Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Já bych ten seznam programů, co se mohou letos objevit ještě doplnil:

 

Doku CS (to jsem fakt nečekal, ale prý ho mají letos přidat)

Kutil TV

Mudr TV

Trhák TV

pak určitě něco přibude od SPI:

Fast & FunBox HD

DocuBox HD

FilmBox ArtHouse

FightBox HD

360TuneBox

+ německé stanice: RTL, RTL2, Pro7, Sat1 atd. - tipuju, že bude stejný, nebo podobný balíček jako mají na Slovensku

+ možná některé další kanály, co slovenské UPC má a u nás nejsou (třeba Sundance Channel, těžko říct)

Jinak Channels.cz teď zastupují několik nových kanálů, tak třeba se objeví i něco z nich - Fuel TV, Motorsport TV, STINGRAY iConcerts, Luxe.TV...

 

Btw z těch dětských věřím, že už se konečně dočkáme toho Nicku Junior, na FB Nej.tv někomu odpovídali, že prý mají přislíbenou českou lokalizaci u Nicku HD i Nicku junior letos ve druhém až třetím čtvrtletí .

A hodně by mě potěšilo, kdyby se vrátil Comedy Central Extra (ale tomu moc nevěřím) nebo kdyby přidali Shorts TV HD.

Z hudebních bych si strašně moc přál Deluxe Music HD, i Mooz Dance HD by byl fajn, když už nevysílá Fun1.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DokuCS se mi nezdá, protože sice má ještě chvíli běžet, ale pak by mělo skončit. Po vylepšení Československa bude postrádat smysl. Kutil, Mudr, Trhák jsem schválně nepsal, protože beru tyto tři stanice jako vtip k zaplácnutí místa a nečekám, že by o ně byl zájem. Trhák = absolutní blbost. Mudr = možná použitelné v nemocnicích. Kutil = jediný ze tří s reálnou šancí zájmu. To vidím spíš pravděpodobněji jejich Mňam HD. Od SPI by něco dalšího být mohlo, i když nevím zda je to vzhledem k podobným stanicím nebo podobnému obsahu nezbytně nutné. Německé stanice UPC dlouho nechtělo, ale třeba je O2 donutí změnit názor. Objevit se balíček může, možná by měl i úspěch, ale úplně bych na to nesázel. Dá se předpokládat, že by se nabídka UPC CZ a UPC SK mohla díky fúzi společností časem sjednotit, podobnost tam je, ale těžko říct. Slovenská odnož bývala dlouho pozadu, takže bych čekal spíše přebírání od nás než naopak. Zrovna u toho Sundance nevím. To bude podle mě českej Festival HD atraktivnější. Comedy Central Extra se nevrátí, protože to při lokální CC už nedává smysl. Ani jazykově ani programově. Navíc sledovanost byla nízká. Bude ale PCC HD. Někdy letos. Mooz Dance HD nevím. To asi ne. Deluxe Music HD by možná šel. Uměl bych si ho představit v Koktejlu. Asi je ale pravděpodobnější výměna C Music a Mezza za HD verze. Jinak já bych z hudebních uvítal pro změnu zase Trace Urban HD. Já věřím těm dětským taky. Trvalo to teda fakt dlouho, ale konečně. U Disney to je podobně. Pak se asi rozhoupe i AMC s Mini/Megamaxem. EDIT: Něco od Channels by být mohlo.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to s tím Doku CS taky nechápu, ale David to dneska psal na FB.. ale taky si myslím, že to nemá moc smysl a že Československo by bylo lepší (i když bez těch klipů, co byly na Muzice CS už mě to neláká tak moc, jako dřív). U toho Trháku zatím nikde nepsali o čem to bude, ty už víš něco bližšího? Každopádně nedělám si iluze, že by programy Kutil, Mudr a Trhák za něco stály, stačí co jejich provozovatel nasliboval ohledně Mňam TV a z24.cz a jak to pak dopadlo. Ale ve středu se to dozvíme, tak uvidíme. Jinak u těch kanálů SPI (Docubox HD a Fast & FunBox HD) i u německého balíčku vycházím z toho, co mi odpověděl David na FB UPC, tak předpokládám že by to tak mělo být. Já bych byl nejradši, kdyby SPI nechalo nadabovat Filmbox Arthouse, ten by byl zajímavým doplněním, ty ostatní jejich kanály zas tak zajímavý nejsou.

