Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 20 hodinami, Jardabr napsal:

Bohužel při zadání čísla smlouvy jsem se dozvěděl, že na toto číslo žádná platná smlouva neexistuje a dál jsem se nedostal.

JJ, protoze instrukce od VF rikaji "chceme cislo A, nikoliv cislo B" (jedno je bez jednicky na konci, druhy s jednickou)... pricemz pravda je presne opacna.

Proste ma VF ty instrukce spatne, rikaji presny opak. Proto ma tolik lidi problem.

Narazil jsem na to pri postupu podle instrukci ze SMS - navod na webu pozaduje presne opacne cislo, nez ktere je tam skutecne potreba zadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kabitech

Má zkušenost s přihlášením byla velmi komediální -  jakožto majitel nějaké staré SIM-ky od Vodafonu, kterou už nějakou dobu nepoužívám, sem tam měl existující účet. Jak se ukázalo VF mě spojil s tímto existujícím účtem.  Po marných pokus zadávání všelijakých kombinací čísel exUPC jsem se spojil i s podporou - tam jsem se s paní nedokázal dohodnout na tom, že mé nové číslo VTV plátce opravdu neznám, protože na stávající faktuře jakožto exUPC jej nemám - a  mé číslo občanky tam určitě nemají  - takže mě nemá jak validovat  přesto, že sem ji tam předčítal všechna čísla z faktur - prý si mám dojít fyzicky na pobočku -  no to je panečku suport.   Fakt tragikomické.  Naštěstí pak přišel spásným nápad najít moji VF sim-ku s tel číslem a propojit přes něj (tarif na té SIMce má nulový paušál, takže taková sim-ka pro strýčka příhodu)  - a kupodivu po nějaké chvíli sem se tam přihlásil -  a pak už se mě podařilo nastavit administrátorské heslo - a vykoukal jsem si tam i mé nové číslo plátce pro VTV -  hádám, že to mě přijde až s příštím vyúčtováním. Takže  pokud ho zatím nemáte a nevíte - tak tedy  Good luck s tou jejich podporou  🙂 ta je dost neprůstřelná a v žádném případě vám s tím nijak nepomohou.

Ale jakmile už máte tohle číslo plátce - tak už se s vámi začnou bavit - a sdělí vám radostnou zprávu, že nebudete platit 2x tolik - ale že VF má nějaký jiný účtovací okno než mělo UPC, takže ty drastický částky, který tam na vás vybafnou, jsou irelevantní.

Taky jsem se dozvěděl vysvětlení problémů s VTV na PC (kupodivu to mělo i hlavu a patu)  - takže po retestu  programů, kterou nejsou od Novy a Primy se zda, že to je opravdu trochu stabilnější.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Evzen napsal:

A co rika https://www.vodafone.cz/prevedeni-sluzeb/muj-vodafone/:
image.png.28941c4e75bea86b4ab909eab666b640.png

 

Tak jak teda, mily Vodafone?

Variabilni symbol, ktery je ovsem bez te jednicky na konci?
Nebo to cislo s jednickou na konci, coz ale neni variabilni symbol, alebrz cislo smlouvy?

Teď jsem na to koukal trochu víc a variabilní symbol by mělo být číslo s jedničkou na konci a číslo smlouvy bez jedničky, takže to asi mají správně, akorát já mám v SIPU ve výpisu vždycky číslo bez jedničky na konci, což mě trochu zmátlo.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Ja vim jedno - kdyz jsem to po prevodu delal PRESNE podle instrukci, pricemz jsem mel vedle otevrene MyUPC, abych si ty udaje zkopiroval odtam, tak to bylo presne takto opacne zmatene... a musel jsem tam zkopirovat prave to druhe cislo, nez to podle instrukci.

A dokonale to sedelo s prihodami jinych, kteri tady uvadeli, ze jim to nefunguje...

Ted uz samozrejme nemam pristup do MyUPC, abych udelal screenshot, jak tam jsou ta cisla popsana... treba by mohl nekdo jiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ kabitech Pokud vím, tak přístupové údaje k Vodafone TV přijdou i na kontaktní tel. číslo formou SMS a právě v těch údajích je zmíněno i číslo smlouvy:

Dobry den, na https://tam.je/vtvapka si ted muzete stahnout mobilni aplikaci Vodafone TV. Na tv.vodafone.cz sledujte televizi v internetovem prohlizeci. Pro prihlaseni pod vasi smlouvou cislo 12345678 pouzijte uzivatelske jmeno VTV12345678 a ABCDEFGHIJ jako heslo. Vas Vodafone
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Evzen @tomus Při registraci do Můj Vodafone se zadává variabilní symbol - souhlasí to tedy s tím, co je aktuálně napsané na stránkách (nemůžu vyloučit, že tam v nějakou chvíli byl nesprávný text, ale teď to vidím v pořádku). 

A rozlišení je snadné - variabilní symbol je to delší číslo, které končí jedničkou. Číslo smlouvy je kratší číslo a to se na stránku nezadává.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve výjimečných případech končí variabilní symbol i dvojkou 🙂 Ale to se asi nikoho z nás netýká. Variabilní symbol je vlastně číslo smlouvy + číslo "plátce" v řeči Vodafone. Šlo si nechat jednu smlouvu rozdělit na více faktur. Ale to někdy před lety, pak už se to nepoužívalo.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...