Přejít na obsah

internet uz jedine s televizi? wtf?


Návštěvník zombee

Doporučené příspěvky

Návštěvník zombee
A kódování DVB-T v kabelu je samozřejmě chujovina, protože to DVB-T slouží pro další TV v domácnostech a ne, aby se tam někdo tentoval s kartama a modulama.

Uz tomu rozumim. Takze abys ty moh cucet na telku i na zachode, coz je samozrejme tvoje vec, ja za ni mam platit 3 petky i kdyz ji nemam ani jednou. Tim se samozrejme vysvetluje tvoje obhajoba. To je jako kdyby mi nutili ke studeny vode jeste i teplou vodu, i kdyz si ji sam z te studene udelam teplejsi levnejs a uctovali mi i stocny, i kdyz mam na zahrade korenovou cisticku. Vzdyt 95% lidi cisticku nema a je jim tudiz i jedno, co lejou do kanalu a vodu si taky sami neohrivaj. Tak se na tech par vyjimek vykaslem a nauctujem jim to taky. O idndividualitu a samostatne nazory nikdo z vladnouci vrstvi nikdy nestal.

 

Nejde mi o tech 30Kc, ani jestli jsou zadarmo, samozrejme to preziju i za pul roku, az nebudou, mam 100 mega za mnohem mensi cenu nez je retencni, ale vadi mi, ze si uz nemuzu vybrat. Jde o mi o ten princip, ze mi uctujou sluzbu co nechci a to je to, co az na par vyjimek nikomu nedoslo a nema to cenu asi dal vysvetlovat. Proste mam rad pravo volby, proto jsem si nekupil apple a os nemam masox. UPC byla prave vyborna volba, kvalitni a levny net bez pitomych balicku. Ale zacli za me rozhodovat, a to me proste stve. Ovcim to je samozrejme jedno, nakombinujou jim balicky, nakonec zdrazej a ony jim jeste zatleskaj. Tezko se to vysvetluje nekomu, kdo odpoledne prijde z rachoty a chce jen piti, gauc a ovladac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
A kódování DVB-T v kabelu je samozřejmě chujovina, protože to DVB-T slouží pro další TV v domácnostech a ne, aby se tam někdo tentoval s kartama a modulama.

Uz tomu rozumim. Takze abys ty moh cucet na telku i na zachode, coz je samozrejme tvoje vec, ja za ni mam platit 3 petky i kdyz ji nemam ani jednou. Tim se samozrejme vysvetluje tvoje obhajoba. To je jako kdyby mi nutili ke studeny vode jeste i teplou vodu, i kdyz si ji sam z te studene udelam teplejsi levnejs a uctovali mi i stocny, i kdyz mam na zahrade korenovou cisticku. Vzdyt 95% lidi cisticku nema a je jim tudiz i jedno, co lejou do kanalu a vodu si taky sami neohrivaj. Tak se na tech par vyjimek vykaslem a nauctujem jim to taky. O idndividualitu a samostatne nazory nikdo z vladnouci vrstvi nikdy nestal.

 

Nejde mi o tech 30Kc, ani jestli jsou zadarmo, samozrejme to preziju i za pul roku, az nebudou, mam 100 mega za mnohem mensi cenu nez je retencni, ale vadi mi, ze si uz nemuzu vybrat. Jde o mi o ten princip, ze mi uctujou sluzbu co nechci a to je to, co az na par vyjimek nikomu nedoslo a nema to cenu asi dal vysvetlovat. Proste mam rad pravo volby, proto jsem si nekupil apple a os nemam masox. UPC byla prave vyborna volba, kvalitni a levny net bez pitomych balicku. Ale zacli za me rozhodovat, a to me proste stve. Ovcim to je samozrejme jedno, nakombinujou jim balicky, nakonec zdrazej a ony jim jeste zatleskaj. Tezko se to vysvetluje nekomu, kdo odpoledne prijde z rachoty a chce jen piti, gauc a ovladac.

Takový kombinace zase nejsou úplně zvláštní, třeba u neomezených mobilních tarifů ti automaticky nacpou i data. A ty taky spousta lidí k ničemu nemá. Prostě když se ti nabídka nelíbí, tak výpověď a je po problému :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Mini za 28 mám na faktuře taky ale celková cena se oproti dřívějšku prakricky nemění. Z toho vyplývá že jednak ta TV určitě zadarmo není jak tady někdo psal a jednak byla v ceně čistě internetovýho tarifu už dřív jen se prostě neobjevovala na faktuře. Je to samá situace jako když přišli s položkou za pronájem modemu.

