Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Návštěvník KarelBrno

Tarif 10Mbit je i v ceníku (narozdíl od např. 40/4, který zmizel)...asi ho nenabízejí úplně veřejně a člověk si o něj musí říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB
Bože, co to zase je...

 

Po dlouhém vyjednávání na telefonu měla slečna matce slíbit zrušení TELEFON 50 a zavedení Balíčku Internet 200 s Horizon Komfort za 659 Kč, údajně vč. pronájmu.

 

Teď se dívám do Moje UPC na Aktuální služby, a co nevidím? BALÍČKOVÁ SLEVA KOMFORT 240+ (908,99 Kč) a TELEFON 50 (61 Kč), což nám dohromady dává... 970 Kč. 970 Kč - 51 Kč (zdražení avizované v původním mailu o změně služeb) = 919 Kč, tedy částka, kterou jsem platil před úpravou. Takže mi zavedli službu, kterou avizovali 6.12.2015 v mailu, „K 1.2.2016 převedeme Vaši stávající službu na Balíček Internet 240+ s Horizon Komfort+, ...“ a se kterou jsem nesouhlasil.

 

Co teď?

Tak dle sdělení operátorky se to v Moje UPC zobrazuje špatně, podle jejích informací máme Internet 100 (na 12 měsíců 200), Horizon Komfort a pronájem za 609 Kč. To je solidní. :)

 

EDIT: Později v noci přišel mail, ve kterém stálo:

Vážený zákazníku,

 

tímto Vám zasíláme písemnou informaci týkající se změny Vaší smlouvy, kterou jsme dohodli

dne: 02.02.2016

 

V rámci této objednávky dojde k aktivaci následujících služeb:

 

 

UPC Internet: 1x INTERNET 100+

 

Ostatní: 1x Balíček INTERNET 100+ a HORIZON KOMFORT+ za 459 Kč bez zařízení

 

 

K aktivaci objednané služby dojde dne: 02.02.2016.

 

Což matku principiálně nas...o, tak tam volala znovu a slečna na lince trvala na tom, že ta změna byla domlouvaná až včera, nikoliv cca týden zpátky, když jsme vyhrožovali odchodem. Zajímavé praktiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Tarif 10MB dle mého už moc dlouho nevydrží. I kdyby UPC chtělo, tak dříve nebo později bude platit norma, že v každé domácnosti bude muset být možnost internetového připojení s určitou minimální rychlostí(tuším 30MB). Už je to v jednání. Otázka je jak dlouho to bude trvat prosadit, ale odhaduji to tak na 1-2 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby
Mně dohodnutou změnu provedli k 18.12.15, lednové vyúčtování bylo v pořádku, ale v Moje UPC mám stále původní tarify a hlášku o zvýšení ceny o 54,- Kč. Takže nepodléhat panice a počkat na vyúčtování.

 

Panice nepodléhám. Pouze došlo na má slova. Můj otec právě obdržel vyúčtování s navýšeným tarifem na Komfort 240+ od 1.2. dle UPC. S touto změnou byl vyjádřen nesouhlas a byla požadována změna na Komfort 100+.

Proto bylo aktuální nesprávné vyúčtování nyní reklamováno a budeme očekávat nápravu. Jak jsem říkal, UPC toto zdražování (označované za sjednocení nabídky) technicky nezvládlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KarelBrno

computerboy: To mi zní jako moc velká volovina i na poměry soudruhů z EU :)

A i kdyby - píšeš, že musí být "možnost"...no a tu budou lidé mít i s 10Mbit připojením. Když si připlatí, tak mají možnost mít i rychlejší internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

computerboy:

jo a mini bude 150 programů a z toho 80 v HD že ??

zdá se mi to jako velká hloupost aby někdo nařizoval jaká bude min rychlost co si budu moc objednat a takové O2 by celkem bylo v koncích kde jim jejich dráty zvládají s těží 4Mb pokut teda nemáš štěstí a nebydlíš vedle ústředny a tech moc není.

A je snad na klientovi a na firmě co nabídnou a co chci, někde mě stačí daleko pomalejší net než 10Mb např na dálkové ovládání domu a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Jde o to, že bude muset být v každé domácnosti alespoň jeden poskytovatel, který tuto rychlost garantuje. Právě kvůli takovým jako je O2, kde je pořád spoustu míst, kde ta rychlost neodpovídá určitým standardům, které se budou zavádět, tak se to dělá. Ono to půjde, pokud to bude nařízeno - stačí modernizovat technologie. Určitě to bude i nějakým způsobem dotováno. Internet se stal součástí života a začíná se na něj pohlížet třeba jako na elektřinu. Chápu, že se to někomu nemusí líbit, ale je to tak. V nějakých státech EU už to na podobném principu funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB

Pěkná kravina, 30 Mbitů je zbytečně moc. Přístup k internetu by měl být základním lidským právem, ale na to stačí i 10 Mbitů, třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Souhlasím s tím že přístup by měl být právem, ale tím to končí to jako rychlost to už je moc navíc jak toho docílíš v zapadlých vesničkách ? nebo např na horách kde jsou rádi že je pokrytí sotva jen Gprs a někde ani to ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...