Přejít na obsah

Nahrávání ze zpětného zhlédnutí u Vodafone TV


Ladik

Doporučené příspěvky

Já vůbec nepletu dvě věci dohromady, u O2 TV lze nejenom sedm dní pořad zpětně přehrát, ale i si ho zpětně nahrát do Cloudu a na jakémkoliv zařízení si ho měsíc přehrát. Co jsem slyšel, tak to umí to většina IPTV. Co mě zajímá(co Vodafone na svých stránkách nemá),zda to umí také Vodafone. 

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Technicky to samozrejme neni problem - kdyz uz nekde lezi kompletni obsah vysilani za poslednich 7 dni, neni problem, aby si z nej uzivatel "nahral" libovolny porad.

Je to jenom o (ne)dostatecne predstavivosti patricnych produktovych manazeru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Ladik Pleteš hrušky s jablky. Přímo nahrát znamená, že mám nahrávku u sebe a mohu si ji pustit kdy chci a kde chci, klidně třeba za deset let - a ne v nějakém podělaném cloudu, kde za měsíc nemám už nic a ještě za tyto hňupoviny musím Kellnerovi připlácet. Až půjde obsah cloudu vysypat na vlastrní disk do PC a bude i čitelný, tak dej vědět :P

Jinak tedy IPTV a OTT neumí přímo nahrávat ani jedna, nejenom ze zpětného shlédnutí, ale ani z reálného času. Už proto bych tento paskvil nechtěl, navíc dodneška chybí i podpora HbbTV. Zadarmo drahé...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahravka v nejakom "cloude" ci serveri providera sa nerovna nahravke na lokalnom ulozisku v mojom zariadeni (ci uz s alebo bez DRM).. takze Adolf nic nepletie.

A povedzme si rovno, cely "cloud" a podobne ch*joviny su hlavne kvoli obmedzeniu prav uzivatela nieco robit s nahravkou.. zaujimave, ze este pred par rokmi nebol problem mat STB s HDD, kde sa lokalne (aj ked kodovane) nahravali programy - a to sa tykalo aj IPTV, napr. Telekom Magio Box.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já myslím že tady je to hlavně o ceně a o spolehlivosti koncového zařízení, určitě je  jednodušší to nahrávat někam do cloudu než pronajímat drahé a složité set-top boxy jejichž poruchovost bude určitě vyšší než u těch bez diskových, určitým kompromisem je možnost připojení externího disku přes USB, což jsem u HD mediaboxu zkoušel několikrát a musím říct že s tím nemám úplně dobré zkušenosti, takže nakonec tuto možnost ač nerad nepoužívám a docela by mě zajímalo jak je na tom Vodafone box, o možnosti nahrávat na externí disk se tady zatím nikdo nezmíňoval.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by hlavně chtělo, aby si zákazník mohl koupit CA modul s kartou, který pak lze použít ve vlastním set-top-boxu, který nemá s nahrávkami žádný problém (prakticky cokoliv s E2, např. kombo C/S2/T2 Formuler F4) a netrvat furt na nějakých křuskách typu Kaon apod. (přičemž CA modul lze jenom do pronájmu jako snad nějaké luxusní zboží, aby se od jeho používání zákazník co nejvíc odradil).

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...