Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Já nevím, ale když se to vyplatilo Skylinku, O2TV, T-Mobilu, Netboxu a spoustě kabelovek, tak si myslím, že by se to vyplatilo i UPC, nevěřím tomu, že by o CS kanály byl menší zájem než třeba o ruskej nebo čínskej balíček. Alespoň Muzika CS podle mě rozhodně zajímavá byla, i když samozřejmě jen pro určitou cílovou skupinu...

Mě to tak strašně mrzí :(:(:(

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kino CS/Doku CS nebyly pro operátory a lidi zajímavé, protože tu už byl kvalitnější/rozšířenější/známější CS Film a Kino Svět, a Muzika CS je zajímavá jen pro pár nadšenců na internetu kvůli pár klipům. A 1 stanice ze 3? Kvůli tomu si operátor ani divák, rozhodně ne ten masový, brát balíček nebude. UPC to odhadlo dobře. Nevyplatí se to. Sorry, ale je to prostě tak.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U toho Kina CS s tebou souhlasím, že CS Film je kvalitnější, ale to přece nemusí být automaticky důvod, proč nemít v nabídce oba programy (je to jako kdyby nedali do nabídky Rebel, protože Slušnej kanál je lepší atd.).. Doku CS se s Kinem Svět nedá vůbec srovnávat, oba kanály mají úplně jiný program, s úplně jiným zaměřením.

 

Každopádně Muzika CS určitě není zajímavá jen pro pár nadšenců, já se s tebou nechci hádat, ale tohle byla naprosto výjimečná stanice.. koneckonců i tady v diskusi na Parabole spousta lidí píše, že jim bude chybět - http://www.parabola.cz/forum/topic-90578/.. na Facebooku UPC se na ni taky často lidé ptali :(

Myslím si, že kdyby v UPC opravdu chtěli, tak by mohli získat Muziku CS i samotnou, vím, že se to prodávalo jako balíček, ale kdyby chtěli jen tu Muziku, určitě by jim ji poskytli i samotnou... a stejně - bez ohledu na to, jestli by byla v nabídce jen Muzika CS, nebo i Kino a Doku, tak přece nebyla podmínka dávat to do samostatnýho balíčku - jak O2, tak T-Mobile a spousta dalších je měli v klasických nabídkách, CS kanály se nemusely dokupovat zvlášť.

 

Já bych si strašně moc přál, aby si to s tou Muzikou CS ještě rozmysleli a nevypínali ji, byl to jediný hudební kanál jen s českou a slovenskou hudbou, je to obrovská ztráta :(

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad1) Je to důvod pokud je ten druhý podobný program horší a dražší.

Ad2) "Spousta lidí na parabole" se nerovná 10 výkřiků do internetové tmy. Až bude petice se stovkami podpisů můžeme se začít o něčem bavit.

Ad3) Možná poskytli, ale i kdyby jo, proč by ji brali samotnou za ještě vyšší cenu? To už by jim i zákazníkům vyšel lépe ten balíček.

Ad4) Proč by si to rozmýšleli, když i sám provozovatel stanic řekl, že se jim udržovat tuhle jednu malou stanici prostě nevyplatí?

 

Promiň, ale je to prostě tak. Nějaké CS kanály nejsou Filmboxy, Cinemaxy natož HBO. Věřím tomu, že i ten Film Europe se těší většímu zájmu, než ty CSka. Mě taky mrzel konec SuperMaxu, Max1, Kabel+, MTV CZ... A co mám s tím asi tak dělat? Prostě to tak je a jde se dál.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Historicky byl vznik programu Nostalgia (později přejmenováno na Kino CS) pouhým trucpodnikem, protože satelitní CS Link měl CS Film a satelitní Skylink neměl nic. Tak Skylink upekl s Hroncem Nostalgii a posléze to překopali na Kino CS a dohodili k tomu Doku CS a Muzika CS. Jenomže CS Link mezitím zfúzoval se Skylinkem, ten extra balíček CSTV šoupnul do MINI, kde jsou další stanice a následně se Kino CS stalo odkladištěm z Doku CS, no a Doku CS si s věčnýma reprízama taky nemůže vystačit navěky. Prostě v týto podobě to fungovat nemůže, změna byla nutná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neustálé reprízy jsou problémem i KinoSvět, a to na rozdíl od DokuCS, kde je program limitován tím, že vysílá pořady z určitého období (a logicky tak nevznikají nové) i nutností získávat je z cizích archivů (v tom mají velkou výhodu třeba ČT a STV), může zařazovat i novinky a vlastní tvorbu. Za jistou alternativu DokuCS mohl být považován KinoSvět po svém vzniku, kdy také vysílal archivní pořady, dnes má ale programové schéma - i když na mnohem nižší úrovni - srovnatelné spíše s PrimaZOOM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...