Přejít na obsah

HBO GO


DariusCZ

Doporučené příspěvky

Nějakou dobu jsem na iPhonu HBO GO nepoužíval, dnes to po mně chtělo přeinstalovat apku. Přeinstaloval jsem. V přihlášení to chce E-mail a heslo. Předesílám, že na webu UPC píší, že přihlašovací údaje na MojeUPC, Horizon GO a HBO GO jsou totožné. Zadám přihlašovací jméno (ne E-mail !) a heslo, kterým se běžně do MojeUPC přihlašuji, zahlásí "chybu E-mailu" (pochopitelně, jméno nemám E-mailovou adresu), zadám li  však E-mail a heslo (stejné jako pro přihlašování do MojeUPC) je opět problém...

Kde dělám chybu, poraďte prosím. Na KC mi nebyli schopni odpovědět.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 minutes ago, Mooonty napsal:

Nějakou dobu jsem na iPhonu HBO GO nepoužíval, dnes to po mně chtělo přeinstalovat apku. Přeinstaloval jsem. V přihlášení to chce E-mail a heslo. Předesílám, že na webu UPC píší, že přihlašovací údaje na MojeUPC, Horizon GO a HBO GO jsou totožné. Zadám přihlašovací jméno (ne E-mail !) a heslo, kterým se běžně do MojeUPC přihlašuji, zahlásí "chybu E-mailu" (pochopitelně, jméno nemám E-mailovou adresu), zadám li  však E-mail a heslo (stejné jako pro přihlašování do MojeUPC) je opět problém...

Kde dělám chybu, poraďte prosím. Na KC mi nebyli schopni odpovědět.

Tohle by měla být správná aplikace  https://t.co/ZoDosFq4qa nikoliv HBO Czech

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC opravdu perlí! >:( O Horizon GO je psáno v jiném vlákně. HBO GO mi přestalo s novou verzí fungovat jak na iPhonu, tak i na NTB (W7 + IE11) Tlačítka "přihlásit" jak se píše výše prostě nejsou. Nestálo by any "IT zázraci" se vykašlali na trapný kosmetický inovace vzhledu a starali se aby fungovalo to, co doposud fungovalo? Je to drahý špás takhle si hrát s trpělivostí klientů. Tak šup pašáci zvedněte svoje "mozky" a uveďte vše do fungujícího stavu, jako to bylo a fungovalo a pak si sedněte na ruce!

 

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sarmen10

Tak a jsem úplně v ......! Na Android vydaná nová aplikace HBO GO která není kom. na mém mobilu a ta stará aplikace se ruší. No a ve Windows 7 mě to nejde pořád přihlásit ani v IE11 ani ve Chromu (ani po smazání cokies, všelijakých dat a dokonce jsem zkusila i novou instalaci W7 a nic, pokaždé to skočí na úvodní stránku přihlášení) tak já už nevím co mám dělat :(, takže sledovat ho nemůžu, ale hlavně že můžu říct že ho mám!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...