Přejít na obsah

TV start k internetu zdarma


Farkpoint

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree
nepujde, na jedné straně musí být F-konektor (šroubovací) a na druhe klasický IEC, alespoň tak to většinou bývá

v HD jsou pouze programy ČT kromě : D/art, Prima a Barrandov

Mýlíš se, nebo neopodstatněně zevšeobecňuješ svou zkušenost.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro HD kanaly zadny extra koaxialni kabel neexistuje, takze nemusis mit strach s jejich prijimem.

Co se tyka nakupu kabelu, tak bych se urcite ridil radou Adolfa a urcite nekupoval takovy smejdy jako je Hama, protoze tyhle kabely mivaji mizerne stineni a pak ti do kabelu naleze ruseni a mas po sledovani tv.

No a k tem konektorum, nektere zasuvky UPC maji na vystupu pro tv kulaty IEC konektor, jine zase pro zmenu sroubovaci F, takze se musis podivat jakou zasuvku mas doma.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem z toho jelen.

Píšu na UPC (Facebook) dotaz ohledně Primy Max v SD rozlišení:

Já:

Dobrý den,

pojede někdy Prima MAX v nabídce TV Start? Projel jsem všechny kanály a mám tu jen zakódovanou Prima MAX HD.

 

UPC:

Dobrý den, Martine. Ne, Prima MAX HD je dostupná v Klasiku, Komfortu a Kompletu.

 

Já:

Neptám se na HD ale SD verzi, která má být v nabídce TV Start (dle vašich stránek) a není tam.

 

UPC:

Martine, Prima MAX SD v naší nabídce není. Pouze HD verze, která je dostupná, jak jsem psal, v nabídkách Klasik, Komfort a Komplet. Přehled programů v nabídce TV Start naleznete zde http://www.upc.cz/snippets/programy/digimini_all

 

Já:

Vždyť v tom vašem odkazu Primu Max máte. Tak proč tu píšete, že tam není!?

I tady ju máte:

http://www.upc.cz/televize/programy

 

UPC:

Druhý den bez reakce.

  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Prostě klasickej UPC blbákov..k tomu se nedá ani nic říci..na jejich stránkách tu Primu Max v SD mají, ale jen teoreticky, prakticky bohužel ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Prima Max, v HD verzi je dostupná v DVB-C, v SD verzi je dostupná v DVB-T.

Nevidím důvod, proč by stanice Prima Max SD měla být dostupná v DVB-C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba proto, že pokud mám kabelovku, platím za ní (i když jen blbých 30Kč měsíčně), chytám logicky signál na DVB-C?

Já v tom vidím docela logiku. Kabelová televize ->kabelový tuner.

Nebo, že by to ještě nakouskovali i přes satelitní tuner? Něco přes DVB-C, něco přes DVB-T a něco přes DVB-S? :roll:

 

Se stejnou logikou můžu říct, proč by třeba ČT1 HD mělo jet v DVB-C, když už jede v DVB-T.

 

Hlavně jsem v nabídce na stránkách UPC (ani v ceníku) nenašel zmínku o tom, že by to mělo jet jen v DVB-T.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Prima Max, v HD verzi je dostupná v DVB-C, v SD verzi je dostupná v DVB-T.

Nevidím důvod, proč by stanice Prima Max SD měla být dostupná v DVB-C.

 

Ten příspevěk přece není o tom, proč by měla být Prima Max SD v DVB-C, kde se o tom píše ? Ten blbákov je o tom, že TV Start je přece tzvn. Digi-mini, což je DVB-T, pokud se nepletu a UPC tazateli odpovídá, že Primu Max v SD nemají, ačkoliv přikládají odkaz na Tv Start(digi-mini) , kde Prima max v SD v tom seznamu existuje. To je ten blbákov !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba proto, že pokud mám kabelovku, platím za ní (i když jen blbých 30Kč měsíčně), chytám logicky signál na DVB-C?

Já v tom vidím docela logiku. Kabelová televize ->kabelový tuner.

Nebo, že by to ještě nakouskovali i přes satelitní tuner? Něco přes DVB-C, něco přes DVB-T a něco přes DVB-S? :roll:

 

Se stejnou logikou můžu říct, proč by třeba ČT1 HD mělo jet v DVB-C, když už jede v DVB-T.

 

Hlavně jsem v nabídce na stránkách UPC (ani v ceníku) nenašel zmínku o tom, že by to mělo jet jen v DVB-T.

 

"...že pokud mám kabelovku, platím za ní (i když jen blbých 30Kč měsíčně),..."

Ty woe 30Kč za kabelovku jsem neplatil ani někdy kolem roku 1994 kdy se k nám "vetnul" Kabel+ a zřídil nám v domě zásuvky zadara :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem si to po sobě přečetl a aby to nebylo pochopeno nějak jinak, měl jsem na mysli, že jsem v tom roce 1994 platil nějakých 45Kč za nějakých 9 programů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...