Přejít na obsah

eSIM, duplikace SIM s identickým telefonním číslem


Návštěvník modeman
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

S tím nesouhlasím, že Oskar byl inovativní operátor podporující technologie? Co zavedl? 

TMO nejspíše jako první v ČR  zavedl sim toolkit, gsm banking, internet call- tam to bylo prvenství nejen v Česku , možnost spravovat své služby na webu, propojil hlasovou schránku s emailem.... To vše do roku 2001. Dále má služby jako Kde je pro zjišťování polohy atd, naopak Vodafone v roce 2003 byl jediný kdo neměl neomezená data. Oskar byl vždy profilován jako levný operátor bez nějakých doplňkových služeb. 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Korman

Dobrý den, prosím vás, potřeboval bych poradit jak dostat esim do svých nových Apple Watch Ultra. Mám u Vodafone tarif neomezeně a zažádal jsem si o aktivaci esim, v telefonu mám uspěšně aktivovanou esim, sim starou jsem z telefonu odebral, ale teď bych potřeboval přidat do Apple Watch Vodafone tarif. Bohužel Apple Watch píší že VF CZ nepodporuje v současnosti Apple Watch, To znamená že jediná volba je přejít ke konkurenci? Na stránkách Vodafone píší také že není možné mít esim na dvou zařízeních.

Děkuji za odpovd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Korman napsal:

Dobrý den, prosím vás, potřeboval bych poradit jak dostat esim do svých nových Apple Watch Ultra. Mám u Vodafone tarif neomezeně a zažádal jsem si o aktivaci esim, v telefonu mám uspěšně aktivovanou esim, sim starou jsem z telefonu odebral, ale teď bych potřeboval přidat do Apple Watch Vodafone tarif. Bohužel Apple Watch píší že VF CZ nepodporuje v současnosti Apple Watch, To znamená že jediná volba je přejít ke konkurenci? Na stránkách Vodafone píší také že není možné mít esim na dvou zařízeních.

Děkuji za odpovd.

Přejít k T-Mobilu s jejich 50% slevou

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím, přeposílám aktuální info od pracovníka Vodafone..

...

Kolegové z kompetentního oddělení mě informovali, že v současné době probíhá testování a certifikace výrobců značek zařízení od společnosti Apple a Samsung. Podpora eSim pro hodinky a telefony bude spuštěna v průběhu tohoto roku. Bohužel přesný termín Vám v tuto chvíli nemohu potvrdit. 
Jakmile proběhne testování a schválení pro provoz, budeme o tom samozřejmě všechny naše zákazníky informovat.

...

Tak aspoň nějaký nástřel termínu máme, ale stejně to radši berme s rezervou.. 🙂

  • xDSL 250 Mb/s
  • Super
  • -
  • ne
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak ty se snad prodávají už dlouho, takže něco hmatatelného je. 🙂 Co se týče podpory stejného čísla v hodinkách jako v mobilu, tak nic oficiálního nového není, neoficiálně prý pár šťastlivců již testuje (informace typu jedna paní povídala).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...