Přejít na obsah

HBO GO ve smart TV Samsung


Návštěvník Jirka72

Doporučené příspěvky

Návštěvník dominikx

No fajn  , JA sa Vám všetkym členom , moderatorom , adminovi ,   velmi omluvam , !  Je mi to lito !   sorry 

bol som vtedy totalne nahnevany z toho že to nefunguje ! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník saabturbo

Ahoj, jojo, je to otrava to odhlašování. Chápal bych že by to dělalo třeba v inet.prohlížeči, ale když to samovolně dělá aplikace, kterou spárujete a máte na svém účtu, tak když se odhlásí, tak proč se zas jednoduše nepřihlásí/neověří?........Aa největší otrava je to, že na TV Samsung mám přihlášení v aplikaci někde, kde mají připojenou pouze TV k internetu a tam pak každý týden znovu aktivovat danou TV je fakt oprus. Aktuální včerejší reakcí dané osoby (už po xtém samovolném odhlášení) bylo akorát to, že tyhle služby nechce a akorát vše zruší 😞 a takovejch lidí je, co hold nemusí všemu rozumnět a nechápou, že tomu hold tak je.....což pro nás co si to dokážem během 3minut aktivovat i klidně za použití prohlížeče v mobilu, tak je to brnkačka, ale vysvětlujte to někomu, kdo není technickej typ a má doma fakt jen tu TV připojenou na internet......

Upraveno uživatelem saabturbo
verzálky vyměněny za tučné písmo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník Budulman

DariusCZ: Tak nezamrzlo, taky jsem si minulý týden říkal, že to nechce aktivaci... jen aby to na mě aktivaci vybalilo dnes...

saabturbo: Já jsem sice technický typ, ale tohle mě pořád dokola neuvěřitelně otravuje, až se*e.

Vadí mi věci, které nedávají nejmenší smysl a tohle je typickej příklad. Na televizi co mám v obýváku a ložnici je to poměrně mimózní bezpečnostní prvek. Často si to ve finále nakonec nepustím, jelikož mě ta aktivace v tu chvíli tak na*ere, že už nemám nic chuť sledovat 😂 (tohle je trošku s nadsázkou, ale není to daleko realitě)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...