Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Jak to? Nedávno převáděli všechny staré tarify Standard a Starter na ty nové. A kdyby je nerušili, tak je někteří mají ještě za 10 let. A i tady na fóru jsem četl, ja si tu někteří stěžovali, že má UPC jiné tarify a nepřevedli je automaticky nebo neinformovali (více to bylo při zavedení nových tarifů internetu).

Ale UPC nemá smlouvy na dobu určitou už x let ne? Možná se pletu, ale min. od zavedení věrnostní slevy jsem neviděl u někoho v okolí, že by měl smlouvu na dobu určitou.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger
Rogere, ty si fakt ubohej....

 

Aaa, ceska ovce se ozvala.

Prijde mi usmevne, ze jsem podle vas ubohej jenom proto, ze se snazim hajit svoje prava a dotahnout do nejakeho konce zalezitost, za kterou jsem zaplatil statu 200 kc, ale predevsim ktere jsem venoval urcity objem casu a nejake usili. Jak to ve finale dopadne samozrejme nevim, ale aspon jsem se snazil neco udelat.

Ubohost si teda predstavuju jinak.

 

Jestli tohle je ubohy, taky by mne zajimalo, jak byste potom oznacil treba to, kdyz se tedka ty byvali cesti zajatci v Libanonu chystaji zazalovat cesky stat o 4 miliony za to, ze je nevaroval a neosvobodil dost rychle...:-)

Upraveno uživatelem Roger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Moc šancí na úspěch nemáš. Je to asi stejný jako někde v obchodě vyžadovat zboží, který se nabízelo před X rokama a dneska už ho prodejce dávno nemá. Prostě UPC nabízí jiný tarify a kdo s tím má problém, může bez sankcí smlouvu ukončit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si to vlastně představujete? Že s UPC jednou uzavřete smlouvu a do konce života budete platit stejnou částku? I komunisti jednou za čas "upravovali" ceny, a to u nás oficiálně nebyla inflace.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
za kterou jsem zaplatil statu 200 kc

 

Zaplatit statu tuto zanedbatelnu ciastku,ked si spolocnosti najimaju pravnikov za radovo niekolkonasobne vyssie sumy...to ma urcite sancu na uspech :lol: Plebs ostane plebsom aj s tou jeho falosnou predstavou o spravodlivom svete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger

Ritchi: tak je dobre, ze vy patrite zrejme mezi ty patricije, takze si se spravedlnosti ve svete nemusite lamat hlavu. :-)

Jinak pochopil jsem to spravne, ze je podle vas spravne, aby v pravnich sporech vzdy vyhral ten, kdo si najme lukrativnejsiho pravnika?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Dwarden

mno po zkusenosti poslednich 14 dnu muzu s klidnym svedomim rict, ze UPC potrebuje konkurenci jak sul

bohuzel duopol v oblasti pevnych pripojeni a absence dalsiho v mobilni svere vede k tomu, ze velky ISP se chova arogantne,

a doba kdy nektera spolecnost nahodi celosvetove vLEO konstelaci s tisicovkami nanosatelitu je zatim daleko

 

ISP v CR si klidne zneprateli zakazniky co jiz plati leta letouci co nemeli zajem odejit nebot nebyl duvod resit zmeny na 'rychlejsi linky'

urazka ve forme novych vseobecnych podminek (muzem si tam dat cokoliv, kdykoliv, budes platit vice, kolikrat si reknem, pokud ceknes tak ...)

i sypani soli do rany kde k existujici lince jako zalozni linku Vam nabidnou cenu o 30% drazsi nez zaklad u jejich duopolni konkurenta

 

ti co tu tvrdi nesmysly typu, ze zdrazovani za stejne ci horsi sluzby je normalni (kdyz inflace je temer 0) to defacto podporuji

nebo patri mezi stastlivce co nahodou muzou vybirat z vice firem co jsou slusne a pak se jich to netyka...

 

vetsine uzivatelu stacily 'starsi pasma do 100mbit' a stare linky, UPC za to dostavalo uz vic nez by melo

casto vidim tvrzeni nesmyslu o tom, ze to zhorsovalo sluzby a tudiz by stalo vice

coz je typicky komentar od lidi co o sitich vi kulove

 

dokazal jsem UPC tolerovat hodne, ale ceho je moc ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger
mno po zkusenosti poslednich 14 dnu muzu s klidnym svedomim rict, ze UPC potrebuje konkurenci jak sul

bohuzel duopol v oblasti pevnych pripojeni a absence dalsiho v mobilni svere vede k tomu, ze velky ISP se chova arogantne,

a doba kdy nektera spolecnost nahodi celosvetove vLEO konstelaci s tisicovkami nanosatelitu je zatim daleko

/quote]

 

S timto souhlasim. Dodal bych navic ze Upc zrejme jako jediny operator si muze uctovat vyssi sankci nez 1/5 zbyv. pausalu u predcasne vypovezenych smluv, a regulator s tim nic nedela. A nepiste prosim, ze to jsou smlouvy na dobu neurcitou, to je formalita.

Jedine co nechapu, ze se s temi vyssimi sankcemi za nedodrzeni smlouvy po Upc neopici treba mobilni operatori, ze to tak nekonstrujou, asi by sejim to vyplatilo. Klidne mi to objasnete.

 

Jeste se zeptam, jakou zalozni linku vam nabidli o 30% drazsi nez u konkurence, o co se konkretne jednalo?

A na ktere Vop si presne stezujete, platne od jakeho data?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dwarden
Tak se do toho konečně můžeš pořádně obout, začít fungovat jako ISP a všem vytřít zrak a hlavně to UPC pořádně nandat :D

 

:?

urcite to natru miliardove mezinarodni korporaci co ma skoro monopol v oblasti kabelove televize a nekde i internetu v N zemich EU

 

proc vubec pisete takove prispevky na forech ...

 

ja proste zmenim poskytovatele az tu konkurence dostavi infrastrukturu a tecka, vic neresim, kdo me zklame a nenapravi se, tak uz nedostane ani korunu

Upraveno uživatelem Dwarden
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...