Přejít na obsah

Stížnosti a vizitka zaměstnanců Vodafone


JirkaH2

Doporučené příspěvky

Tak jsem se "pobavil" v prodejně Kyslíka (šel jsem dobít SIM Datamanie) a předemnou byla starší paní, zjevně tak kolem 80 let, měla tlačítkový telefon a šla se zeptat, proč ji byla navýšena cena za služby a jestli se to nedá zase snížit. Pracovník ji pohotově odvětil, že cena se snížit nedá, ale že má k flatu o 3 GB dat měsíčně navíc, tak proto navýšení ceny. Paní se jenom zeptala, jestli tedy bude moct posílat víc zpráv dceři, načež ji prodavač uklidnil, že ano a paní radostně opustila prodejnu (samozřejmě zpráv může posílat neomezeně, když má flat na volání a SMS).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, souhlasím s tím, že zakladatel vlána své vlákno zabil hned montováním vlády do problému s operátorem lajny Vodafonu¨.

Zase na druhou stranu je skvělé, kam se vlákno pár příspěvky podařilo zmanipulovat - k ubohé babičce oloupené konkurencí. 
Tam ještě chybí " zďylejte neš to zmažou"

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me vzdycky bavi, kdyz jdu do kyslika resit sluzebni SIM, po domluve s opravnenou osobou mam na OP pravo jednat a oni mi hned nabizi i soukromy tarif. Tak se vzdy ptam, jestli budoz levnejsi, nez sluzebni tarif, ktery neplatim... 

Ale parkrat jsem jim do toho vesel, kdyz nejakemu duchodci skoro az lhali - mlzili a on z toho byl mimo. Sice pak na me byli arogantni, ale ja mel dobry pocit. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy před 8 lety na mobilmanii vyšel článek o praktikách na prodejně, kde mluvil nějaký bývalý zaměstnanec, jak mají vnucovat, a že když zákazník nebude chtít, tak mu tu sim přesto aktivovat a tajně přihodit do tašky s právě koupeným telefonem atd. Sice nebyl jmenován žádný operátor ale celkem dobře to sedělo na jednoho konkrétního. 

  • Souhlasím 1
  • Haha 2
  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem po delší době zase narazil na tohle vlákno a nestačím zírat. Jediné, co Ivo2003 s Adolfem Shitlerem zapomněli napsat, že konkurenšní operátroři přivazují seniory k židli a píchají jim špendlíky pod nehty tak dlouho, dokud si nepřiplatí 3 GB do staré tlačítkové Nokie. A na rozloučenou je přetáhnou bičem přes hřbet a ještě jim dají pokutu, že se s nimi promrhali čas.

Fakt bezva, přesně jak se tu zmínil Medvěd: Ještě tam chybí - "zďylejte neš to zmažou" 😑

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mé mámě je 86 let. Má obyčejný tlačítkový telefon pro seniory. Už hodně dlouho, má ještě vyměnitelnou baterku (už jí  budu po druhé měnit), a "starou" simku, která se vkládá pod baterku (tak jak to dříve bylo u všech mobilů). Bydlí zhruba 4 hodiny vlakem od mého bydliště, takže spoustu věcí s ní vyřizovat jen tak nejde. Má telefon od O2. Měla nějaký obyčejný tarif, kde bylo minimum inetových dat. Internet nepoužívá, SMS nepoužívá. Minulý měsíc jí O2 zvýšily inetový objem dat, aniž se jí ptali. Prostě jí dali vědět, že to tak prostě bude a basta fidli. Tečka. Samozřejmě že došlo i ke zvýšení ceny (asi o stovku). Ona to vůbec nepotřebuje, nevyužije to, je jí to k ničemu. Tak si zašla na prodejnu O2 ve městě. Připomínám, že jí je 86 let. V tom věku již má valná většina lidí problém s chůzí.  No a tam jí řekli, že to tak prostě je, že je to výhodné (pro člověka, který data a SMS nepoužívá, na telefonu, kde to dost dobře nefunguje !!??) a že s tím nic nejde dělat (nabídka jiného tarifu, vstřícnost, atd. - lautr nic, absolutní nezájem). A jestli si nechce na krámě něco koupit. A jestli ne, tak se jí přestanou věnovat. Tečka, šlus, odchod z obchodu.

To je jenom taková praktická, nedávná zkušenost. 

