Přejít na obsah

HBO GO


DariusCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník lankas

Zdravim a pridavam se....nefunkcni aplikace HBO GO: smart TV Samsung, vyzyva k instalaci nove aplikace, i presto, ze to udelam, vyzva nezmizi, appka proste nejde spustit. Jeste minulou nedeli bez problemu. Podpora dava rady k nicemu, tipu: restart zarizeni. RESI TO NEKDO ODPOVEDNY?!!!!!!! Mam HBO od UPC v ramci vernostniho obdobi se zavazakem na 12M, ale co kdybych za sluzbu HBO proste prestal platit? Oni svoje zavazky, tj. dodavat funkcni sluzbu, nedodrzuji, tak proc bych mel ja?!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lankas
Před hodinou, cvancara napsal:

Mi tohle delalo na tabletu. Porad to chtelo nainstalovat novou aplikaci, az jsem si vsiml, ze tu starou to neumi odinstalovat. Odinstaloval jsem starou a pak uz byl klid.

Diky za tip, zkusil jsem a marne. Proste je to rozbity....hlavne ty reklamy vsude po Praze na HBO GO...smesne!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milos1498650066

Pokud máte někdo problémy s aplikací HBOGO na TV Samsung, tady je přepis komunikace se zákaznickou podporou HBOGO:

Dobrý den.
Do minulého týdne jsme úspešne vyuzívali na TV Samsung Vaši starší aplikaci HBOGO. Nyní, kdy puvodní aplikace jiz není k dispozici a musime pouzít jen aplikaci novou, musím kazdý den prostrednictvím mobilu registrovat zarízení, prestoze tuto televizi v seznamu zarizení jiz vidím.
Po registraci funguje aplikace normálne. Další den se ale vše opakuje. Po opetovné registraci se v seznamu zarízení objeví další, stejná televize.
Tato zálezitost je velmi nepríjemná a komplikuje nám sledování skvelé sluzby. Muzete mi prosím poradit nejaké rešení?
Predem dekuji.

Podpora HBOGO

Dobrý den, 
ospravedlnujeme sa za vzniknutú situáciu tieto informácie posúvam nášmu technickému oddeleniu. 

JÁ po třech dnech

Dobry den, technicke oddeleni stale nema zadne vyjadreni k nove aplikaci pro TV Samsung? Venuje se tomu nekdo? Radi bychom opet sledovali HBOGO, ovsem pokazde registrovat jiz zaregistrovane zarizeni je velmi neprijemne.

Podpora HBOGO

Dobrý den, velice se omlouváme za zpusobené problémy. Naše technické oddelení stále pracuje na vylepšení aplikace.

Dobry den, takze se jedna o obecny problem teto aplikace? Evidujete tento problem u vice uzivatelu? Vase odpoved je nicnerikajici fraze, jsem zklaman.

Podpora HBOGO

Dobrý den, jedná se o technický problém aplikace, který má v soucasné chvíli více uzivatelu.
Problém nyní reší technická podpora.

Dekuji vam ze jsem dostal konkretni odpoved! Budu vam vdecny za nasledne zaslani informace, az bude aplikace funkcni.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem jim v neděli psal.

 

Dobrý den.

Používám vaší aplikaci HBO GO na smart tv Samsung a pokaždé když jí spustím, tak žádá abych jí aktivoval zadáním kódu z obrazovky na internetové adrese hbogo.cz/activate. Poté vše funguje do té doby, dokud aplikaci nevypnu. Při dalším spuštění chce ale zas aktivovat. Můžete mi prozradit kdy toho otravnýho alzheimera s aktivací opravíte, abych pořád nemusel zapínat NB kvuli zadání kódu na netu, když si chci pustit nějaký film?

Předem děkuji za odpověď.

 

Dobrý den,
aktivace tv je bohužel zcela individuální. Správně by si aplikace samozřejmě měla pamatovat aktivační kód. Jedná se o technický problém, který jsem již předávala na technické oddělení. Doufáme, že tento problém bude v co nejbližší době vyřešen. Za způsobené problémy se velice omlouváme.

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

LG 49UJ7507 jak zprovoznit HBO GO ?LG ještě požívá starší verzi HBO GO ,která nezobrazuje aktivační kód.První přihlášení funguje ,ale po týdnu píše nemáte předplatné .

 

PS :Samsung TV ,už nechci vůbec vidět .Po koupi nové televize většina problému s UPC zmizela .

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...