Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Ta JOJ Family už taky mohla bejt v HD a ne SD :-(

 

Tady někdo zaspal, JOJ family HD je v nabídce už docela dlouho, někdy od září

Tak to sorry, to sem teda fakt zaspal, jdu se probudit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to jako sakra tohle je?!

 

KocYaz5.jpg

wmr4khk.jpg

2DUB8gp.jpg

7Zu19Xw.jpg

sQ4r6Tc.jpg

 

Zvuk a titulky super, ale datový tok obrazu až na ČT Sport totální HUMUS! Tohle byly doposud hodnoty na SD verzích. Pustit tohle pro HD, ještě u vlajkových programů ČT, je neakceptovatelné a výsledkem jsem akorát kostičky. Je to přesně tak, jak jsme před měsícem "věštili"...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nechci obhajovat UPC (nebo ČT), ale UPC asi používá plně variabilní datový tok. Celkový BR muxu se teď pohybuje mezi 30 a 36 Mbit/s, přičemž maximum je při QAM256 asi 50 Mb/s. BR CT d HD mezi 2,5 a 7 Mb/s, . CT sport alternuje s CT1 a CT D na prvních místech. Takže vyčkejme ...

 

EDIT : Nedomyslel jsem to, thaischumi má samozřejmě pravdu (viz další post), omlouvám se....

 

PS Ten DVBViewer je ale hooodně stará verze (viz 1920x1088).

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to jako sakra tohle je?!

 

[...]

 

Zvuk a titulky super, ale datový tok obrazu až na ČT Sport totální HUMUS! Tohle byly doposud hodnoty na SD verzích. Pustit tohle pro HD, ještě u vlajkových programů ČT, je neakceptovatelné a výsledkem jsem akorát kostičky. Je to přesně tak, jak jsme před měsícem "věštili"...

 

Nechci obhajovat UPC (nebo ČT), ale UPC asi používá plně variabilní datový tok. Celkový BR muxu se teď pohybuje mezi 30 a 36 Mbit/s, přičemž maximum je při QAM256 asi 50 Mb/s. BR CT d HD mezi 2,5 a 7 Mb/s, . CT sport alternuje s CT1 a CT D na prvních místech. Takže vyčkejme ...

PS Ten DVBViewer je ale hooodně stará verze (viz 1920x1088).

Mux 730MHz má modulaci 64QAM, což pouze 38mbps.

 

 

Občas bitrate při statických záběrech můze klesnout pod 2mbps i u ČT2, naopak u ČT D někdy nad 6mbps

 

PS u těch novějších verzí DVBVieweru už není tam bitrate a typ streamů, což mě trochu vadí protože to mě zajímá. Nevím jestli se tam už vrátilo u těch nejnovějších.

muxcthd.png.723fc48373cbd26399bdabb766036340.png

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pokud máš na mysli Status Bar, tak je v podstatě stejný jako na přílohách od Jacka, BR se tam vrátil před několika aktualizacemi. Nevím co myslíš typem streamu, ten ve Status Baru tuším nikdy nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V TransEditu je hezky vidět jak se mění okamžité datové toky

 

 

Pokud máš na mysli Status Bar, tak je v podstatě stejný jako na přílohách od Jacka, BR se tam vrátil před několika aktualizacemi. Nevím co myslíš typem streamu, ten ve Status Baru tuším nikdy nebyl.

 

Měl jsem na mysli ty informace o streamu co tam jsou jako rozlišení, poměr stran, kodek-bitrate zvuku atd.

A dík, upgraduji.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, signál bereme přímo od ČT a nijak do něj nezasahujeme. Pokud máte pocit, že je obraz špatný, obraťte se prosím přímo na ČT. David - UPC Facebook tým

 

Takže jsem otočil parabolu na 23,5e a hele, ČT24 HD na Skylinku je o 1s napřed :lol: , bitrate má úplně stejný jako u UPC, dal jsem pauzu a porovnal jsem snímky a žádný rozdíl jsem tam nenašel, prostě jsou z jednoho zdroje. "signál bereme přímo od ČT" tedy znamená přes oficiálního distributora (M7 Group - Skylink)

 

Ale je to jen náhoda když celkový bitrate všech 5 programů je konstantní a hezky vejde do jednoho muxu UPC s tokem 38mbps? :scratch:

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...