Přejít na obsah

HBO GO


DariusCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

Na SK stale funkcna aj ta starsia aplikacia...hold sme vzdy o krok po zadu :) co je v tomto pripade aj celkom fajn,kedze nemusim pri tej starsej zadavat neustale po vypnuti TV aktivacny kod a heslo respektive zakaznicke ID si uchovava aj po vypnuti TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST
V 27. 10. 2017 at 9:32, David - UPC napsal:

Funguje vám přihlášení přes web / iOS / Android? 

Web na ipadu nekdy ano, nova aplikace na android ano, nova aplikace na ipadu hlasi 404 (a nekde jsem videl takovouto url po prihlaseni http://secure.internal.cz/pkmslogin.form - prijde mi krapet nesmyslna).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Iveta

Po stažení nové aplikace HBO GO v televizoru Samsung (model UE55HU8500T) a zdárné aktivaci přes aktivační kód, nelze přehrát žádné video z nabídky, zobrazí se "Současné zařízení nebylo nalezeno(4.3)". Po opuštění aplikace a novém spuštění se znovu objeví "aktivovat zařízení", přitom v seznamu zařízení je již zavedena. V PC a tabletu funguje nová aplikace normálně, zařízení mám zaregistrované jenom 3, tak v čem je problém, když v původní aplikace TV pracovala bezvadně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Spis pro zajimavost - pres domaci wifi a pripojeni od upc se mi v ios nedarilo, po prihlaseni u upc v aplikaci chyba 404, ale dneska jsem to prubnul pres mobilni pripojeni a ejhle, ono se to zalogovalo. Bud doslo ke zmene pri prihlaseni, nebo pomohla jina sit mimo upc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...