Přejít na obsah

internet uz jedine s televizi? wtf?


Návštěvník zombee

Doporučené příspěvky

Za internet má stále stejně. Poté má naúčtováno 30Kč za Tv a také zároveň slevu 30Kč.

 

Ivo, ale pro příjem internetu je třeba modem od UPC. K příjmu Tv není třeba prakticky nic. A jelikož se již nefiltruje, tak jde Tv všem, kteří mají internet. Z opačného pólu by pak zase někdo mohl říci, že UPC poskytuje Tv a neodvádí za ně poplatky.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, že stávající zákazníky to může naštvat. Něco si vybrali a teď jim podmínky nutí něco jiného.

 

Já to beru z pozice nového zákazníka. V lokálních podmínkách a v tomto okamžiku jsem neměl jinou výhodnější možnost. Takže jsem to vzal tak, jak to je. Až se situace změní a tato kombinace služeb mi přestane z nějakého důvodu vyhovovat, budu to muset řešit. Z pozice nového zákazníka to vidím tak, že bych služby raději oddělil. Vysírají naprosto zbytečně hned od začátku naší spolupráce.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC automaticky dává veřejné IP adresy, jiní poskytovatelé dávají v základu neveřejné IP za NATem a veřejná je pouze za příplatek. Tak, a teď začněte řvát, že vám UPC nutí a účtuje něco, co 90% uživatelů nepotřebuje.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Chápu, že stávající zákazníky to může naštvat. Něco si vybrali a teď jim podmínky nutí něco jiného.

 

Já to beru z pozice nového zákazníka. V lokálních podmínkách a v tomto okamžiku jsem neměl jinou výhodnější možnost. Takže jsem to vzal tak, jak to je. Až se situace změní a tato kombinace služeb mi přestane z nějakého důvodu vyhovovat, budu to muset řešit. Z pozice nového zákazníka to vidím tak, že bych služby raději oddělil. Vysírají naprosto zbytečně hned od začátku naší spolupráce.

Když to technologicky oddělit nelze (nebo lze, ale za cenu takových nákladů, že by se pak zákazník divil, proč se mu účtuje víc, když má net bez TV, než když ho má s ní), tak to prostě nikdo neoddělí. A správně tady kdosi napsal, že auto bez zpátečky taky nedostaneš. Neřešte už blbosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivo, ale pro příjem internetu je třeba modem od UPC. K příjmu Tv není třeba prakticky nic. A jelikož se již nefiltruje, tak jde Tv všem, kteří mají internet. Z opačného pólu by pak zase někdo mohl říci, že UPC poskytuje Tv a neodvádí za ně poplatky.

Kdy se ty filtry odstraňovaly? Zkoušel sem to v Dubnu 2014 viz viewtopic.php?f=10&t=5123#p79277 a DVB-T mi nehrálo, má cenu to zkoušet znovu?.

 

A pro jedince jako zombee by instalaci filtru mohli nabízet jako příplatkovou službu :-)

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zombee
Když to technologicky oddělit nelze (nebo lze, ale za cenu takových nákladů, že by se pak zákazník divil, proč se mu účtuje víc, když má net bez TV, než když ho má s ní), tak to prostě nikdo neoddělí. A správně tady kdosi napsal, že auto bez zpátečky taky nedostaneš. Neřešte už blbosti :D

Auto bez zpatecky je priklad uplne mimo. Krom toho, ze s autem spouvisi, tak je dokonce nezbytnou soucasti (to bysme se mohli zachvili dostat k tomu, ze internet jen port 80 a 443, kdyz ovce jine porty na fejsbuk nepotrebuji).

