Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Na vlaštovky už nevěřím. Už třeba jen to léta přetrvávající slévání předložek/spojek s dalším slovem - viz třeba včera Prima Cool 12:35, Futurama, Smlouva sRoboďáblem.

Upraveno uživatelem CableG
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
9 minutes ago, CableG napsal:

slévání předložek/spojek s dalším slovem - viz třeba včera Prima Cool 12:35, Futurama, Smlouva sRoboďáblem.

JJ, nekdo zapomina, ze slepě odstranit z textu vsechno, co zavání HTML kodem, je nesmysl a ze se na to musi jit chytreji.
Tipuju to na nejakou programatorskou rychlokvašku (která si ovsem nestydi rict o 60k plat).

V tomto pripade je to klasika - tvrda mezera mezi jednopismennou predlozkou a slovem (puvodni text zjevne pochazi z Wordu nebo neceho podobneho, co automaticky nahrazuje obycejne mezery po jednopismennych predlozkach tvrdou mezerou):

image.png.5c62637d90fe806a51685e463b58dd9c.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, CableG napsal:

No nevím... ten goNET mi přijde jako ukázka degenerace lidstva - podle něj teď na AMC dávají Apollo XIII, po kliknutí na detail je to už správně Apollo 13. Služba k ničemu.

No a bonus od UPC - tam je to už jen Apollo.

Jestli ona ta doba, kdy byl televizní program jen v tištěných novinách, nebyla nakonec lepší.

 

Co je na názvu Apollo XIII špatného?

Apollo XIII logo

To, že tu XIII v UPC EPG odmažou je jiná věc...

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
7 minutes ago, beepee napsal:

Co je na názvu Apollo XIII špatného?

Snad to, ze oficialni nazev toho filmu nepouziva rimske cislice (i kdyz samotna mise NASA je v logu mela).
Tady jde IMO zase o nejakou lidskou(?) chybu pri editaci nazvu - nekdo byl zrejme tak zblblej ze vsech tech serialu, ze tam slepě natukal rimske cislice v domneni, ze jde taky o serial...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FrantaB

Zdravím,

U TV Panasonic TX-P42G30E mě už nějakou dobu nefunguje EPG.
Respektive se mi v něm nezobrazuje program na osm dní dopředu, jak tomu bylo dříve, ale zobrazí se pouze pořad aktuálně probíhající a pořad následující.
Závada je určitě v TV, protože jsem ladil jak z kabelovky UPC tak pozemní DVB-T vysílání a výsledek byl vždy stejný a navíc u druhé TV bylo vše na stejné přípojce OK.
Též jsem přes tovární nastavení všechno znovu přeladil a zase nic.
Jediný, co je ještě v mých silách je update novějšího firmware, který jsem si stáhnul, ale z toho mám trochu obavy, abych potom tu TV vůbec rozchodil.

Nesetkal se prosím někdo z vás s podobným problémem? Za vaše případné poznatky bych byl velice vděčný.

Upraveno uživatelem FrantaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FrantaB

DVB-C bylo naladěné.

14 minutes ago, Marek-26 napsal:

Když jste naladil DVB-T, měl jste naladeno zároveň DVB-C? Možná nemá televize dostatečnou paměť pro uložení tolika informací.

 

 

DVB-C bylo naladěné.

Upraveno uživatelem FrantaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...