Přejít na obsah

Neobjednaná vyúčtovaná služba Netflix


Návštěvník Máca
Přejít na řešení Vyřešil Marek-26,

Doporučené příspěvky

Návštěvník Máca

Dobrý den,  máte někdo zkušenost  tímto problémem ? :

Na posledním vyúčtování za služby Vodafonu mi Vodafon účtuje neoprávněně částku 319,-Kč  za m-platba Netflix Premium. Po několika voláních pro vysvětlení , kde se tato položka vzala, když jsem si Netflix neobjednala a ani nikdy dříve jsem nebyla jejich zákazníkem -  jsem se nic nedozvěděla.

 Reklamace dopadla tak, že mi Vodafone odkazuje na Netflix . U Netflixu však potřebuji znát podrobnosti, jak k objednání služby došlo. Z výše uvedených důvodů tyto informace nemám.

Obrátila jsem se tedy opět na Vodafone se žádostí o poskytnutí těchto informací.  Po telefonu mi je pracovník Vodafonu  nesdělil, avšak slíbil, že mi tyto informace zašle. Bohužel tento slib splněn nebyl. Již nemám chuť ani čas neustále volat na přetíženou zákaznickou linku, kde mi stejně nijak nepomohou.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Neobjednaná vyúčtovaná služba Netflix

V prvé řadě bych pátral v telefonu v sms zprávách, zda vám opravdu neodešla nějaká m-platba, mohlo to být klidně nějakým podvodným způsobem a je úplně jedno jestli to bylo za netflix nebo něco jiného, pokud se tak skutečně stalo a někdo na vás vylákal m-platbu tak není žádná možnost jak to reklamovat, už je to tady párkrát řešilo.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Máca

Bohužel písemnou reklamaci jsem již doručila před cca 14 dny, reklamace byla vyřízená odpovědí, že : mám reklamovat u Netflixu- zde uveden kontaktní formulář. Tento formulář však vyžaduje údaje o telefonním čísle, kam bylo voláno při objednávce služby Netflix, dále datum a čas objednání. Nic z toho nemám, takže reklamaci u Netflixu nemůžu nijak uplatňovat.

Následně z Vodafonu došla SMS,  že moje reklamace je uzavřená.

Telefon nemám od Vodafonu, nýbrž od jiného poskytovatele, tudy cesta nevede....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Máca

Děkuji za odkaz na Netflix. Zde se s Vámi začnou bavit , až budete mít uživatelské číslo . kde ho mám vzít, prosím ? Telefon nemám od Vodafonu, nýbrž od jiného poskytovatele, tudy cesta nevede....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Máca

Bohužel písemnou reklamaci jsem již doručila před cca 14 dny, reklamace byla vyřízená odpovědí, že : mám reklamovat u Netflixu- zde uveden kontaktní formulář. Tento formulář však vyžaduje údaje o telefonním čísle, kam bylo voláno při objednávce služby Netflix, dále datum a čas objednání. Nic z toho nemám, takže reklamaci u Netflixu nemůžu nijak uplatňovat.

Následně z Vodafonu došla SMS,  že moje reklamace je uzavřená.

Jistě i s živým člověkem jsem mluvila -  chce po mně stále informace , které od Vodafonu nedostávám -  jakým způsobem objednávka m-platby proběhla , datum a čas... bez nich nic není možné podnikat dál. platbu mi bez nich nevyhledají ani tedy nereklamují. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud prokazatelně nejsem zákazníkem Netflixu, pak s ním ani nic řešit nebudu. A takto podám na Vodafone i písemnou reklamaci, že jsem si žádný Netflix neobjednával. Jestli následně Vodafone odmítne reklamaci uznat, pak to celé (opět písemně) předám na ČTÚ, kterému již bude muset Vodafone doložit veškeré podrobnosti.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...