Přejít na obsah

HD Mediabox DVR a připojení TV


Návštěvník Romul58

Doporučené příspěvky

Návštěvník Romul58

Zdravim vas a mam dotaz, doufam, ze to tu uz neprobehlo.

Mam od UPC UPC Mediabox HD digital video recorder cca 3 roky je to ten typ s HDD 320 GB a moznosti soucasneho nahravani 2 prg. a sledovani tretiho. Moznost zapojeni je takova, ze mam tv Samsung propojen pres HDMI a soucasne pres koaxial, protoze box ma vstup i vystup coax. Mam totiz i v tv kartu od UPC, taxze muze byt prepnuta na tv a bezi nezavisle. Zaroven mam moznost vyndat HDMI k tv a misto nej pripojit HDMI k HD Full projektoru a sledovat porady na platne. A nemusim vse slozite prepojovat, a tv tedy funguje. Bohuzel u noveho Mediaboxu Horizon, ktery je v soucasne nabidce tato moznost neni znamena to tedy neustale prepojovani kabelaze? A hlavne nyni mam pronajaty router na rychly internet a mam do nej zapojenou tiskarnu wifi, ale jde pouze pres kabel a to same mam s tv Samsung na Smart funkce. Obe zarizeni funguji jen pres kabel nemaji wifi! Pujde to nejak vyresit? Zaroven me vadi, ze novy Mediabox dle navodu nezobrazuje nazev programu a hodiny. Dekuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Tak Media box připoj přes Data vystup na zásuvce a TV z TV výstupu tak jak by to mělo být kvůli rušení zpětného směru který TV občas-často provádí.

Za mediabox (cihlu) zapojíš switch s kolika porty chceš do jednoho ze dvou Lan výstupů a připoj si co chceš.

Kup si nějaké hodinky nebo mobil a box nemusíš čumět.

toto mě teda velice zajím u malého boxu čas byl pak ne a lidem to vadilo, teď tam zase je a lidem vadí že je tam čas a tak se bojej že to žere víc než když tam nic není ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

jestli máš mediabox a tak že do něj jde signál včetně zpětného směru, neměla by být připojena TV přes rozbok ale na TV výstup zásuvky která rušení z tv do sítě UPC zamezí .

 

pr_01_138_max.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kirk_666

zdravím.v pátek mi zapojili horizon hd dvr mediabox.všechno je krásné,je tam přes 350 programů,z toho polovina nejede,milion rádií a pí..ovin.než najdu co hledám jsem z toho jelen.prosím poradí mi někdo jak přidat vybraný program do oblíbených a používat jen oblíbené programy?manuál jsem přečetl,ale je toho na mě moc,prd se v tom vyznám.mám to jen 2 dny.stačí jednoduchý postup.díky moc za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...