Jestli se cena za TV nebude časem šroubovat nahoru tak v tom nevidím zase takovej problém i když tu službu ani nesmím využívat protože bych porušoval zákon ale co je TV na faktuře oficiálně bude mít UPC tendenci postupně do toho základního balíčku přidávat další zbytečný programy a tlačit koncovou cenu nahoru prakticky bez přidané hodnoty. U internetu zdražování alespoň částečně kompenzovali navýšením rychlosti.

 

Sent from my phone by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ta TV byla první 3 měsíce zadarmo, pak za 28 kaček. Ale dala se vypovědět (což bylo doslovně uvedený i v nabídce), takže pak byla zase zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám první fakturu v ruce. T.j. počáteční období po instalaci + jeden celý další měsíc. Cena za TV je účtovaná hned od počátku. Celková cena je dle smlouvy v pořádku ale při uzavírání smlouvy s agentem jsem dostal ne zcela odpovídající informace ..... i proto bych raději "cenu pouze za internet a pronájem modemu" aby v budoucnu nedošlo k nějakým neočekávaným cenovým posunům.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zombee

Takze zpusob, jak se zbavit telky, je prejit na UPC business. Sice business zakaznici budou mit uplne stejny kabel a televizi chytnou taky, ale platit (mit na fakture) ji nemuseji. Proste ta TV "zdarma" je jenom socialni pokus na ovce, komu to bude vadit a hlavne prostor pro dalsi zdrazeni, stejne jako to bylo kdysi s modemy, taky byly nejdriv soucasti sluzby a zadarmo, ted jsou za 70Kc :) Jestli jednou odhlasim placeni poplatku za TV, uz vidim, jak budu nekde na CTU nebo kde dokazovat, ze ji fakt nemam, kdyz mi budou mavat pred nosem fakturou, ze si ji platim. Asi je budu muset pozvat domu a vyvracet tu presumci viny...

 

Placeni agenti od UPC to zde pochopitelne budou obhajovat i kdyby k tomu davali nevim co, i kdyz to, ze televize nejde rozumne odfiltrovat pravy duvod vubec neni. U business tarifu jendoznacne telka jde sledovat taky, ale pritom se platit nemusi. Jenze tam si ji uz UPC asi nedovoli uctovat, protoze za 1. firmy nejspis nejsou ovce a za 2. ta telka zdarma se ve firme pekelne prodrazi s dalsimi poplatky na to nabalenymi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou zase závěry :)

 

Když se oddělila cena modemů a STB od ceny služby, bylo to proto, že se začala prodávat zařízení a pro ty, co si ho koupili to nebylo fér. Cena služby DTV se snížila o cenu pronájmu základního STB. Navíc tím získali i ti, kteří měli namísto obyčejného STB pronajatý nějaký jiný (DVR, PVR ...). A z hlediska platby koncesionářských poplatků je úplně jedno, zda si platíte nějakou službu či nikoliv.

 

Televize lze odfiltrovat, ale je to za A) drahé (musí to dělat lidé) a za B) nevhodné i kvůli internetu.

1. Bavíme se tu o "firmách" o pár zaměstnancích, většinou to budou spíše živnostníci, co ty služby mají stejně doma, nikoliv na provozovně.

2. Ano, právnické osobě se to může prodražit, ale opět. Koncesionářské a další poplatky nejsou vázané na placení nějaké služby.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

agent zombie@

 

Kde by ČTÚ k té faktuře přišel? Jedině tak, že ji sám poskytneš, jinak ČTÚ žádný faktury po operátorech sám od sebe nevyžaduje.

 

Televize odfiltrovat jde, ale za cenu nákladů, který jsou nereálný. A jenom proto, že má někdo problém s pár kačkama měsíčně, to fakt nikdo řešit nebude. Pokud jde o business tarify, tak je logický, že tam se TV objevovat nemusí, protože firmy obvykle dají do účetnictví akorát net, ale nebudou prokazovat, proč si platí i TV, která jim k ničemu není. Naopak většina domácností využívá oboje, resp. když mně někdo domů nabídne 30 programů za cenu ani ne 30 kaček, tak bych byl blázen, abych to nevzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Praha2

Pokud by mi hned na počátku řekli, že jde internet jen s TV, tak s tím celkem nemám problém. ALe za nehoráznou sviňárnu považuju, když se s nimi na něčem domluvím, objednám si to, o TV ani slovíčko a přijde mi potvrzení o změně služeb na službu s TV. Což je docela problém, protože TV nemám a nic na faktuře i zadarmo navíc mít nechci a taky se mi kvůli netu od UPC nechce platit licenční poplatky pro ČT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...