Přejít na obsah

Premier Sport 1 a Premier Sport 2 ve Vodafone TV


Pavel m

Doporučené příspěvky

@Damir717Pokud ostatní sportovní kanály ve sportovním balíčku fungují, tak si myslím že by mohl být problém ve špatném signálu multiplexu ve kterém vysílají tyto dva sportovní kanály, protože tento multiplex na frekvenci 770 MHz často ruší mobilní sítě 5G,

Takže první věc co bys měl udělat je zkontrolovat propojovací koaxiální kabel mezi zásuvkou Vodafone a set-top boxem či televizorem, případně ho vyměnit za kvalitnější a lépe stíněný, případně kontaktovat Vodafone objednat si návštěvu technika aby to proměřil a opravil.

Pokud ve sportovním balíčku nefungují i ostatní kanály, tak by mohl být problém s předplatným, pak bys měl také kontaktovat Vodafone, ale to předpokládám že by na obrazovce byla jiná hláška než že není signál.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to DVB-C tak je to určitě rušením 5G. Po dlouhé době jsem konečně donesl tv k e koncové zásuvce a krátkým kabelem vše OK. Ale jinak obé televize PS1 a 2 nejde , Nova sport 3 a 4 kostičkuje ( frekvence hned vedle ). Takže musím rozdělat lišty a vyměnit kabely. Ale na TV panasonic s androidem v aplikaci VTV mne u PS1 a PS2 píše . že nejsou součástí mého tarifu , ale přes modul v televizi mne fungují. Jak je to možné ?

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tím že, Premier Sport 1 a 2 je pouze v  tom novém balíčku TV Sport, v tom původním balíčku Sport, který byl k dispozici ke starému TV tarifu Klasik prý není, jak tu včera uvedl Kautskym.

https://www.techforum.cz/topic/62546-nova-sport-5-nova-sport-6/?do=findComment&comment=468520

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě se dívám na basket na PS2 a zajímalo by mě, proč je v DVB-C vysílán výřez z obrazu, takže je oříznutá grafika nahoře i dole a obraz tím viditelně trpí. Vyzkoušel jsem to na dvou různých televizích různých výrobců se stejným výsledkem. Změna nastavení poměru stran z originál na 16:9 žádný výsledek nepřinesla. Když přepnu na aplikaci Vodafone TV nebo na PS2 na konkurenční televizi, obraz je v pořádku v plném rozlišení. Problém je jen a pouze v DVB-C Vodafone. Kdo a proč upravuje rozlišení streamu pro kabel?

20240206_221248.jpg

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, tomus napsal:

To bude tím že, Premier Sport 1 a 2 je pouze v  tom novém balíčku TV Sport, v tom původním balíčku Sport, který byl k dispozici ke starému TV tarifu Klasik prý není, jak tu včera uvedl Kautskym.

https://www.techforum.cz/topic/62546-nova-sport-5-nova-sport-6/?do=findComment&comment=468520

 

Takže v balíčku starý sport není všechen sport..... No ale tady se to dá trošku pochopit , cenově by mne přechod na ten nový balíček stál dost a ty programy taky asi nebyli úplně zadarmo. nicméně přes kabel V DVB-C mne to funguje. Je to zvláštní. Ale stejně mám k tomu O2 sport plus takže ty programy mám tam.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, penca napsal:

Právě se dívám na basket na PS2 a zajímalo by mě, proč je v DVB-C vysílán výřez z obrazu, takže je oříznutá grafika nahoře i dole a obraz tím viditelně trpí. Vyzkoušel jsem to na dvou různých televizích různých výrobců se stejným výsledkem. Změna nastavení poměru stran z originál na 16:9 žádný výsledek nepřinesla. Když přepnu na aplikaci Vodafone TV nebo na PS2 na konkurenční televizi, obraz je v pořádku v plném rozlišení. Problém je jen a pouze v DVB-C Vodafone. Kdo a proč upravuje rozlišení streamu pro kabel?

 

A to dělá pořád, nebo jenom u něčeho? Zrovna jsem to schválně zkusil a obraz je celý v TV. Ale taky si pamatuji, nějaké roky zpátky, se to taky stávalo i u nějakého jiného kanálu, že byl ořezaný.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cvancaraMám to tak na Premier Sport 1/2 i dnes. Ty programy nesleduju nijak pravidelně, tak nevím, jestli to tak je dlouhodobě, nebo je to novinka. V DVB-C výřez, IPTV celý obraz. U některých sportů tak chybí část grafiky a hlavně je obraz v kabelu na první pohled degradován ořezem a následným dopočítáváním pixelů do původního rozlišení.

Mohl by se na to @technikpodívat?20240208_094436.thumb.jpg.26765c029f874fd26e0e174b6bc6de4f.jpg

20240208_094506.jpg

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...