Přejít na obsah

TV Prima zakázala přetáčení reklam


Pavel m

Doporučené příspěvky

Upoutávky tedy self promo se nepočítá, ale to není chyba reklam, to je věc oné televize která se sama rozhoduje kolik prom dá do vysílání. Třeba já sleduji italské televize a tam je promo do 20ti sekund, takže ve finále i s reklamou to je cca 10 minut za hodinu včetně proma. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě za mě ať si to klidně zdraží o 2500%, ale v separátním balíčku, kde budou všechny ty Prima Love, Lady, Star, +1, +2 a nevím jak se to jmenuje, když ladím CA modul a řadím to na pozice 200+ někam ke šlágru. Nova dtto s výjimkou sportů. Pamatuji podobnou aféru u UPC a Nova Sport, ale tenkrát jsem z toho měl trochu mrzení, kvůli motorkám. Obě strany vyměkly asi po měsíci, tady to předpokládám do toho 1.3. Stejně nechápu, že O2TV chybí v programové nabídce Sport 1 a 2 a myslím, že Telly též, pro mě no go (F1).

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky mi přišlo nehorázné, že IPTV/OTT operátoři mají platit televizím za to, co je v pozemáku zadara a ještě za to naopak televize platí Radiokomunikacím za šíření. Docela bych si přál aby se všichni IPTV/OTT operátoři se přidali k O2 a vytvořili kliku a poslali Primu do háje, aby ASAP proběhla třetí digitální dividenda a z TV pásma se ubralo minimálně dalších 100 MHz pro internet. Když vidím, že zaplnění komerčních muxů je takové, že by se ty tři daly v pohodě sesypat do dvou, že ty televize tam točí stále dokola pár stejných seriálů jako před rokem, stále v SD kvalitě, Prima jednu pozici zabírá o hodinu zpožděným hlavním programem, tak si to pásmo prostě nezaslouží. Nebo to udělat čistě tržně, společnou aukci, jestli za kanál zaplatí víc televize, bude tam DVB, jestli mobilní operátoři, bude tam Internet.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, marek-81 napsal:

Já bych se chtěl dočkat toho, abyste přestali psát vyloženě blbosti ohledně reklam, jako třeba medvěd, že na 90 minut filmu, je 40 minut reklam. Medvěde, v celé EU smí komerční televize vysílat reklamu celkem 12 minut za hodinu, tedy za 90 minut mohou vkládat reklamy o celkové délce 24 minut. Za 60 minut jen 12 minut!!!! Za další, reklama je hlavní zdroj příjmů, u čeho by se jinak financovaly?? Ty 4 miliardy za rok, jim dáš ty?? Nebo z čeho mají platit mzdy zaměstnancům?? Buďte už prosím trochu chytří. Já naopak Primě fandím a pevně doufám, že zůstane na svých. Kdybych totiž já byl ten, co si zaplatí za statisíce reklamu na Primě a divák mě ji přetočí, tak bych byl taky hodně nasr...ný. 

Ho, ho, ho! Proč bych jim to měl platit?  Já jim výrobu financovat nehodlám když ji nesleduju.
Nebo ještě jinak - platí třeba to O2 (VF, lepší.tv, sledování atd, atd) platbu Primě za to, že distribuuje jejich programy? Vycházím z informace v dnešním iDnes, kde píší o požadavku Primy o navýšení platby od O2 o 2500%, takže zřejmě platí. Proč a za co? Diváci si přece tuhle televizi platí sledováním reklamy, ne? Takže pokud já platím kabelovce, ta platí Primě (pokud se nepletu tak neexistuje výběr, kde bych se mohl Primě vyhnout) , tak ať mě nenutí platit ještě jednou sledováním reklamy, nebo spíše ať platí televize kabelovce, že program s reklamou (jejich spásonosným a jediným přijmem) rozdistribuuje ve svém produktu mezi další diváky. Ostatně, umím si představit situaci, kdy vedle jiných programových balíčků bude i placený balíček Prima - i s reklama, že jo. No a bude vidět, kolika lidem to stojí za to :-)
No, kdybych si zaplatil reklamu na Primě a zjistil jsem, že to diváci přetáčí, tak bych asi uvažoval o jiné formě marketingu, než vyhazovat peníze do kanálu. Ovšem stále tu někteří vidí onu demokratickou možnost ty reklamy jim prostě vnutit.
Vedle Vodafonu si platím kvůli sportu i O2. Víš proč si to platím? Protože jsem se tak rozhodl a baví mě to. To se o deseti nebo kolika kanálech Primy říci nedá. Proto fandím v této kauze O2.
 Omlouvám se, že nejsem už trochu chytrý... 

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Reakci jsme dali na Facebook Vodafone TV:

Citovat

Jako diváci Vodafone TV o své oblíbené programy skupiny Prima nepřijdete. I nadále si také budete moct nahrávat pořady nebo si je pouštět až týden zpětně. Od 1. března 2022 však FTV Prima požaduje po každém, kdo šíří její programy, aby znemožnil přeskakování nebo přetáčení reklamy. Pokud tyto podmínky FTV Prima naplní, bude to znamenat, že u programů Primy vám při zpětném sledování pořadů nebudeme moct nabídnout funkci přetáčení směrem vpřed. Takový krok ze strany FTV Prima vnímáme z pohledu zákazníků negativně.

 

  • To se mi líbí 1
  • Děkuji 1
  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Adolf.Shitler, Slamb:
Ona v tomhle může být matematika ošidná, když neznáme přesné vstupy a čísla. Nevíme, jestli Prima mluví o pětikačce u O2 nebo průměrně u všech, kteří jejich programy mají v nabídce různých dodavatelů (ti také chystají navýšení různé, 5 Kč to není nikde). Stejně jako nevíme, kolik je uživatelů celkem, kterých se to týká - mluví se o statisících. A nevíme ani, kolik ten poplatek byl a je nyní (nevím komu a jak Vodafone za mě platí dál a komu). Ale ono to v určitém přídě třeba ta vysoká procenta udělat může. Nicméně tyhle informace teď je potřeba brát jako subjektivní tiskové zprávy, ale matematicky ten nárůst vyloučit zas tak úplně úplně nelze. I když tohle než matematika je spíš alchymie :-)

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...