Přejít na obsah

Nová podoba nabídky Vodafone TV


kautskym
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Tak se mě podařilo zjistit kolík bude stát balíček AllinOne. Je to 620 Kč plus základ.  Není ho zatím možné aktivovat. Co se týče Kompletu nejsou informace že by se v nejbližší době mělo něco odebírat. Premiér Sport 1a2 prodloužen do poloviny srpna.

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 2
  • Děkuji 1
  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pavel mZ čeho jsi přecházel?

 

Aktivovat to problém není, ale když vidím těch 150 Kč + 620 Kč, tedy 770 Kč (varianta s internetem), zdá se mi to proti ceně za Komplet jako nemalé navýšení.

I když ta nová skladba programů a balíčků možná obsahuje o nějaký ten program navíc, zatím nějak úplně nevidím výhodu přechodu z původního Kompletu. 

EDIT: Kdo netrvá na balíčku 18+, může bez set top boxu k internetu platit 740 Kč. 

Kdo by chtěl však vše, měl by to v plné ceně 939 Kč bez set top boxu k internetu. Tam je samozřejmě 770 Kč zajímavá nabídka. 

By mě zajímalo, kdo si před několika týdny zvolil všechny balíčky a platí těch 939 Kč, musí si o ALLonONE říct, nebo mu to bude změněno automaticky /nabídnuto? 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo má variantu Komplet, bude časem nucen přejít na novou variantu All_on_One. Jinak by ten nový balíček nevymýšleli. Bude to obdoba varianty Supreme z časů UPC.  Postupně budou mizet jeden kanál za druhým, až Komplet už nebude ani vzdáleně připomínat Komplet a defacto vyhnije. 

Pak je tady ještě možnost, že to nenechají postupně vyhnít, ale rovnou to k nějakému dni zruší (ten Komplet) a nabídnou přechod na ten nový balíček (defacto stejný jako Komplet), který se bude jmenovat All_on_One. Nová bude, oproti Komletu, cena. Ostatně z toho důvodu se tyhle šarády dělají.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Historicky jsem takový přechod zažil jen za UPC a to při navýšení internetové rychlosti za doslova pár korun, snad v rámci 30 Kč nebo úplně minimálního cenového rozdílu snad za dvojnásobek rychlosti. Přesnou částku už nevím. 

 

Nicméně když má někdo retenční nebo zaměstnaneckou cenu za Komplet, těžko kývne na 770 Kč. V mém případě by to bylo zdražení o cca 400 Kč 

 

Tak uvidíme, jak tohleto dopadne 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si osobně myslím, že tu novou TV do zaměstnaneckého přidají a pak půjde změnit bez kódu 🙂 stějně jako u netu, ale musí to být šplhnisi extra

PS. Samozřejmě změny uvidí každý zaměstnanec v letáku šplhání si 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...