Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Já si teda neumím představit jediný rozumný důvod, proč by OK TV neměla být v nabídce Vodafonu a hned od prvního dne. Z jejího dnešního představení je jasné, že by to měl být hodně atraktivní kanál, určitě o několik levelů lepší než je třeba A11. Chci mít možnost ji sledovat od prvního dne a ne si zas předplácet další službu. Jsem smířený  s tím, že prostě na sporty mám víc operátorů (O2 kvůli extralize a Skylink kvůli tenisu) ale platit si čtvrtou službu už se mi fakt nechce. Pokud by Vodafone nebyl ochotný zařadit ani tento volně dostupný kanál, který bude vysílat všude zdarma a navíc je opravdu zajímavý, to by mi opravdu hodně vadilo.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný operátor neřekne nikdy nic dopředu.Kór jejich zaměstnanci,co mají na starosti Fb,v případě Vf tohle fórum.Oni sami se to dozvi na posledni chvili.Já osobně jsem už u T-mobile.A zrovna dnes ráno jsem se na FB ptal,jak je to s rozšiřováním prog.nabidky,krom NS 5,6.Odpověď:v tuto chvíli neplánujeme zařazovat nové tv stanice.O pár hodin zpráva,že TM dala do prog. nabidky Premiersport 4.Takže asi tak.S nejvetsi pravděpodobností OK TV do nabidly bude zařazena.

Upraveno uživatelem namec
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že je nějaký program volně dostupný v DVB-T2, nikdy automaticky neznamená, že ho mohou kabeloví operátoři jen tak dát do své nabídky.
A ohledně té atraktivity bych osobně byl dost opatrný, protože takových programů už byla spousta a dneska si na ně nikdo už ani nevzpomene, namátkou Power TV, Country no.1 nebo Rebel 2 Slušnej kanál.
  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabel si platím proto,aby mi poskytnul maximální programovou nabídku. Také technicky není na mnoha místech jiný příjem možný.Je to tak i v zahraničí. Jako zákazník platím a chci logicky k výběru veškerý obsah.

  • Basic, Super
  • Super
  • Základní, Family
  • Compal CH7465
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabelovka není o tom aby dávala kompletní nabídku z dvbt, navíc hodně stanic si určuje poplatky za distribuci v DVBC. Takže by to bylo ekonomicky nevýhodné. A když navíc koukám na přehled stanic v dvbt2 tak tam stejně není moc o co stát.

A v lépe pokryté oblasti jde dvbt2 chytnout i na kousek drátu.

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...