Přejít na obsah

Stížnosti a vizitka zaměstnanců Vodafone


JirkaH2

Doporučené příspěvky

Dobrý den. Vzhledem k okolnostem jsem byl donucen vaším velice ochotným operátorem sepsat několik stížností na váš systém, vaše služby a v první řadě na chování vašich operátorů na lince zákaznické podpory. První stížnost chci směřovat přímo na pána, který se mnou naposledy hovořil na zákaznické lince. Jeho komunikace připomíná jednání zástupců naší české vlády - když mu položíte jednoduchou a jasnou otázku odpoví vám úplně na něco jiného nebo mlží a odvádí hovor úplně někam jinam! Není to náhodou nějaký příbuzný Babiše nebo Fialy? Ta podobnost je velmi nápadná. A když už mi dojde po x snahách mu problém vysvětlit po lopatě trpělivost kvůli jeho věčnému odchylování se od tématu začne pomalu brečet, stěžovat si a přepne se do režimu, ve kterém se domnívá, že ho snad uražím. O jeho ochotě se také musím nehezky zmínit. Po několika žádostech, aby mi teda sepsal reklamaci na nesrovnalost, kterou jsem s ním řešil mě stejně odkázal na nějaké vaše stránky ať si to udělám sám. Takové jednání jsem ještě nikdy s žádným z operátorů u mnoha společností nezažil. Chápu, že nějak si člověk na živobytí vydělávat musí, ale když ho to nebaví měl by zkusit dělat něco jiného. Pokud už tohle teda není několikátý neúspěšný pokus.

Druhá věc a vlastně ve spojení s třetí, kterou jsem s vaším kolegou neúspěšně řešil je vaše automatická aktivace balíčků. O kterých jsem neměl vůbec žádné tušení. Váš kolega něco říkal o oznamovacích sms, kterých si opravdu člověk, který není 20x za hodinu na telefonu nebo nepoužívá SMS zprávy a má je ztišené na pozadí opravdu nemůžete všimnou! Ale to se mi vašemu kolegovi vysvětlit. Asi má úplně jiné představy o kterých je přesvědčený, že jsou nejlepší a měl by se jimi každý řídit. Každopádně jsem si všimnul hned nesrovnalosti kvůli vyšší ceně vyúčtování, které se mi ukázalo ve vyúčtování. I přes to jsem volal na vaši zákaznickou linku, kde jsem hovořil s paní, která mi řekla, že momentálně nevidí žádné aktivované nadstandardní služby za které bych měl přeplatit. Ale ani to váš kolega nepochopil, ikdyž jsem mu to úplně stejně několikrát vysvětloval. Stále se jenom do telefonu divil, že volám až po takové době! Takže teď k té reklamaci, kterou podávám po takové době kvůli vašemu velice špatnému systému. První reklamaci udávám na vaše automatické aktivace balíčků a velice špatný oznamovací systém přes sms. Normální postup je, aby ke každé aktivace až po fyzickém potvrzení zákazníka. A druhou reklamaci z důvodu první reklamace na automatickou aktivaci balíčků. Vrácení proveďte odečtem z příštího vyúčtování. Děkuji konečně za pochopení a spolupráci. S pozdravem Hrubeš J.
 

  • Start
  • Red Basic
  • Základní
  • Vodafone Station
  • Louny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@JirkaH2Pěkné odpoledne, je mi líto, pokud došlo k nějakému pochybení ze strany Vodafonu 😞 Požádám vás o zaslání podrobností přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, tím budeme moct celé prověřit, co se u vašeho zákaznického účtu stalo i celou komunikaci.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče aktivace balíčků, tak buďte rádi že nejste u konkurence, která vám vnutí tolik balíčků, které vůbec nepotřebujete a klidně i potajmu. Nebo vám aktivuje premium sms předplatné na pochybnou službu jen návštěvou nějakého webu. 

