Přejít na obsah

Ukončení služby SMS e-mail k 30. 11. 2022


Návštěvník renda80
Přejít na řešení Vyřešil sodekcz,

Doporučené příspěvky

Je rozdíl mezi tím, když někdo někoho informuje o zdravotním stavu a mezi tím, když lékař napíše "pan XY není způsobilý řídit motorová vozidla". Jinak i když to lékař napíše a sdělí takto úřadům, tak ty jsou povinny si dle zákona o silničním provozu vyžádat přezkoumání zdravotní způsobilosti dotyčného pana XY. A vůbec s ním nesouvisí nějaký Vodafone a jakási služba Email to SMS, to je naprostá pitomost to tady všechno míchat dohromady jak pejsek s kočičkou, když dělali dort.

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Swbear napsal:

 

Máte tedy návrh jak norifikovat v reálném čase maily bez použití IMAPa tedy jakousi náhradou SMS? 

 

Jestli jste tak závažný a speciální případ, že na tom závisí váš život, tak si v bazaru kupte levný telefon za stovku, nechte si poslat kartu zdarma od T-mobile a nechte si notifikace přeposílat tam.

Vyřešeno. Není třeba dále rozebírat, ledaže by jste si z nás dělal legraci. Začínám mít ten pocit.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Basic
  • Klasik
  • modem
  • OV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Swbear
před 1 hodinou, Adolf.Shitler napsal:

Je rozdíl mezi tím, když někdo někoho informuje o zdravotním stavu a mezi tím, když lékař napíše "pan XY není způsobilý řídit motorová vozidla". Jinak i když to lékař napíše a sdělí takto úřadům, tak ty jsou povinny si dle zákona o silničním provozu vyžádat přezkoumání zdravotní způsobilosti dotyčného pana XY. A vůbec s ním nesouvisí nějaký Vodafone a jakási služba Email to SMS, to je naprostá pitomost to tady všechno míchat dohromady jak pejsek s kočičkou, když dělali dort.

Je mi opravdu líto že to berete takto. Zřejmě jste do takové siruace asi nikdy nedostal. Přeji Vám, aby vás to minulo. Nicméně lékař předal úřadu KOMPLETNÍ anamnézu a výpis ze zdravotní dokumentace. To už informace o zdravotním stavu skutečně je. To, že nějakou službu považujete za zbytečnou neznamená, že ji nepotřebuje někdo jiný. Howgh.

před 1 hodinou, bnone napsal:

Jestli jste tak závažný a speciální případ, že na tom závisí váš život, tak si v bazaru kupte levný telefon za stovku, nechte si poslat kartu zdarma od T-mobile a nechte si notifikace přeposílat tam.

Vyřešeno. Není třeba dále rozebírat, ledaže by jste si z nás dělal legraci. Začínám mít ten pocit.

Ne, jsem už takový, nedělám si legraci a je to pro mne velmi důležité. Nicméně podle hesla "podle sebe soudím tebe" předpokládáte, že když to nepotřebujete vy, tak nikdo jiný. I tak se dá chovat ke svému okolí. Končím, zde se rady nedočkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, Swbear said:

Je mi opravdu líto že to berete takto. Zřejmě jste do takové siruace asi nikdy nedostal. Přeji Vám, aby vás to minulo. Nicméně lékař předal úřadu KOMPLETNÍ anamnézu a výpis ze zdravotní dokumentace. To už informace o zdravotním stavu skutečně je. To, že nějakou službu považujete za zbytečnou neznamená, že ji nepotřebuje někdo jiný. Howgh.

Ne, jsem už takový, nedělám si legraci a je to pro mne velmi důležité. Nicméně podle hesla "podle sebe soudím tebe" předpokládáte, že když to nepotřebujete vy, tak nikdo jiný. I tak se dá chovat ke svému okolí. Končím, zde se rady nedočkám.

Pokud to lékař opravdu udělal, pak je dobré se obrátit na lékařskou komoru se stížností, případně i na soud se žalobou a požadovat satisfakci. Každopádně lékařů, kteří takto chybují, asi moc nebude, aby se to dalo nějak zobecňovat.

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martin Hladík
před 23 hodinami, Marek-26 napsal:

Dovolím si nesouhlasit. V jednom emailovém klientovi v mobilu mám více schránek, můžu si upravit notifikace a u SMTP je notifikace na telefonu pocitově stejně rychle jako sms. 

Službu sms email by museli znovu vyvíjet na novém sms centru a udržovat. To by neavizovali její ukončení. 

Dobrý den, můžu poprosit o jakého emailového klienta (aplikaci) jde. Já používám Email Seznam.cz a Gmail a u obou je zpoždění notifikace cca 10-15 min. po obdržení emailu. O více schránkách ani nemluvě (jsem ale laik, tak jsem to možná jen nenašel). Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martin Hladík Používám klienta od gmailu, upozorňování je n na prioritní poštu, vypnuté šetření baterie. Teď párkrát vyzkoušeno a zpoždění notifikace oproti webovému rozhraní gmailu byla max. 1 sekunda (ani jednadvacet jsem si nestihl říci). Opravdu máte nastaven SMTP? Tak dlouhé zpoždění ukazuje spíše na POP3 nebo i nějaké to šetření baterie, kdy se synchronizace provádí periodicky s nějakým časovým odstupem.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Samsung Email v Androidu je také 15 minut, ale to není zpoždění, ale perioda, po jaké době se mají emaily automaticky kontrolovat na serveru. Kratší doba tam nastavit nejde, ale zase to tak nežere baterku. Nebo si dát volbu "ručně" a emaily kontrolovat sám, pokud je těch 15 minut pro někoho moc dlouhá doba.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...