně mimo, ale uvidíme jaký bude vývoj v březnu. Nehledě na to, že tu je ještě NS6 s MotoGP, kde to je ještě víc v mlze.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Pokud chtěl někdo k O2 přejít, tak přešel dávno, resp. kdo k O2 nechce, tak tam nepřejde nikdy.

Nemáte pravdu, ani náhodou. Naopak, znám lidi, kteří od O2 odešli po té, co vyřadili Sport 1 a 2 a oni tak přišli o F1. A právě ty se teď nepochybně snaží O2 dostat zpět a k tomu, jako bonus, i další fandy F1 a motorek od jiných operátorů. A upřímně, ono jim to, bohužel, vychází.

 

před 5 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

A celkově je s podivem, že se debaty stále vedou ve stylu "přecházení", když dneska není problém mít těch operátorů klidně 10 souběžně a nikdo nikam přecházet nemusí. Už proto ne, že jeden rok má něco tento operátor a druhý rok zase tamten operátor a tak to jde pořád dokola. Dělat ze sebe televizního turistu, co mění operátory jak fusakle, to už je snad diagnóza 😄

Vám možná přijde normální, mít padesát operátorů a streamovacích služeb najednou, ale většině lidí opravdu ne. Na rozdíl od vás, já nevydělávám miliony, abych si něco takového mohl dovolit. Resp. abych byl úplně přesný (ne, že by vám do toho něco bylo, ale nestydím se za to) já momentálně nevydělávám vůbec nic, protože jsem doma s našimi třemi dětmi, takže žijeme jen s manželčina platu a musíme si tedy sakra rozmýšlet, za co ty prachy utratíme. Já teď kvůli F1 asi pořídím Skylink Live TV k VF, ale budu muset ušetřit jinde, takže holt zruším Netflix a Voyo. Ale je to pro mě jen dočasné a budu muset najít jiné, trvalé, řešení, které nevyžaduje placení dvou, prakticky identických, služeb najednou.

Upraveno uživatelem Peno
  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já zatím čekám na Telly. Prý by to mohli teď odpoledne oficiálně zveřejnit. Takže počkám do večera, a pokud to Telly bude opravdu mít, jdu k nim a u VF si po dlouhých letech u UPC a VF nechám jen základ. Pokud ne, vezmu prozatím ten Skylink a budu dál čekat, ať už na VF, nebo na Telly.

Tak, Telly to už oficiálně potvrdila: https://telly.cz/telly-prida-kanaly-nova-sport-5-a-6-s-prenosy-formule-1-a-motogp/?fbclid=IwAR2uIt4D-lou5knRuN_mS0AIVeiezzjv5HulW-y_MMcIBuRmVCbCcwPBX0U

Tak počkám, až se manželka vrátí, abych se s ní domluvil, ale asi se mnou bude souhlasit, že dáme VF sbohem a přejdeme k Telly. Jen škoda, že NS6 taky není v balíčku Střední, ale motorky mě tolik netankují a navýšit ten balíček můžeme vždycky.

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, někdo odchází a jiný přichází, resp. někdo přechází mezi operátory, ale celkově to rozhodně není nějaká většina, jak se mylně domníváš, protože všichni operátoři mají klientů min. stejně, spíš se číslo průběžně zvětšuje. A zvětšuje se právě proto, že lidé už neuvažují jak v pravěku, že všechno musí zajišťovat jeden jediný poskytovatel, ale v pohodě si platí těch operátorů víc. A pokud se chceš dívat, tak holt musíš platit, to jinak nejde. Kdo na to nemá, ať kouká z okna nebo chodit makat někam na vedlejšák, aby na to měl. Samozřejmě je to ale marginální věc, protože lidé jsou schopni měsíčně prohulit tisíce, prochlastat totéž a provoz auta, chaty nebo milenky není o nic levnější, takže nějakých pár stovek na TV už v tom nehraje vůbec žádnou roli.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, ale pak zase proč platit něco na co nekoukám, resp. kde není programová nabídka, kterou požaduju,  případně 90% obsahu, který se překrývá, trochu nesmysl ne? A dnes, kdy to opravdu není o "drátech", ale spíš nabídka vs. cena, tak opravdu není problém migrovat několikrát do roka. A když je to v Maďarsku normálně v terestriálu případně na satelitu grátis (DF1, servus.tv), tak to zase asi tolik nestálo.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Jistě, někdo odchází a jiný přichází, resp. někdo přechází mezi operátory, ale celkově to rozhodně není nějaká většina, jak se mylně domníváš, protože všichni operátoři mají klientů min. stejně, spíš se číslo průběžně zvětšuje. A zvětšuje se právě proto, že lidé už neuvažují jak v pravěku, že všechno musí zajišťovat jeden jediný poskytovatel, ale v pohodě si platí těch operátorů víc. A pokud se chceš dívat, tak holt musíš platit, to jinak nejde. Kdo na to nemá, ať kouká z okna nebo chodit makat někam na vedlejšák, aby na to měl. Samozřejmě je to ale marginální věc, protože lidé jsou schopni měsíčně prohulit tisíce, prochlastat totéž a provoz auta, chaty nebo milenky není o nic levnější, takže nějakých pár stovek na TV už v tom nehraje vůbec žádnou roli.

Kde že jste si přesně z mých příspěvků domyslel, že se domnívám, že migrujících je většina? To jsem nikde nenapsal a ani si to nemyslím. Naopak, já jsem důkazem opaku, neboť u Vodafone, dříve UPC, jsem už nějakých dvacet let a teď poprvé uvažuji o odchodu. Ale to, že já jsem ochoten odejít kvůli F1, neznamená, že bych si myslel, že to tak udělají všichni. Naopak, ať se každý rozhodne podle sebe. Ale opravdu si nemyslím, zejména v současné situaci, kdy máme nejdražší potraviny v EU, že by lidé byli ochotní si platit zároveň Vodafone TV, O2 TV, Skylink, Telly a T-Mobile TV, když z 90% jsou ty nabídky prakticky identické. Ne. Naopak. Člověk si vybere tu jednu službu, která mu vyhovuje a tu bude platit. Že vy to máte jinak, je fajn. Ale většina lidí prostě nebude platit pěti operátorům za v podstatě to samé. Elektriku si taky neplatíte u pěti poskytovatelů, ale jednoho, který vám prostě zrovna z nějakého důvodu vyhovuje. Tak proč to dělat u televizních služeb? Prostě nechápu.

P.S.: Do práce půjdu, až náš nejmladší začne chodit do školky. A vězte, že se na tu chvíli opravdu těším, až si půjdu odpočinout do práce. A každý, kdo se někdy na plný úvazek staral o děti, mi jistě dá za pravdu.

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...