Přejít na obsah

AirPlay


Návštěvník Zdeněk Prax
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

  • Po roku...
  • Centrum péče
  • Řešení

Hezký den, podporu pro AirPlay a Chromecast jsme přidali do aktualizace aplikace, kterou jsme vydali 21. června 2023. Podporujeme všechna běžná zařízení s výjimkou první generace zařízení Chromecast, kterým už ze strany Googlu skončila technická podpora. Stačí mít telefon nebo tablet s aplikací připojený do stejné domácí sítě (Wi-Fi) jako televizor, který funkci také podporuje. Při přehrávání v mobilu pak klikněte na ikonu obrazovky s trojúhelníčkem uprostřed.

image.png

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já fakt nevím ve kterým století žijeme, že se zde chlubíte přidáním podpory AirPlay. To je přece sen každého diváka, pouštět si program v televizi přes AirPlay v mobilu. Škoda že Apple nemá nějakou krabičku, která by se dala připojit k televizi a šlo by to pouštět rovnou z ní...

  • Nesouhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já tu ironii pochopil a souhlasím s tím, že chlubit se, že v roce 2023 jsme spustili AirPlay, je asi jako se chlubit, že mám v autě autorádio

HorizonGO to měl tuším od druhé aktualizace a Horizon pro AppleTV fungoval už před odkupem Vodafonu, akorát se k nám jaksi už nedostal

takže už Vám chybí jen rozchodit VTV na webu pro Maca, appka pro AppleTV a podpora Apple Watch - takže tak úroveň roku 2015 abych nebyl zlý.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kromě přidaného AirPlay se dá už i platit přes ApplePayu Vodafone, takže se jablíčkářům konečně také něco dostalo. Co se týká hodinek, tak tam se musíte obracet na nakouslé jablko s dotazy, proč nechce povolit spuštění, prý se netýká jen Vodafone ČR, ale i jiných společností v jiných státech. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...