Přejít na obsah

Premier Sport 1 a Premier Sport 2 ve Vodafone TV


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tohle šoupání se sporty mezi stanicemi, to je mor. Každý rok jinak. Já třeba sleduji Euroligu v basketu. Kde to bude dál? Už takhle to dělili jak je napadlo mezi Premier Sport a O2 sport. žádná konzistence. Prostě jsme ve vyčůraném Česku, bohužel to nemůžu jinak říct. Zažil jsem Švédsko, Rakousko, ale nepamatuji si, že by se tam takhle čachrovalo a bylo bambilión sportovních stanic. Nova, O2 a PPF je fakt děs běs. Na to O2 můžu sice taky přepnout, ale bohužel jejich přenos na Philipsu v Android appce v live streamech sportu pocukává (asi věc 50 Hz vs. 60 Hz, aplikace vs. TV zobrazovač, nevím) a nepřišel jsem ani se nedohledal, jak to vyřešit. Koukat se na to sice dá, ale vadí mi to.

Upraveno uživatelem honza265
  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV STB
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kautskym napsal:

tak si užíjte poslední měsíc s Premier Sport 1 a 2 koncem května je konec https://www.vodafone.cz/televize/televizni-tipy/novinky/programove-zmeny-ve-vodafone-tv/

image.png.81302b16775ab404f9df85b512084cfe.png

takže vlastně nové programy nepřidali ,jenom výměna programu.Ten   Vodafone to vede....

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ech, to je k popukání. Takže vybojovali sport 5 a 6 a  s poukazem na to, jak je to drahý, se tu objevilo povídání o tom, že se holt musí zdražit, . . . . a defacto vzápětí zruší sport 1 a 2. 

Kolik univerzit má ten šoumen, co to vymýšlí ?  Tohle když napíšu kámošům ve Francii, tak mě to prostě neuvěří. 

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, honza265 napsal:

Tohle šoupání se sporty mezi stanicemi, to je mor. Každý rok jinak. Já třeba sleduji Euroligu v basketu. Kde to bude dál? Už takhle to dělili jak je napadlo mezi Premier Sport a O2 sport. žádná konzistence. Prostě jsme ve vyčůraném Česku, bohužel to nemůžu jinak říct. Zažil jsem Švédsko, Rakousko, ale nepamatuji si, že by se tam takhle čachrovalo a bylo bambilión sportovních stanic. Nova, O2 a PPF je fakt děs běs. Na to O2 můžu sice taky přepnout, ale bohužel jejich přenos na Philipsu v Android appce v live streamech sportu pocukává (asi věc 50 Hz vs. 60 Hz, aplikace vs. TV zobrazovač, nevím) a nepřišel jsem ani se nedohledal, jak to vyřešit. Koukat se na to sice dá, ale vadí mi to.

Já se díky tomu pocukávání obrazu (a nejen v app O2, ale i v app Vodafone TV) zbavil OLEDU od Philipsu. Myslím, že to může být i problém androidu. A to ještě poslední aktualizací firmwéru Philips dodrbal synchronizaci videa a zvuku v aplikacích! Teď mám OLED od Samsungu a aplikace jedou dokonale. První TV, u které se vždy nemůžu dočkat, až si ji pustím!

Upraveno uživatelem Beris
  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to o tom, jestli tu aplikaci udělat umí nebo neumí. V tomto případě neumí. To není televizí. Třeba přímý přenos v iVysílání od ČT jede úplně v pohodě. No a pak je tu Ambilight. Jak si na to jednou zvykneš, nemůžeš jinak 😉

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV STB
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 hours ago, Beris said:

Já se díky tomu pocukávání obrazu (a nejen v app O2, ale i v app Vodafone TV) zbavil OLEDU od Philipsu. Myslím, že to může být i problém androidu. A to ještě poslední aktualizací firmwéru Philips dodrbal synchronizaci videa a zvuku v aplikacích! Teď mám OLED od Samsungu a aplikace jedou dokonale. První TV, u které se vždy nemůžu dočkat, až si ji pustím!

Ten problém je obnovovačka - obecně Android TV je velmi mizerný systém co se týka plynulého playbacku videa s správnou refresh rate. Až do Android 11 neexistoval žádný způsob pro nastavení z strany aplikace, ale podpora z strany aplikací / hw je stále celkem mizerná.

Některé TV tady tyto problémy umí častečně řešit (ale výsledek je pořád celkem vidět - jen se to tak očividně neseká) - ale jediné použitelné řešení je v důsledku ve většině případů nastavit obnovovačku manuálně - tzn. ve většině případu 50Hz pro TV vysílání, 23.976 pro filmy, 25 pro Evropskou tvorbu. Pro některé zařízení (např. NVIDIA Shield) existují aplikace jako je Refresh Rate, které to umí nastavit automaticky, příp. např. KODI umí nastavovat obnovovačku též automaticky na podporovaných zařízeních.

Ale jinak ano, ty OLED od Samsungu jsou obecně docela povedené.

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Ivo Mašek napsal:

Ech, to je k popukání. Takže vybojovali sport 5 a 6 a  s poukazem na to, jak je to drahý, se tu objevilo povídání o tom, že se holt musí zdražit, . . . . a defacto vzápětí zruší sport 1 a 2. 

Kolik univerzit má ten šoumen, co to vymýšlí ?  Tohle když napíšu kámošům ve Francii, tak mě to prostě neuvěří. 

Nemůžou mít v nabídce 30 sportovních kanálů a tak udělali jen výměnu a protože to jsou dražší kanály, tak zdražení svedou na to.

 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, r2d2 said:

Android TV je velmi mizerný systém co se týka plynulého playbacku videa s správnou refresh rate

Toto bol kedysi problem pred rokmi aj v tvOS v AppleTV, potom pridali moznost automatickeho prepnutia refresh rate podla prehravaneho videa, odvtedy je prehravanie plynule bez problemov.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@quadra2030Je to tak jak říkáte - toto je mnohem lepší s Apple TV. Ale zase u Apple TV neexistuje možnost passthrough audia, takže v tom je to zase horší (a jejich implementace Dolby MAT je zvláštní a ten rozdíl je bohužel slyšet) 😞 Nebýt toho, tak je dle mého názoru Apple TV v podstatě dokonalé zařízení 🙂 Já mám momentálně NVIDIA Shield, tam je to možné řešit aplikací (není to dokonalé vůbec ale - občas to nezafunguje správně )

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...