Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak Československo HD samozřejmě atraktivní je, i když chápu, že někoho ten program neosloví. Ale takovýto prémiový program s českými filmy, dokumenty a muzikou by rozhodně neoslovil jen jednotky diváků. Nechci ho srovnávat s CS filmem - přece jen se ty programy dost liší, ale Československo HD je na rozdíl od něj:

1) v HD rozlišení

2) je tam hodně dokumentů a budou tam i hudební bloky z Muziky CS

3) od 22.00 je tam exkluzivní kanál Festival HD s nejlepšími filmy z filmových festivalů

Já samozřejmě netvrdím, že je to stanice pro každýho, ale žádná hrůza to rozhodně není. Myslím si, že UPC má v nabídce desítky mnohem míň atraktivních kanálů.

Sice nevím, co za tím stojí, ale osobně si myslím, že na 99% jde o to, že mají CS Film zadarmo nebo s obrovskou slevou výměnou za to, že do své sítě nepustí konkurenční kanál. Ale jak říkám, je to jen můj tip.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tak ČT D/Art HD a ČT 24 HD už jedou. ČT 24 HD je místo Noe TV, Art HD je nový kanál. Noe pak bylo přesunuto na pozici po Filmbox Premium SD

Frekvence ČT HD kanálů: 730, SR 6900, QAM 64.

Frekvence Noe: 674, SR 6900, QAM 64

 

Taky jsem si všiml, ale nevím, jestli je to novinka, že místo JOJky je SD verze JOJ Family. Tentýž kanál pak v DVB-T nahradil tu přebytečnou Novu. Zbylé dva HD kanály ČT tam ale zatím chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ČT D/Art HD a ČT 24 HD už jedou. ČT 24 HD je místo Noe TV, Art HD je nový kanál. Noe pak bylo přesunuto na pozici po Filmbox Premium SD

Frekvence ČT HD kanálů: 730, SR 6900, QAM 64.

Frekvence Noe: 674, SR 6900, QAM 64

 

Taky jsem si všiml, ale nevím, jestli je to novinka, že místo JOJky je SD verze JOJ Family. Tentýž kanál pak v DVB-T nahradil tu přebytečnou Novu. Zbylé dva HD kanály ČT tam ale zatím chybí.

 

Chtěl jsem se zeptat na nový kanál Art HD na které frekvenci jej najdu nebo je to míněno jako ČTD+ART HD, pak to ale není nový kanál.

 

Jinak mne naštvali s vyřazením klasické JOJ.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že tu někdo umí číst.

V té citaci to máš dokonce napsané

 

Tak ČT D/Art HD a ČT 24 HD už jedou. ČT 24 HD je místo Noe TV, Art HD je nový kanál. Noe pak bylo přesunuto na pozici po Filmbox Premium SD

Frekvence ČT HD kanálů: 730, SR 6900, QAM 64.

Frekvence Noe: 674, SR 6900, QAM 64

 

Taky jsem si všiml, ale nevím, jestli je to novinka, že místo JOJky je SD verze JOJ Family. Tentýž kanál pak v DVB-T nahradil tu přebytečnou Novu. Zbylé dva HD kanály ČT tam ale zatím chybí.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...