November 2, 201510 yr Zapojte se do diskuze s generálním ředitelem UPC Na vaše dotazy se těší a odpovídá generální ředitel UPC Česká republika, Frans-Willem de Kloet. Své dotazy do diskuze přidávejte až do 9.listopadu do 11:30. Diskuze poběží živě od 10:30 do 12:00. http://cassey.upc.cz/diskuze2/
November 9, 201510 yr Tak diskuze s generálním ředitelem UPC uz skoncila, otazky a odpovedi jsou zde: http://cassey.upc.cz/diskuze2/ Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
November 9, 201510 yr Toto mě pobavilo " O televizní programy Kino CS, Muzika CS a Doku CS zatím nemáme zájem, jelikož z průzkumu mezi zákazníky víme, že o programovou skladbu těchto programů není mezi zákazníky velký zájem." Jak může někdo dělat průzkum mezi zákazníky, když ten program nenabízí a lidi tak nemají možnost ani vědět vo co go? Nemluvě o faktu, že v tý 3 stránkový diskuzi tam byly 4 dotazy právě na tyto programy. No nic, moje peníze bude i nadále dostávat Skylink, kterej to v nabídce má A taky "Dobrý den, pane Nováku, slovenské programy jsou v České republice šířeny na základě historických a kulturně sociálních vazeb. Signál přebíráme z příhraničí a ten je ve standardním rozlišení." "Dobrý den, programy DAJTO ani další slovenské národní stanice nebudeme do nabídky zařazovat. " Pán (ředitel) je sice cizinec, ale snad mu mohl někdo houknout, že se z příhraničí dá brát i to Dajto...
November 9, 201510 yr Ze stavu současné legislativy nejde plošně vysílat ani to málo, co je vysíláno. Takže bychom měli být rádi, že je to tiše tolerováno. Kdyby si slovenské kanály u nás dupnuli stejně jako dupe Nova na slovensku po poskytovatelích, měli bychom prd. Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
November 9, 201510 yr Já si ale myslím, že programy RTVS (Jednotka a Dvojka) by mělo být možné v HD nabízet, nakolik je na Slovensku dostupná ČT1 a 2 v HD taky... myslel jsem že mají ČT a RTVS nějakou dohodu... Jinak, u Markízy a Joj je to jasné bohužel...
November 9, 201510 yr Mna pobavilo zasa toto: "Dobrý den, Film+ HD a H2 HD by se v programové nabídce mohli objevit v únoru nebo březnu 2016" a o par riadkov nizsie: "O programu History 2 zatím neuvažujeme, jelikož mezi zákazníky není o tento program takový zájem"
November 9, 201510 yr Mě tam zase zaujalo to, jak psal, že Joj Cinema je slovenský kanál se slovenskou licencí: Dobrý den, JOJ Cinema je program provozovaný skupinou JOJ. Má licenci na Slovensku a jde o slovenský program. O zařazení nabídky UPC zatím není rozhodnuto. Frans-Willem Přitom to není pravda, Joj Cinema získala licenci v ČR a vysílá v češtině. Basic 250 Mb/s - Komplet CA modul Praha
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.