Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Smazano (bud jsem slepej debil, nebo tady moznost smazat vlastni post neni...)

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 minutes ago, mirij napsal:

No páni, takže po několika letech, po nezměrném tlaku malinká změna k lepšímu. To je úžasné.

 

@technik A reklamujete u Go netu také to, že u již uzavřených seriálů "promíchávají" čísla a názvy jednotlivých vysílaných dílů? Už na těch svých webových stránkách www.tvprogram.cz to mají totiž často špatně (už jsem na to tady velmi dávno upozorňoval). V Go netu jsou zřejmě ještě mnohem horší lidé než Vy v UPC. Když si dáte na těch jejich stránkách zobrazit seznam všech dílů nějakého seriálu tak je to často ÚPLNÁ katastrofa. Já vůbec nechápu jak s nimi můžete mít smlouvu na dodávání EPG. Copak jste úplně slepí, že to tam nevidíte???

Bohužel MY S NIMI SMLOUVU NEMÁME

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 2 hodinami, technik napsal:

Jak jsem již dříve psal, a asi jste to nepostřehl, je Go net subdodavatel pro korporátního poskytovatele EPG celé skupiny UPC.

Tak to se omlouvam, to jsem fakt nezachytil.
A kdo ten korporatni poskytovatel je, jestli to neni tajny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

31 minutes ago, technik napsal:

Bohužel MY S NIMI SMLOUVU NEMÁME

No a jak jste teďka zařídili to navrácení římských číslic na konec názvu filmů? Reklamovali jste to u toho korporátního poskytovatele EPG (to je nějaký nadnárodní kolos ??) o on to reklamoval u českého Go netu?

Nebylo by lepší, i když s nimi nemáte smlouvu, upozornit na ty chyby Go net napřímo?? Vy jste češi, oni jsou češi - tak se přece domluvíte ne?? Rozhodně ale máte silnější vyjednávací pozici než např. já jako soukromá osoba, která je na to upozorní emailem, nemyslíte???

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamujeme vždy s tím, s kým máme smlouvu. Takže u GO netu to reklamace nebyla.

Nemám oprávnění sdělovat jména obchodních partnerů, i když to tu možná někdy v minulosti zaznělo. Ano jedná se o velkou nadnárodní firmu.

Ano občas s GO net řešíme nějaké věci přímo a snažíme se nechávat opravovat chyby, které zjistíme / zjistíte

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@technikGo net má často totální zmatek/chaos v dílech seriálů (čísla, názvy). Zdá se jakoby vůbec nerespektovali to co mu dodají televizní stanice a pouze zaregistruje začátek a konec vysílání nějakého uzavřeného seriálu a pak už čísla a názvy dílů doplňuje podle sebe. Má svoje vlastní seznamy dílů seriálů, které jsou často velmi chybné a podle těch "jede". Nevím jestli ty seznamy dílů u nich někdo vytváří nebo dokonce je snad můžou vytvářet nějací registrovaní uživatelé (podobně jako třeba na www.imdb.com).

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím... ten goNET mi přijde jako ukázka degenerace lidstva - podle něj teď na AMC dávají Apollo XIII, po kliknutí na detail je to už správně Apollo 13. Služba k ničemu.

No a bonus od UPC - tam je to už jen Apollo.

Jestli ona ta doba, kdy byl televizní program jen v tištěných novinách, nebyla nakonec lepší.

 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že EPG je u UPC hodně naprd, ale možná se něco děje, protože teď koukám na Comedy central a tam vidím "Comedy Club - I/1". Že by? Seriály na ostatnich kanálech zatím pořád špatně, ale tahle první vlaštovka je příslibem lepších časů.

Upraveno uživatelem marena
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...