Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Milé UPC, jsem poměrně trpělivý člověk, ale po třech a půl letech už začínám ztrácet trpělivost s vašim mizerným EPG. Občasné chyby dokážu pochopit, stane se. Nechápu však, proč důsledně odstraňujete čísla sérií u všech seriálů a v Horizon Go dokonce neuvádíte ani číslo dílu. Z Vašeho TV průvodce se tak člověk aktuálně doví, že právě běží Přátelé, po nich budou Přátelé na následovat budou Přátelé. Opravdu velmi "užitečný" programový průvodce. Za naprosto absurdní pak považuji, že veškerá římská čísla mažete i z názvů filmů, takže teď se na ČT2 vysílají Manželé z roku místo Manželé z roku II. Stejně tak včera vysílaný Rocky byl ve skutečnosti Rocky V, což je úplně jiný film.

V létě 2014 jsem doufal, že se EPG musí zase brzy zlepšit, začínám však ztrácet víru. Sice jsem si už zvykl pořady vybírat na csfd.cz, rád bych však naplno využíval i funkce své televize. Prosím tedy o zprávu, jestli se chystá nějaké zlepšení nebo jste s vašim současným produktem spokojeni a považujete jeho za kvalitní.

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěřím tomu, že by to opravili, V tomhle stavu je to už několik let. Stížností bylo ze začátku hodně, ale prostě je nechali vyhnít. Stejně jako s tříděním programů na cihle. Jednoduše lidem předhodí paskvil, chvíli si nechají nadávat, pak to lidi přestane bavit a paskvil může zůstat.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 24. 11. 2017 at 10:23, David - UPC napsal:

Ha, teď jsi mě dostal, ale jen částečně. V tom případě bych předpokládal, že tam bude informací víc, včetně té série. Zkrátka je to stále očesané.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...