Přejít na obsah

internet uz jedine s televizi? wtf?


Návštěvník zombee

Doporučené příspěvky

Návštěvník zombee

Neni zdarma, na fakture je za 30Kc, minuly rok byla za 1Kc a stejne jsem ji zrusil. Mne je jedno, jak k vysledne castce za internet dosli, ale dali mi tam neco, co jsem si neobjednal. Jasne, ze muzu jit jinam, treba k o2, kteri kdyz uvidi, ze to proslo u UPC, tak to zavedou za rok taky. To nam tam opravdu muzou za chvili fakturovat leo, hbo, obnoseni saka generalniho reditele a hadr pro uklizecku. To mne vubec nezajima, co vsecko je v tom "zadarmo". Ale to asi nechapete. Navic - do dani si ten hadr, sako nekoho ciziho, ani telku nedam, ze. U upc business je ta telka taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zombee

A pujdou ty pridavky zrusit? Nechci cenzurovat internet nejaky guardem - chci mit moznost natahat si do kompu viry. :) A pevnou ip si taky muzou vetknout ;) Ten guard a ip se sluznou aspon souvisi, zvlast jestli pujdou zrusit mi nevadi, telka ale s internetem nesouvisi nijak.

 

hpfunny: Prave, ze mi tu uz TV fakturujou, dozvedel jsem se to az z faktury, ale ze tentokrat to uz zrusit nejde. Minule vernostni obdobi mi ji pridali na 3 mesice za 1kc, ale zrusit to normalne slo, takze jsem to udelal. Ne proto, ze jsem chtel usetrit korunu, ale proto, ze jsem ji nechtel, a tedy ani zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
A pujdou ty pridavky zrusit? Nechci cenzurovat internet nejaky guardem - chci mit moznost natahat si do kompu viry. :) A pevnou ip si taky muzou vetknout ;) Ten guard a ip se sluznou aspon souvisi, zvlast jestli pujdou zrusit mi nevadi, telka ale s internetem nesouvisi nijak.

 

hpfunny: Prave, ze mi tu uz TV fakturujou, dozvedel jsem se to az z faktury, ale ze tentokrat to uz zrusit nejde. Minule vernostni obdobi mi ji pridali na 3 mesice za 1kc, ale zrusit to normalne slo, takze jsem to udelal. Ne proto, ze jsem chtel usetrit korunu, ale proto, ze jsem ji nechtel, a tedy ani zadarmo.

Telka s internetem souvisí naprosto jasně, prostě máš od UPC nabídku TV+net a buď to vezmeš, anebo tě nikdo nenutí a můžeš jít jinam. Stejně jako je v některých hospodách automaticky účtován couvert, a když s tím máš problém, tak se můžeš jít nazobat ke konkurenci, která to neúčtuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám od UPC jen televizi a tu mě také fakturují. JENOM televizi. Nikoli s televizí i internet. Proč? No protože internet od UPC nechci, neb ho mám od jiného poskytovatele. Už od doby, kdy ještě nějaká UPC neexistovala. A asi bych se také podivil, proč mě k TV účtují i inet (tak jako to dělají opačně), když ho nepoužívám a ani v nejmenším to neplánuji.

Internet mám od GRAPE, která také, jakožto čistokrevná IPTV, nabízí i televizi. Představte si, že mě účtují JENOM internet, nikoli televizi, kterou od nich nemám, neb tu mám od UPC.

Jde o princip. A když se trochu zamyslíte a popřemýšlíte o postu, který psal Zombee, hlavně tenhle post:

Takhle pomalu totiz zacina vsecko, co se deje, akorat se deje pomalu, takze se radeji pustite do me :) Dneska Vam nevadi toto, zitra Vam nebude vadit prikladani reklamni zpravy pri pouziti smtp upc, pozitri to povina reklamni prouzka u kazde prohlidnute stranky, za tyden to bude priplatek za prehravani HD videa na youtube, za pul roku bude v cene i HBO, protoze si hru o truny stejne lidi stahujou z ulozta a kdo bude chtit mit internet taky za rok, bude muset ubytovat taky jednoho "uprchlika"? Kam az Vam to prijde normalni, hm?

tak zjistíte, jakou pravdou má. Když to nebudete vytrhávat ze souvislostí se vším, co se kolem nás děje. Vše souvisí se vším. V týhle zemi to je ovšem ještě problém. Bohužel.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

nevím jestli ho dobře chápu, ale já to pochopil, že dřív platil 400 za internet a teď mu to rozepsali a platí 370 za net a 30 za tv. Jestli to chápu špatně, tak mě napravte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...