Jump to content

Neobjednaná vyúčtovaná služba Netflix

Guest Máca
Go to solution Solved by Marek-26,

Recommended Posts

Hacker, který se nějak naboural do mojeho účtu u Vodafone, následně použil přihlašovací mail moje@mirs.link u Netflixu, což mi sami sdělili. Účet nebyl nikdy použit a ihned zablokován. Taky řekli, že pokud se na ně v tomto případě obrátí Vodafone, tak peníze vrátí. To se ale Vodafone vůbec neobtěžoval a raději posílá smajlíky...

• 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň

• Help center

@traminPěkné odpoledne, pokud s uvedeným řešení nesouhlasíte, máte možnost uplatnit reklamaci, a to písemnou formou, kterou vyřídíme podle zákona do 30 dnů. Všechny tyto informace také uvádíme na stránce https://www.vodafone.cz/o-vodafonu/ke-stazeni/reklamace/reklamace-sluzeb/, která se týká stížností a reklamací. 

• 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha

• 4 weeks later...

Tak situace se opakuje i u manželky. Jak je možné, že někdo použije mplatbu, aniž by to manželka (a předtím i já) potvrdila v mobilu?? Každopádně budu reklamovat znovu. Proč nemůže Vodafone udělat jednoduchou věc, že pošle dotaz na potvrzení aktivace služby Netflix?

• 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Brno-Líšeň

• Help center

@traminMrzí mě, že se situace opakuje 😕 Pokud vím, tak prakticky všechny takové situace vznikají tím, že přístup do Můj Vodafone má i někdo jiný (z rodiny, známých...), kdo aktivaci potvrdí. Řešením je pak nastavit vhodné heslo a nikomu ho nesdělovat. Ale samozřejmě doporučuji podat reklamaci, pokud s aktivací nesouhlasíte a nejste si vědomi, že byste službu zapínali.

• Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice

To jsem samozřejmě okamžitě udělat. Co dělá Vodafone, aby chránil svoje klienty před hackery? Proč jsou m- platby defaultně povoleny na účtu? Internet se hemží nabízenými ukradenými účty Netflixu a dalších streamovacích služeb za pár korun a Vodafone není schopný aktivaci nějakých nadstandardních služeb ověřit obyčejnou sms? Super!

• 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Brno-Líšeň

Ukradené účty = vlastník účtů si musí změnit heslo k daným účtům a to ideálně u všech členů domácnosti, kteří mají účet u Vodafone či Netflix. 

Takže změnit si heslo do:

- Vodafone samoobsluhy

- administrátorské heslo Vodafone 

- heslo na Netflix účet

Edited by Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest