Přejít na obsah

HBO GO ve smart TV Samsung


Návštěvník Jirka72

Doporučené příspěvky

Máme od vánoc chytrou TV a začali jsme tam užívat HDO GO. Syn si už několikrát stěžoval, že mu to při sledování vyskočilo z HBO GO vysílání. Musí to znovu načíst a nenajde to naposled uloženou pozici. Máme TV Samsung. V čem je chyba nevím. Jestli UPC zařadí HBO OD budu rád. 

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Budulman
V 13. 1. 2019 v 9:04 AM, namec napsal:

Taky mě štve neustálé odhlašování HBO GO na tv.(Samsung).dotaz poslán jak na HBO,tak na UPC.

Odpověď HBO:

Dobrý den,

děkujeme za kontaktování zákaznické podpory.

UPC je jeden z operátorů, kteří využívají toto bezpečnostní opatření. Tedy přihlašovaní Vašeho televizoru 1x týdně se u daného operátora bohužel nevyhnete.

Odpověď UPC:

Tento proces je nastaven ze strany HBO a projevuje se stejně na všech zařízeních.

A ted babo raď.

Davide (UPC),

jak to tedy, prosím, je? Pokud je pravda, co odepsalo HBO, není na čase tohle předat k řešení na straně UPC?

Je to opravdu neuvěřitelně otravná "funkce", o kterou zjevně nikdo nestojí a generuje jen spoustu nespokojených zákazníků.

To je opravdu tak zásadní odhlašovat aplikaci v televizi, kterou mám v obýváku, nebo ložnici a nikdo cizí k ní nemůže? Hlavně nechápu jak by mohla být zneužitá 🙂

Díky za jakoukoliv snahu toto napravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient

Já to měl to stejné. Používal jsem od UPC HBO GO přímo v konzoli - PS4 a minimálně jednou týdne mě to vždy odhlásilo a chtělo údaje a spárování znovu. Nějaký čas už mám koupené hbo přímo přes oficiální stránky, v konzoli mám účet x měsíců a za tu dobu ani jedno odhlášení 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je problém v tom, že jsem reagoval na příspěvek, kterÿ někdo následně smazal.
Stejný se objevil asi v dalších 5 vláknech.
Nechápu, proč administrátor nesmazal i můj příspěvek, který je teď absolutně nesmyslný

Odesláno z mého Redmi Note 5 pomocí Tapatalk

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uživatel jménem Dominikx, sem do Fóra nasázel asi osm stejných zpráv do různých vláken, za což jsem ho jako moderátor v nastavení označil jako spamera, což způsobí že všechny jeho zprávy jsou odstraněny a je vyloučen z fóra. Zprávy ostatních uživatelů jsem nemazal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tomus: "Zprávy ostatních uživatelů jsem nemazal." A v tom je právě problém.... Pokud se takto rozhodneš (nic proti, byl to vůl), měl by's smazat všechny následně reagující příspěvky, nebo by alespoň mělo být zcela zřejmé, že jde o reakce na neexistující příspěvek - třeba smazat jenom text.  Nechci dělat blbce ze Standy a ani já nechci vypadat jako blbec víc, nežli je nezbytně nutné (viz Nové stanice)… Pomocí filtru jsem mezi uživateli hledal nějaký ban, nebo trolla či spammera, nenašel jsem....

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni take jednoduche, kdyz smazu okamzite prispevky i ostatnich uzivatelu, tak zase budou nadavat kam zmizely a nebou vedet o co jde.
Vase prispevky , tedy smazu zitra.
Spammer Dominikx, je stale clenem fora, jen je zrejme pro uzivatele momentalne neviditelny.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...