Přejít na obsah

HBO GO


DariusCZ

Doporučené příspěvky

Už 3 dny se nemůžu přihlásit na stránky HBO GO. Vyberu UPC CZ jako Operátora, ale nepřesměruje mě to na stránky UPC pro přihlášení. Zůstane to na stránkách HBO GO, viz screen. Prohlížeč Chrome 61, Win 10. Má ještě někdo problém, nebo to je jen u mě?

HBO GO.jpg

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ja se nemuzu prihlasit. Pri pouziti https://service.upc.cz/pkmslogin.form to prejda na stranky https://service.upc.cz/pkmslogin.form a zobrazi se Webová stránka nebyla nalezena..

Pokud jdu pres https://hbogo.cz/ , tak po kliknuti na Registrace nebo Prihlaseni se nic nedeje. Porad je to na te same strance. W7 + IE 11.

Na jinem PC to same, ty tlacitka vubec nereaguji.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Zajímavé, běžně HBO Go nepoužívám. Pod dojmem dnešních příspěvků jsem odzkoušel na pc i tv, v obou případech plně funkční (což se mi při mi při minulém výskytu problémů nezdařilo). Že by příjem HBO GO závisel na oblasti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 minutes ago, Retiree napsal:

Zajímavé, běžně HBO Go nepoužívám. Pod dojmem dnešních příspěvků jsem odzkoušel na pc i tv, v obou případech plně funkční (což se mi při mi při minulém výskytu problémů nezdařilo). Že by příjem HBO GO závisel na oblasti?

To nevím jestli by záviselo na oblasti. Já jsem momentálně na chalupě na Pardubicku a připojuju se přes O2. Ale to by snad neměl být problém. Do úterý to fungovalo.

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Řekl bych, že právě to může být problém... Oním to myslím druh připojení k netu. Ani přes O2 druh připojení dostatečně nespecifikuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
16 minutes ago, Retiree napsal:

Zajímavé, běžně HBO Go nepoužívám. Pod dojmem dnešních příspěvků jsem odzkoušel na pc i tv, v obou případech plně funkční.

Funkcne to ano...mne ide skor o sposob prihlasovania,kde predposranost a paranoja z prehnanej bezpecnosti panov vyvojarov nabrala obludne rozmery v novej aplikacii pre smart TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...