Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Co to tady melete, myslíte že distributor ovlivňuje na jakých zařízeních bude provider kanály distribuovat??  Maximálně vyžaduje ochranu před kopírováním. Vodafone prostě zařízl veškerou podporu platforem, kromě vlastních settopoboxu a ZZ považuje za doplňkovou služebu (!), viz. vyjádření na mou reklamaci:

 

Službu Vodafone TV primárně poskytujeme přes set top box. Dále poskytujeme jako doplňkové služby jako zpětné přehrávání či přehrávání přes aplikaci Vodafone TV aj. Doplňkové služby k Vodafone TV mají však také své podmínky pro správné fungování. 

Lituji, ale na zařízení typu Macbook, iPad, iPhone aj. v tuto chvíli službu Vodafone TV neposkytujeme. Plánujeme aktualizaci, která sledování na dalších typech zařízení umožní. Aktualizace by měla proběhnout v roce 2022. 

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Je docela dobře možné, že i u těch lokálních poskytovatelů to má být stejné jako u VF, akorát na to holt ti poskytovatelé kašlou a nikdo to neřeší.

O2 , Telly a Skylink jsou lokální poskytovatelé ????   Aha .

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V porovnání s VF je nějaké SledovaniTV, Telly nebo Skylink skutečně na úrovni místní lokálky. T-Mobile možná ne a u O2 těžko říct, ale nevím o tom, že by tyto služby někdo provozoval na křápech z Číny, co si sám pořídí. Obvykle je to aplikace přímo v TV, u čehož má VF samozřejmě handicap, ale snad to napraví.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať si každý provozuje co chce a na čem chce, každému vyhovuje něco jiného. Ale provider by to měl umožnit především ze svého pohledu, protože větší a kvalitnější podpora = více zákazníků.

Vodafone by měl uznat, že ten přechod z exUPC na Vodafone prostě nezvládli, přestože na to měli dva roky, omluvit se a každému zákazníkovi dodat settopbox v ceně, minimálně do té doby, než vydají použitelnou aplikaci co zvládá alespoň AirPlay/Chromecast a podporu alespoň základních systémů AndroidTV, AppleTV, Samsung, LG a ne se tvářit, že se nic nestalo a vše je v naprostém pořádku.

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem jak křápy z číny , tak nyní i kvalitnější stroje ( celkem už asi 5 různých kousků  ) a na VŠECH to fungovalo. Jak aplikace , tak i zrcadlení . Takže VODAFONE to buď zatím neumí ( to je ta lepší varianta a třeba to za pár let bude ) a nebo nechce umět , aby vydělali na pronájmu boxů.  

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miloš22

Dobrý den, 

omlouvám se, že mám dotaz trošku "bokem".

 

V současné době jsem stále ještě exUPC a migrace mě čeká někdy v průběhu března.  Využívám pouze 4x CA modul (dle UPC to byl maximální počet zařízení). Žadné setoboxy nemám a nejraději ani nechci. Když jsem chtěl náhodou něco zpětně zhléhnout používal jsem aplikaci Horizon se zrcadlením na TV přes Chromecast, což je s novou Vodafone TV v prd...i. 

V centru Péče jsem našel tuto informaci https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/sledovani-televize/

konkrétně:

Pro službu Vodafone TV si můžete pořídit až 10 set-top boxů. V jednu chvíli můžete Vodafone TV sledovat maximálně na 4 set-top boxech.

V jednu chvíli můžete Vodafone TV sledovat nejvýše na 6 zařízeních bez ohledu na to, o jaké zařízení se jedná. Jde o společný limit pro všechna podporovaná zařízení a systémy.

 

Napadlo, mě, že bych prakticky nefunkční aplikaci Vodafone TV, která nepodporuje chormecast vyměnil za další 4 setopboxy, které bych ale používal jako doplněk k CA modulům (ty jsou pro mě priorita). Využíval bych je tedy jen občas, když chci něco přehrát zpětně. Otázka je, bude to fungovat? Můžu mít u Vodafonu 4x CA modul a zároveň 4x set-top box? 

Nebo jak to chápete?  "Pro službu Vodafone TV si můžete pořídit až 10 set-top boxů. V jednu chvíli můžete Vodafone TV sledovat maximálně na 4 set-top boxech."

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nemůžete, stále je možné mít max. 4 DVB-C příjímací zařízení. Ty další 4 byste si musel pořídit s další placenou službou. V jednu chvíli je možné Vodafone TV sledovat maximálně na 2 mobilních zařízeních a ve 2 webových prohlížečích.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...