 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ivo2003Jste agent Vodafonu, že strašíte lidi konkurencí? 😒 Já třeba si jednu takovou konkurenci platím (relativně levně) a můžu říct, že mi nikdy žádné balíčky nevnucovali, ani tajně neaktivovali. Platím jen to, co jsem si objednal, ani korunu navíc.  A divil byste se, co všechno "tahle konkurence" (kterou nesmím jmenovat, abych tady zase nedostal BAN a další trestný bod) umí a jaké vychytávky jsou k dispozici už v té nejzákladnější verzi. A co je ze všeho nejhlavnější, bezproblémově a naprosto intuitivně jim funguje úplně všechno a prakticky na všem!!!

@JirkaH2Stěžovat si, nebo nahlašovat nějaké chyby či nedostatky, se už od samého začátku téhle TV míjí účinkem, je to jako házet hrách na stěnu. Co já už tady sepsal chyb, nedostatků a návrhů na vylepšení.... Vždy jen doporučení na znovusepsání přes kontaktní formulář, který ale stejně nikdy nic nevyřešil. Případně mi bylo někým z centra péče sděleno, že to předali technikům.... a co myslíte? NIC!!! Většina chyb (a že jich na jednu televizi fakt není málo) se evidentně vůbec neřeší a jsou staré jako sama tahle TV...  

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stěžovat si, nebo nahlašovat nějaké chyby či nedostatky, se už od samého začátku téhle TV míjí účinkem, je to jako házet hrách na stěnu. Co já už tady sepsal chyb, nedostatků a návrhů na vylepšení.... Vždy jen doporučení na znovusepsání přes kontaktní formulář, který ale stejně nikdy nic nevyřešil. Případně mi bylo někým z centra péče sděleno, že to předali technikům.... a co myslíte? NIC!!!

 

Tohle je bohužel i moje zkušenost, nebo takový nějaký všeobecný náhled na VF - řešení problémů jak s TV, tak s internetem je takové nějaké vlažné. Občas se něco podaří, občas řešení trvá a je na delší lokte (více návštěv techniků....), zpočátku s dost neprofesionálním přístupem. Na zákaznické lince na mě spíš nepůsobí technickou vyspělostí. Pokud člověk něco připomínkuje písemně, tak je utlučen požadavky na stahování obrazovek a přesný popis problému, který stejně často někde zapdane. Takže se příště člověk rozmyslí, jestli vůbec mu stojí za to něco řešit. (Navíc si VF neuvědomuje, že technická vzdělanost mnohých uživatel je taktéž na nízké úrovni, takže řešit tímto způsobem problém s touto skupinou lidí je téměř nemožné.) Je to bída, teď zrovna jsem ve fázi čekání na třetí návštěvu technika ohledně stejného problému, který je nejspíš někde po cestě způsoben náhodným rušením, nebo poučkou "studený spoj, prohraný boj".

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak do toho autor dotazu tahá vládu, tak sám bude nejspíš nějaká lopata z SPD nebo od Rajchla, v lepším případě kobliha. A to musí mít operátor skutečně pevné nervy, aby dotyčného neposlal kam Slunce nesvítí :D

A souhlas s Ivo2003, pokud se jedná o Kyslík. Vnucení balíčků, které nikdo nechce a pak ještě sankce, když je člověk nevyužívá. Osobně jsem četl ve vyúčtování od Kyslíka, že pokud dotyčný zákazník nevyužije aspoň jednou za měsíc jejich pochybnou netovou TV, tak se mu zdraží o 50 Kč (ten dotyčný používá primárně satelit a netovou TV má pouze jako rezervu, ale prakticky nikdy ji nevyužil). V první chvíli jsem nevěděl, jestli Renátce definitivně hráblo nebo je to jenom pokus o nějaký špatný vtip...
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V diskuzních fórech je hodně podobných zkušeností a mám i osobní zkušenost, kdy to operátor někomu bez internetu vnutil. A diskuzním příspěvkům nemám v tomto případě důvod nevěřit, u operátora co si  účtuje různé nesmyslné poplatky je možné asi vše.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...