 

Telka nezbytna soucast provozovani netu neni. O2 mi taky nenuti mit telefon, kdyz chci jen internet, ty doby jsou uz davno pryc. Ale jak je videt, ovce nefrflaj, tak to nejspis brzo zase zavedou, kdyz to lidem neva a dokonce to obhajujou :) A to ze ted je telka "zadarmo", do dne a do roka to bude (nejmin) o 30Kc drazsi, o to se klidne vsadim. Ostatne se zdrazuje uz ted, viz prispevky jinych lidi v jinem vlakne. Brzo Vam k tomu nacpou i telefon s 1000 minutama a trochu zvednou rychlost, aby to aspon trochu ospravedlnili. Koho zajima, ze telefon nechcete, nebo ze neprovolate skoro nic, vzdyt balicky s dobrotama maji deti rady, hlavne kdyz to je vsecko z jednoho pytliku... :bom:

 

K vedeni internetu potrebuju kabel a jeho pronajem platim se sluzbou. Televizi, ktera kabel sdili nepotrebuju a nechci ji uctovat, a to ani zadarmo. Jestli jde po tom kabelu pustit telka i bez placeni je mi uplne jedno, je to problem provozovatele, kdyz ne frekvencni filtr, tak se to da zasifrovat jako ty placenejsi kanaly. Skylink taky potrebuje kartu i na tv noha a nevybira 30Kc za televizi ode vsech, kteri maj parabolu na strese, co kdyby to nahodou chytli, ze... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KarelBrno

Jestli bude ta televize za prachy, tak budu mezi prvníma, kdo ji budou chtít zrušit. Jenže teď je zadara, na fakturách o ni nemám ani zmínku, tak proč si stěžovat? UPC má na to tu infrastrukturu vybudouvanou, zapojenou, nestojí je to vlastně nic navíc a já aspoň nemusím po bytě od okna tahat anténu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Když to technologicky oddělit nelze (nebo lze, ale za cenu takových nákladů, že by se pak zákazník divil, proč se mu účtuje víc, když má net bez TV, než když ho má s ní), tak to prostě nikdo neoddělí. A správně tady kdosi napsal, že auto bez zpátečky taky nedostaneš. Neřešte už blbosti :D

Auto bez zpatecky je priklad uplne mimo. Krom toho, ze s autem spouvisi, tak je dokonce nezbytnou soucasti (to bysme se mohli zachvili dostat k tomu, ze internet jen port 80 a 443, kdyz ovce jine porty na fejsbuk nepotrebuji).

 

Telka nezbytna soucast provozovani netu neni. O2 mi taky nenuti mit telefon, kdyz chci jen internet, ty doby jsou uz davno pryc. Ale jak je videt, ovce nefrflaj, tak to nejspis brzo zase zavedou, kdyz to lidem neva a dokonce to obhajujou :) A to ze ted je telka "zadarmo", do dne a do roka to bude (nejmin) o 30Kc drazsi, o to se klidne vsadim. Ostatne se zdrazuje uz ted, viz prispevky jinych lidi v jinem vlakne. Brzo Vam k tomu nacpou i telefon s 1000 minutama a trochu zvednou rychlost, aby to aspon trochu ospravedlnili. Koho zajima, ze telefon nechcete, nebo ze neprovolate skoro nic, vzdyt balicky s dobrotama maji deti rady, hlavne kdyz to je vsecko z jednoho pytliku... :bom:

 

K vedeni internetu potrebuju kabel a jeho pronajem platim se sluzbou. Televizi, ktera kabel sdili nepotrebuju a nechci ji uctovat, a to ani zadarmo. Jestli jde po tom kabelu pustit telka i bez placeni je mi uplne jedno, je to problem provozovatele, kdyz ne frekvencni filtr, tak se to da zasifrovat jako ty placenejsi kanaly. Skylink taky potrebuje kartu i na tv noha a nevybira 30Kc za televizi ode vsech, kteri maj parabolu na strese, co kdyby to nahodou chytli, ze... :roll:

I kdyby ta zpátečka byla součást, tak spousta neoddělitelných věcí zcela jistě nutnost není, třeba příprava na rádio, polohovací sedadlo, špígl ve sluneční cloně spolujezdce atd. Prostě výrobce udělá model, nějak ho vybaví a buď ber nebo jdi o dům dál. S UPC totéž. Ale možná by fakt stálo za úvahu nabídnout jenom net bez TV a díky fyzickýmu nainstalování filtru do bedny by cena za instalaci byla o pětikilo vyšší. To by myslím na otravy zabralo spolehlivě :D

A kódování DVB-T v kabelu je samozřejmě chujovina, protože to DVB-T slouží pro další TV v domácnostech a ne, aby se tam někdo tentoval s kartama a modulama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...