Přejít na obsah

CA Modul


Návštěvník Evzen

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

 

před 36 minutami, David - UPC napsal:

Spíš bych to tipoval, že uživatel, který ca modul prodal téma následně smazal. Což se občas děje. Například "platí do smazání" atd. Podívám se do logů. 

CA Moduly neprodáváme / nepronajímáme  z důvodu, že nepodporují videotéku My Prime, ani zpětné zhlédnutí. Cílem je, aby si klienti mohli užívat veškerých funkcí (MyPrime, zpětné zhlédnutí), což na CA Modulech nelze. Chápu argument pohodlnosti, jedno dálkové ovládání, žádná "cihla" u televize. Já osobně jsem se set - top boxu bránil a nedal na modul dopustit, ale s HD DVR Mediaboxem jsem změnil názor. 

Je hromada lidi, kteri ZAMERNE a ZCELA VEDOME zadnou hloupou videoteku ani zpetne shlednuti NECHTEJI (treba proto, ze dotycne funkce maji zajistene jinak a MNOHEM LEPE svym vlastnim zpusobem... nebo proto, ze je proste NEPOTREBUJI).
A vy jim pod tou vasi NAPROSTO HLOUPOU zaminkou ZNEMOZNUJETE pouzivat sluzbu TAK JAK ONI SAMI CHTEJI.

Jdete uz se opravdu vycpat s tou svoji hloupou argumentaci a nechte UZIVATELE, at si o zpusobu pouzivani sluzby ROZHODNOU SAMI!!!!!!!!

Klidne si cpete uzivatelum nejake hloupe set-top boxy jako default, ale UMOZNETE(!!!) lidem pouzivat sluzbu i tak jak oni sami chteji!!!!
JA TO PLATIM, tak JA budu urcovat, jak to budu pouzivat!
Ne nejakej marketingovej jouda! :(

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
před 2 hodinami, David - UPC napsal:

CA Moduly neprodáváme / nepronajímáme  z důvodu, že nepodporují videotéku My Prime, ani zpětné zhlédnutí. Cílem je, aby si klienti mohli užívat veškerých funkcí (MyPrime, zpětné zhlédnutí), což na CA Modulech nelze. Chápu argument pohodlnosti, jedno dálkové ovládání, žádná "cihla" u televize. Já osobně jsem se set - top boxu bránil a nedal na modul dopustit, ale s HD DVR Mediaboxem jsem změnil názor. 

CA modul priamo v TV  tieto funkcie nepodporuje (My prime,archiv) ale k mojej plnej spokojnosti funkcie vyuzijem v laptope s tym,ze  CA modulu by som sa za ziadnych okolnosti nevzdal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

 

před 1 hodinou, David - UPC napsal:

S tím až tak nemohu souhlasit, že znemožňujeme využívání CA Modolů.

Suhlasim,ale tym,ze ich oficialne neponúkate,nepriamo nutite klientov vyuzivat stb,co je este zakernejsie ako keby ste uplne skoncili s ich podporou,a v tom pripade adios upc.

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
před 3 hodinami, Evzen napsal:

Tak co, Davide, stale zadna reakce?
To nebyly recnicke otazky, cekam na odpovedi.

Tato varianta není nikde uvedena a aktivně tuto možnost nenabízíme. Jen v krajních případech. 

Můžete si koupit CA Modul, který je podporován v síti UPC. 

11464925-ca-modul-od-upc-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Návštěvník zrušil doporučení pro téma

Predpokladam, ze UPC ma nejake overene/schvalene verzie fw v Conax CI/CI+, na SK sa pouziva vylucne modul Smit, v CZ bol isty cas aj Technisat/Technicrypt.. nie je to skor tak, ze CI modul musi byt registrovany v db UPC (podobne ako modemy/routery), inak ich UPC nesparuje?

Obavam sa, ze ina cesta ako secondhand modul od UPC/Lica neexistuje.. ale nech sa vyjadri niekto povolany z UPC!

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
před 14 hodinami, Zlaťák napsal:

Davide,mám to chápat tak, že když si koupím CA modul (například na odkazu níže), že mi ho UPC zaregistruje a nebude mě nutit používat doma ten krám navíc (Mediabox)?
https://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul-kabelovy/smit-conax-chipset-pairing-cam-ci.htm

Ano, pokud si ho koupíte přes Licu, tak Vám ho samozřejmně uznáme. To samé přes Aukro atd. Proto jsem psal, že nikomu nebráníme ve využívání služeb, jak chce. Strategie UPC jde ale jinou cestou. Cestou svých set - top boxů, ve kterých najdete již zmiňované funkce zpětného zhlédnutí, doplňkové aplikace, vidotéku My Prime a TV Archiv některých televizních stanic. 

Musím opět upozornit, že přes CA Modul nefungují služby Horizon, proto jej aktivně nenabízíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by me zajimalo, jak ho u te Licy koupim, kdyz:

UPOZORNĚNÍ pro zákazníky Kabelové televize UPC - Prodej tohoto produktu je v současné době zastaven. V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého kabelového operátora.

To je takovy zacarovany kruh, Lica ho neproda, bo UPC.

Hlavne by melo zalezet na uzivatelei, cemu da prednost a ne, jakou ma UPC strategii.

Kdyz budu mit TV na zdi, tak urcite k tomu nebudu chtit zadnou dalsi krabici. Horizon si vyresim na PC, nebo nejakym donglem v HDMI.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Píšu to znovu, strategie UPC jde cestou vlastních set - top boxů a to především kvůli službám Horizon. CA Moduly aktivně nenabízíme, protože nepodporují funkce Horizonu. Pokud si jej klient chce zakoupit, má na to plné právo a nikdo mu v tom nebude bránit. To samé v jeho užívání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nezakazník

A vám snad někdo drží nůž u krku, že musíte využívat služeb upc, když jste tak proti? Když se vám to nelíbí, proč nejdete jinam? Chápu, je jednodušší si stěžovat dokola a dokola, než udělat ázný krok a dát upc sbohem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...