Přejít na obsah

Evolveo 4K Q5 a Horizon GO


Vulva

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo jako rozchodit na Evolveo 4K Q5 aplikaci Horizon GO? Jde se přihlásit, ale přehrávání videa hlásí vždy chybu "video nelze přehrát 6667". Apps jako HBO GO, Netflix, Youtube, Stream a mraky dalších jsou ok.

 

Je tam Android 5.1.1.

  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Čau,

Odroid U2 (CM 12.1 - Android 5.11 , ale chybí tu widevine libraries tak možná to je tím, ale mrknu na to ještě) hlasí to samé

Kodi i Android menu (celkově) lze ovládat Xiaomi Game controllerem (eq. xbox 360), ale Horizon GO mi nešel. :(

Zkusím nahodit ještě Android TV př. starší verzi Androidu a uvidíme.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evolveo 4K Q5 je android box (mělo to by to běžet na RemixOS - zkoušeno přes applikaci nebo přes prohlížeč? Četl jsem na Digizone.cz, že Horizon GO na tom běží) a to moje to je taková hračka jak Raspberry Pi

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona moc jiná volba než Android není. Držel bych pusu, kdyby šel spustit nějak Silverlight na Androidu | Linuxu (lze, ale s problémy)

Moje zařízení má stejný procesor jak Samsung SIII, které je podporované, tak uvidíme, zda se mi to podaří.

Downgrade na 4.0.4 (zřejmě má root, zkusím ještě bez rootu) stále se mi to nedaří spustit, stahuju 4.4.4. Kdyby se mi to povedlo byla by to bomba než bude Horizon v HTML5, jak vypadá ta hláška

 

k Evolveo 4K Q5, které běží na Amlogic S905, tak tady musí bejt podpora ze strany UPC, protože i jinde s tím mají problémy viz jinde s tím mají problémy

 

Na druhou stranu je dost obtížné vybírat zařízení, kde funguje Horizon GO. A přeci jen je to lepší než Chromecast.

 

//EDIT: Minix Neo U1 je také založeno na Amlogic S905, který není prozatím podporován

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky honziiku za tip, stále jsem něco hledal, koupil jsem Zidoo X6 Pro v úterý z Amazon.de za 109€ (z Číny to bylo 109$+clo a výpalné poště) +9€ doprava (o 1€ levnější byla doprava s dodáním 3 týdny) a včera už jsem na něm Horizon zkoušel. Kromě toho, že mě překvapilo, že mi to přišlo z Itálie druhý den po zaplacení, jsem byl překvapen, že Horizon skutečně funguje. Nejprve jsem se sice zhrozil, co je to tam za TV verzi Google Play, ale po chvíli se zaktualizoval na klasický a byl jsem spokojen. Takže jsme večer místo sledování DVB-C sledovali totéž přes Horizon v tomto boxu.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...