Přejít na obsah

HBO GO


DariusCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 2 hodinami, Pavel m napsal:

PS :Samsung TV ,už nechci vůbec vidět .Po koupi nové televize většina problému s UPC zmizela .

Ktere konkretne problemy?
Ja mam plasmu Samsung serie D (model 2011) a s televizi UPC nemam problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Tragedi a ignoranti z hbo go vysli s farbou von a priznali nefunkcnost novej aplikacie pre LG...udajne skoncila podpora.Ma s nou problem aj Samsung s OS Tizen od kedy ten smejd vypustili...niekedy v oktobri 2017.Mne na mojom Same s OS Orsay fachci aj ked s problémom neustáleho zadavania aktivacneho kodu po kazdom vypnuti TV.Skusam teraz na mesiac Netflix a to je iny level.

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LG 49UJ7507 jak zprovoznit HBO GO ?LG ještě požívá starší verzi HBO GO ,která nezobrazuje aktivační kód.První přihlášení funguje ,ale po týdnu píše nemáte předplatné .

 

Doplnění :co jsem vyzkoušel ,ta jediná možnost je odebrat zařízení na HBO GO .A počkat 24 hodin a znova aktivovat službu na televizi. LG používá ještě starou aplikaci ,kde se služba na televizi aktivuje písmeny .Nepoužívá tu novou s aktivačním kódem.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Dnes celkom prijemne zistenie po skoro 4roch mesiacoch existencie novej aplikacie v smart TV,ktora nevyzadovala po spusteni aktivacny kod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Nemá někdo přehled na kterých Smart TV je ještě dostupné HBO GO? Samsung by to snad měl mít v pohodě. Mám LG 2 roky starou tam ještě aplikace byla u nových modelů konec? Na stránkách LG se nic nedočtete. Zajímá mě zkušenost a realita.... 👍

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...