Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Yarda_cz napsal:

Zdravím, nesetkáváte se někdo prosím s chybou, kdy se nahrané nebo právě nahrávané pořady nezobrazují v nahrávkách? Po vypnutí /zapnutí STB žádná změna, teprve po vytažení ze zásuvky pomůže. Díky

Potvrzuji, když jsem dnes večer zapnul TV, byly viditelné pouze nahrávky z tohoto týdne a minulého měsíce a starší, po vytažení ze zásuvky se objevily i chybějící (minulý týden, tento měsíc).

 

I v minulosti se mi několikrát stalo, že nějaká nahrávka zmizela (nenašel jsem ji ani s pomocí vyhledávání názvu) a po čase se objevila, vždy šlo ale o jednotlivou, ne celou "řadu".

Psal jsem o tom tady v loni v listopadu: https://www.techforum.cz/topic/62368-samovolné-mazání-nahrávek/#comment-466777

Upraveno uživatelem rebo
Doplnění odkazu na starší příspěvek
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 2. 2024 v 10:37, cvancara napsal:

Nejlepší by bylo, kdyby ty náhledy zrušili úplně. Alespoň by se i ta aplikace zrychlila. A nejlíp, kdyby zrušili i to "běžení" programu na pozadí, když si vybírám z TV programu v TV.

Mám pocit, (nevím ale od kdy), že ty náhledy už tam nejsou vůbec a je to teď takové "živější" při přesouvání toho jezdce.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celý týden noční tak jsem nestíhal.Ted jsem koukal na zpětné přehrávání ,tak bez náhledu a obraz zamrzá stejně.Bud je to chyba nebo kdo to vymyslel ...Jo samobsluha muj Vodafone opraveno .Už mě došla trpělivost ,zkoušení jiného poskytovatele.

 

nejlepší technická podpora ,píše to nějakou chybu.Nepíše ,tak je v pořádku podle Vodafonu .Zlobí to na APP na LG rok výroby 2023

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt mi tam nechybí - když chci přeskočit třeba reklamu, nepotřebuji k tomu žádný náhled. Za mě plus. Mám rád jednoduchost, ne přeplácanost.

Ještě by bylo dobré, kdyby odstranili úplně i ty "prázdné" náhledy a nechali tam jenom ten čas.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to posouvání pořádně nefunguje, ani když se ty náhledy výjimečně zobrazují. Přijde mi, že každé to okénko má stejně +- několik minut, takže trefit se přesně prostě nejde. Nehledě na to, posunutí pořadu se stejně  povede většinou až na druhý pokus, protože na poprvé to zahlásí, že pořad na Primě nelze posouvat... i když na Primu vůbec nekoukáte.  😕

Bez názvu.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opět změna. Zase máme černé čtverečky (dnes zpětné zhlédnutí Ducháček na Seznamu). To už je vážně komedie, co Vodafone předvádí. Akorát komedie by měla být k smíchu, tohle je ale tragedie. @cvancara: zkoušel jsem tvůj návod na přetáčení a fakt to bezvadně funguje. Akorát na osmý pokus. Zlatý Kaon...

tmp-1708864122200_1920x1080.jpg

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, tramin napsal:

Tak to musíš být génius, přeskočit např. reklamu přesně o 4:36 minut. Tleskám 👌

Celý den na to různě koukám a nemám s tím problém. Střelím 5 minut, pak se kousek vrátím zpět nebo dopředu. Dám přednost jednoduchosti.

  • Souhlasím 2
  • Zmatený 1
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nevadí, že si spokojený s něčím, co nefunguje. Asi by ti stačila i černobílá TV a monoskop. Mě ale štve, že Vodafone, kterému platím, na to kašle. 

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...