Mimochodem třeba na Slovensku teď přidali do UPC Prima Comedy Central a ten Extra tam myslím zůstal a obě verze mají v ČR i jiní operátoři. Já bych ho bral, aspoň pár stanic v angličtině by bylo fajn. Navíc ten obsah je tam zas jiný, je tam víc standup comedy a plno jiných seriálů, co v cz verzi nejsou...

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z těch možných kandidátů moc nadšený nejsem, jen se přidává to co už tady v nějaké formě je. Co bych ocenil já je např.:

 

1. kanál starých US filmů z 30. - 80. let Buď TCM nebo něco podobného

2. kanál starých evropských (+ těch nejlepších ze zbytku světa) filmů z 30. - 80. let

3. SyFy nebo jakýkoliv kanál zaměřený pouze a cíleně na sci-fi (ne fantasy).

4. kanál s novodobou asijskou tvorbou (Čína, Japonsko, Korea, Austrálie, Indie, Rusko + to nejlepší z ostatních asijských zemí)

 

To by bylo posilování rozmanitosti, které by se mě líbilo. Přidávání dalšího hudebního kanálu k cca 15 co už v kabelovce jsou (+ ty desítky rádií) není nic co by dělalo portfolium UPC nějak přitažlivější. Je až k pláči, že ze 150 kanálů co mám není ani jeden zaměřen na sci-fi , když zároveň mám asi 6 kanálů kde se pořád vaří :scratch: . V období mezi 30. - 80. lety byly natočeny deseti tisíce filmů a z nich by bylo co vybírat i pro dnešní publikum. A asijská tvorba je pro dnešního evropana zřejmě úplné tabu, protože krom pár filmů za rok, se k ní člověk, co nechce filmy stahovat, nedostane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

CS klipy jsou na Československo HD mezi pořady, někdy i dlouhou dobu. Ale celkově je ta stanice úpadek, s HD to nemá nic společnýho, širokoúhlý filmy jsou vesměs ořezaný na 4/3. Stejnej paskvil je i CS Film, teď tam běží Přísně tajné premiéry a místo původního obrazu zase jakýsi seřízlý boky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, ještě když mi fungoval jejich stream na netu, tak jsem si toho všiml, ale takhle je to o ničem. Abych čekal na konec filmu kvůli pár klipům, to se mi fakt nechce a je to moc krátká doba. Mnohem lepší by podle mě bylo, kdyby ty videoklipy vysílali v noci místo těch upoutávek na filmy, na ně se stejně určitě skoro nikdo nedívá. Kdyby to udělali naopak - že by měli klipy celou noc až do těch 10 hodin kdy začíná Československo a ty upoutávky dali mezi filmy a dokumenty, bylo to mnohem lepší řešení.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+ německé stanice: RTL, RTL2, Pro7, Sat1 atd. - tipuju, že bude stejný, nebo podobný balíček jako mají na Slovensku

no to to trvalo, přenosy z F1 jsou na RTL bez konkurence

ještě by mohli přidat DSF

No jo, můžeme uzavřít sázky, jak dlouho bude trvat, než bude muset UPC vysílat černo, protože práva pro ČR na F1 má někdo jiný? 8)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník king555

Aj pre rok 2017 má práva AMC , teda Sport1 a 2, takže ak bude zmena tak až v r. 2018...

Novým (spolu)majiteľom F1 (podiel vo Formule One Group, atď...) je Liberty Media Corporation - známa firma? Ano je to aj majiteľ UPC, takže asi F1 uvidíme oficiálne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...