Jump to content

Nahrávání ze zpětného zhlédnutí u Vodafone TV

Recommended Posts

Tak v případě že nahrát pořad ze zpětného zhlédnutí do cloudu u Vodafone TV nejde, tak to můžou brát jako podnět k vylepšení služby, já osobně bych takovou funkci také určitě uvítal.

• Agree 3
  • Like it 1
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

Já vůbec nepletu dvě věci dohromady, u O2 TV lze nejenom sedm dní pořad zpětně přehrát, ale i si ho zpětně nahrát do Cloudu a na jakémkoliv zařízení si ho měsíc přehrát. Co jsem slyšel, tak to umí to většina IPTV. Co mě zajímá(co Vodafone na svých stránkách nemá),zda to umí také Vodafone. 

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Premium VTV BOX
  • Litomyšl

Technicky to samozrejme neni problem - kdyz uz nekde lezi kompletni obsah vysilani za poslednich 7 dni, neni problem, aby si z nej uzivatel "nahral" libovolny porad.

Je to jenom o (ne)dostatecne predstavivosti patricnych produktovych manazeru...

• Like it 1
  • Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

@ Ladik Pleteš hrušky s jablky. Přímo nahrát znamená, že mám nahrávku u sebe a mohu si ji pustit kdy chci a kde chci, klidně třeba za deset let - a ne v nějakém podělaném cloudu, kde za měsíc nemám už nic a ještě za tyto hňupoviny musím Kellnerovi připlácet. Až půjde obsah cloudu vysypat na vlastrní disk do PC a bude i čitelný, tak dej vědět :P

Jinak tedy IPTV a OTT neumí přímo nahrávat ani jedna, nejenom ze zpětného shlédnutí, ale ani z reálného času. Už proto bych tento paskvil nechtěl, navíc dodneška chybí i podpora HbbTV. Zadarmo drahé...

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

Nahravka v nejakom "cloude" ci serveri providera sa nerovna nahravke na lokalnom ulozisku v mojom zariadeni (ci uz s alebo bez DRM).. takze Adolf nic nepletie.

A povedzme si rovno, cely "cloud" a podobne ch*joviny su hlavne kvoli obmedzeniu prav uzivatela nieco robit s nahravkou.. zaujimave, ze este pred par rokmi nebol problem mat STB s HDD, kde sa lokalne (aj ked kodovane) nahravali programy - a to sa tykalo aj IPTV, napr. Telekom Magio Box.

• Agree 1
  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Arris TG3492LG-LC, CA moduly
  • Bratislava

Tak já myslím že tady je to hlavně o ceně a o spolehlivosti koncového zařízení, určitě je  jednodušší to nahrávat někam do cloudu než pronajímat drahé a složité set-top boxy jejichž poruchovost bude určitě vyšší než u těch bez diskových, určitým kompromisem je možnost připojení externího disku přes USB, což jsem u HD mediaboxu zkoušel několikrát a musím říct že s tím nemám úplně dobré zkušenosti, takže nakonec tuto možnost ač nerad nepoužívám a docela by mě zajímalo jak je na tom Vodafone box, o možnosti nahrávat na externí disk se tady zatím nikdo nezmíňoval.

• Agree 1
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

Ono by hlavně chtělo, aby si zákazník mohl koupit CA modul s kartou, který pak lze použít ve vlastním set-top-boxu, který nemá s nahrávkami žádný problém (prakticky cokoliv s E2, např. kombo C/S2/T2 Formuler F4) a netrvat furt na nějakých křuskách typu Kaon apod. (přičemž CA modul lze jenom do pronájmu jako snad nějaké luxusní zboží, aby se od jeho používání zákazník co nejvíc odradil).

• Agree 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -