Přejít na obsah

Zeptejte se ředitele


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Zapojte se do diskuze s generálním ředitelem UPC

Na vaše dotazy se těší a odpovídá generální ředitel UPC Česká republika, Frans-Willem de Kloet.

Své dotazy do diskuze přidávejte až do 9.listopadu do 11:30. Diskuze poběží živě od 10:30 do 12:00.

http://cassey.upc.cz/diskuze2/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Toto mě pobavilo " O televizní programy Kino CS, Muzika CS a Doku CS zatím nemáme zájem, jelikož z průzkumu mezi zákazníky víme, že o programovou skladbu těchto programů není mezi zákazníky velký zájem." Jak může někdo dělat průzkum mezi zákazníky, když ten program nenabízí a lidi tak nemají možnost ani vědět vo co go? Nemluvě o faktu, že v tý 3 stránkový diskuzi tam byly 4 dotazy právě na tyto programy. No nic, moje peníze bude i nadále dostávat Skylink, kterej to v nabídce má :D

 

 

A taky

"Dobrý den, pane Nováku, slovenské programy jsou v České republice šířeny na základě historických a kulturně sociálních vazeb. Signál přebíráme z příhraničí a ten je ve standardním rozlišení."

"Dobrý den, programy DAJTO ani další slovenské národní stanice nebudeme do nabídky zařazovat. "

Pán (ředitel) je sice cizinec, ale snad mu mohl někdo houknout, že se z příhraničí dá brát i to Dajto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze stavu současné legislativy nejde plošně vysílat ani to málo, co je vysíláno. Takže bychom měli být rádi, že je to tiše tolerováno. Kdyby si slovenské kanály u nás dupnuli stejně jako dupe Nova na slovensku po poskytovatelích, měli bychom prd.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ale myslím, že programy RTVS (Jednotka a Dvojka) by mělo být možné v HD nabízet, nakolik je na Slovensku dostupná ČT1 a 2 v HD taky... myslel jsem že mají ČT a RTVS nějakou dohodu... Jinak, u Markízy a Joj je to jasné bohužel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

Mna pobavilo zasa toto:

"Dobrý den, Film+ HD a H2 HD by se v programové nabídce mohli objevit v únoru nebo březnu 2016"

a o par riadkov nizsie:

"O programu History 2 zatím neuvažujeme, jelikož mezi zákazníky není o tento program takový zájem"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tam zase zaujalo to, jak psal, že Joj Cinema je slovenský kanál se slovenskou licencí:

 

Dobrý den, JOJ Cinema je program provozovaný skupinou JOJ. Má licenci na Slovensku a jde o slovenský program. O zařazení nabídky UPC zatím není rozhodnuto. Frans-Willem

 

Přitom to není pravda, Joj Cinema získala licenci v ČR a vysílá v češtině.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...