Přejít na obsah

Problém s ETHERNET připojením


Návštěvník Tomáš Singer

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tomáš Singer

Zdravím,

obracím se na Vás s problémem s ethernetovým problémem, který v mé rodině přetrvává už moc dlouho. Vyřadil se nám router, tak jsem se rozhodl nahradit jej switchem, který funguje jako rozbočovač ethernet kabelů. Původně mi tato varianta fungovala perfektně - napájel jsem na ní set-top-boxy, herní konzole pro děti, a tak jsem se rozhodl u ní přetrvat. Když jsem všechny síťové kabely zapojil, vše fungovalo perfektně. Po pár dnech mi ale Vodafone TV set-top-box přestal přijímat signál (kontrolka se nerozsvítila při zapojení ethernetu). Různě jsem měnil kabely, abych zjistil jejich funkčnost a životnost a vše je v pořádku. Dokonce i switche na ethernetové kabely fungují v pořádku a posílají signál dál. Pouze Vodafone set-top-box a můj druhý set-top-box nefungují a signál nepřijímají, navzdory faktu, že pár dní předem to tak šlo. Můžete mi nějak poradit? Potřebuju tuhle internetovou epopej nějak uzavřít. Popřípadě mi prosím doporučte nějaký postup či řešení. Děkuju mnohokrát! Přeji krásný den!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...