Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

No, mě hlavně mrzí, že F1 nebude na Voyo. Když to avizovali, tak psali, že mají i internetová práva. Ale na Voyo nakonec nic není. Tak proč sakra Nova kupovala internetová práva, když je neplánuje využít? Kdyby to bylo na Voyo, třeba i za extra příplatek, tak mi to výrazně usnadní život, protože nemusím řešit změnu operátora. Ale ne. To by bylo moc jednoduché.

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopte konečně, že veškeré tanečky Novy kolem NS 1 - 6 ,  tu nejsou aby někomu usnadňovala život.

Jí je doslova u pr....  kolikrát změníte operátora tam a zpět.  Jde ji o prachy.  A tohle rozdělování na X stanic a prodej po částech jí vyhovuje.

Pamatuju si jak UPC občas mělo balíček HBO na týden zdarma. Nepochopil jsem jak někdo za to může dát myslím 300Kč za ten týden tam běželo cca 10filmů + nějaká novinka. A potom se to točilo jen v jiné časy. Takže když člověk doma marodil tak v úterý už neměl na co koukat 😞

 

A tady to bude to samé. 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, Standa said:

Moc se mi líbí tento boj Novy s operátory. 

Na Nově je prováděna masáž, ať si zákazníci volají operátorům, kdy bude NS5/6 zařazena ..

Ale bohužel, tady se hraje o vyšší desítky milionů, které by musel VF zaplatit. 

Nova nepřipustí vytvoření speciálního balíčku, prostě chce platit za všechny zákazníky s programy z balíčku sport.

Takže nejjednodušší by bylo přenést to na klienty. Ale co s těmi, které opravdu F1 ani Moto GP nezajímá, to mají jako smůlu a budou platit víc?

Podle mě se VF chová rozumně a snaží se vyjednat rozumný kompromis i za cenu toho, že nebude mít první závod F1. Nova potřebuje peníze za zákazníky VF, ne pár tisíc zákazníků, kteří přejdou třeba k O2.

Ví to obě strany, tak to prostě je a tlak bude ze strany Novy přes reklamu v příštích 10 dnech hodně sílit

Kdyby byla varianta si něco rozumného připlatit, tak to by byla samozřejmě ideální možnost pro mě (je otázkou samozřejmě jaká by byla hranice příplatku, kolik by za to byli lidi ochotni zaplatit - přeci jen F1 je na Skylinku za 400, F1 + MotoGP + WEC na O2 za 500 a F1 TV Pro za cca 200 - ale bez CZ komentáže - pro někoho může být výhoda, pro jiného nevýhoda).

Ale jasně, já tu docela nezáviděníhodnou pozici VF a to, že Nova z toho chce vytřískat co jen jde, docela chápu, ale to na té situaci nic nemění - na první závod se podívám někde jinde a vyzkouším to, potom přejdu, pokud se nic nezmění u VF (popravdě moc tomu už nevěřím).

Kolik takových bude je zajímavá otázka - VF má myslím kolem 600k zákazníků (opravte mě, pokud se pletu), F1 se ale stala docela masovou záležitostí (bohužel nebo bohudík - tahle snaha Novy je jenom důsledkem tohoto zpopularizování ) a i když nikdo neví přesnou sledovanost, tak jeno letmý pohled na česká sociální média s tématikou F1 ukazuje běžně desítky až stovky tisíc shlédnutí, takže kdoví kolik takových lidí bude. Skoro bych řekl, že to VF pravděpodobně zjistí tou těžší cestou 🙂

3 hours ago, Peno said:

No, mě hlavně mrzí, že F1 nebude na Voyo. Když to avizovali, tak psali, že mají i internetová práva. Ale na Voyo nakonec nic není. Tak proč sakra Nova kupovala internetová práva, když je neplánuje využít? Kdyby to bylo na Voyo, třeba i za extra příplatek, tak mi to výrazně usnadní život, protože nemusím řešit změnu operátora. Ale ne. To by bylo moc jednoduché.

Není to náhodou tak, že ty internetová práva pokrývají i vysílání přes IPTV / OTT (aka služby O2 TV) ?

2 hours ago, Sparrow said:

Pochopte konečně, že veškeré tanečky Novy kolem NS 1 - 6 ,  tu nejsou aby někomu usnadňovala život.

Jí je doslova u pr....  kolikrát změníte operátora tam a zpět.  Jde ji o prachy.  A tohle rozdělování na X stanic a prodej po částech jí vyhovuje.

Pamatuju si jak UPC občas mělo balíček HBO na týden zdarma. Nepochopil jsem jak někdo za to může dát myslím 300Kč za ten týden tam běželo cca 10filmů + nějaká novinka. A potom se to točilo jen v jiné časy. Takže když člověk doma marodil tak v úterý už neměl na co koukat 😞

 

A tady to bude to samé. 

Já to HBO mám kvůli pohodlnosti a tomu, že je v ceně HBO MAX (což bohužel brzy bude ještě méně výhodné - pokud to bude jako v zahraničí, tak u poskytovatelů bude jenom Adfree tarif - nikoliv 4K).

Ale ano jak říkáte, Nově toto plně vyhovuje a snaží se z toho získat co jen jde.

Upraveno uživatelem r2d2
  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě k tomu není ORF v celé ČR, ale jen v určitých regionech. A nedělám si iluze, že si Nova nevymůže aktivní blokování vysílání na CZ trhu. Zažili jsme to již u fotbalu, kde muselo UPC vysílat černou obrazovku. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, kotasek napsal:

ja myslim , ze rakouska ORF je soucasti jiz komfort nabidky, a tam je F1 viz. https://tv.orf.at/program/orf1/formelgros1136.html, bohuzel v nemcine.

To dopadne tak, že bude blokovaná v době vysílání (jako tomu bylo s vysíláním EL u fotbalu)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, r2d2 napsal:

Není to náhodou tak, že ty internetová práva pokrývají i vysílání přes IPTV / OTT (aka služby O2 TV) ?

Nemyslím si. IPTV je normálně pod televizním vysíláním, jako kabel a internet. Navíc se povídá, že F1 chce do budoucna prodávat internetová práva extra a ne spolu s těmi televizními, samozřejmě, aby z nich mohli vytřískat ještě více peněz (povídá se něco o zájmu Applu na exkluzivní celosvětová internetová práva, ale v jakém stádiu, jestli vůbec nějakém, to je, netuším). A určitě by tím nechtěla F1 zatrhnout vysílání v IPTV, které začíná být celosvětově jednou z nejpopulárnějších vysílacích platforem.

Ups, teď se dívám, co jsem napsal: "kabel a internet"

Myslel jsem samozřejmě kabel a satelit. Na co já to jenom myslel 😅

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...