Takže si to RichardHorcic přebere, jak chce, je mě to fuk. 

 

Já byl u O2 také. Ještě za časů Eurotelu. kdysi jsem u nich kupoval Nokii 5110. Nebyl jsem ale u nich vázaný. Snažili se hodně moc - neuspěli. Asi před třemi lety jsem si u nich kupoval nový mobil, takzvaný "chytrý", kvůli bance.  Měl jsem ho dopředu vybraný a měl jsem zarezervovaný čas. Co myslíte, že ten klučina na prodejně, jako první věc, udělal? Přesvědčoval mě, abych odešel s televizí od Vodafone a přešel k nim. To, že z něj vycházely koniny, to nebudu rozvádět. A když už byl hodně otravný, tak jsem ho upozornil, kvůli čemu jsem přišel, a že by se tomu už mohl začít věnovat. Legrace byla, když se snažil najít simku. Na boku telefonu (tlačítkový) hledal, kde je. Takže jsem mu musel vzít přístroj z ruky, rozdělat ho, vyndat baterku a vyndat simku. Koukal na to, jak na zjevení (asi to viděl poprvé v životě). A sranda byla, když jsem po něm chtěl, aby mě přetáhl data z té simky na nový přístroj, který má samozřejmě úplně jinou simku, a to hlavně rozměrově. Nevěděl jak to provést, data nepřetáh. Byl zpocený (fakt byl).

A pak jsem od nich odešel, protože Vodafone začal nabízet sloučenou službu.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Vodafone jsem už mnoho let, prakticky od začátku, když to byl ještě Oskar. Jelikož nejsem žádný velký telefonista (nemám potřebu s nikým dlouze vykecávat) pořídil jsem si pro mě naprosto dostačující tarif ODEPIŠ, za 10 Kč měsíčně, kde jsem měl 40 volných minut v síti a SMS za babku. A protože stejný tarif měla i manželka a obě děti, byli jsme spokojeni všichni.

Ten nejspravedlivější ze všech operátorů, kterému podle některých jedinému nejde o peníze, ale pouze o blaho lidí však najednou zjistil, že deset korun je mu málo. Tak nám jednoho dne jednoduše oznámil, že navyšuje cenu z  10 na 55 Kč s DPH. Co na tom, že navýšil nějaké volné minuty v síti, které stejně nevyužiju a hovory do ostatních sítí nechal přemrštěné. Asi namítnete, co je to dneska padesátikoruna? Ale ono tady nejde ani tak o těch padesát korun, ale hlavně o princip. Tak si to Ivo Mašku taky přeberte... rozhodně se O2 nezastávám,  ale on ten úžasný Vodafone má taky máslo na hlavě.

Rozmohl se nám tu totiž takový nešvar...  kydat špínu na druhé,  pomlouvat konkurenci a nepřipouštět vlastní nedostatky. 🙁 

 

 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi stálo Emtéčko Mini 3,63 Kč a bylo tam 10.000 volných minut v síti a pak zdražení na 29 Kč. Tak to prostě je a těžko čekat, že nějaká cena tady bude jak láska k SSSR - Na věčné časy a nikdy jinak.

Pokud jde o O2, tak na ně nikdo nekydá špínu, ale pouze konstatuje jejich praktiky. Až se tato firma začne chovat lépe, tak se jistě na jejich adresu snesou i pochvalné komentáře.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemám žádný důvod chválit Vodafone a diskreditovat ostatní operátory, nemám s Vodafone nic společného kromě TV.

Naopak na Vodafone TV na webu mám takový názor, že raději používám sledováníTV které narozdíl od Vodafone funguje perfektně, než na Androidu nebo Windows bojovat s Vodafone.

Co se týče prodejen operátorů, tak to nejde srovnávat z dob Nokie 5110, situace je dnes mnohem horší u všech operátorů. Ještě v roce 2003 šlo v klidu si v prodejně operátora koupit předplacenou kartu aniž by vám vnucovali nebo nabízeli tarif. To dnes nejde snad u žádného operátora, všude vám budou nabízet tarif.

O2 je v tomto nejvíce agresivní a vnucují vše hlava nehlava úplně všem.

A nejen na prodejně... Před 2 lety probíhala kauza, že stačilo navštívit z mobilu nebo pc spřátelený web a ihned to na mobilu účtovalo předplatné Premium SMS, co to bylo za operátora je snadné uhodnout...

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...