Přejít na obsah

HBO GO ve smart TV Samsung


Návštěvník Jirka72

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník peparda
V 6. 10. 2017 at 12:54, David - UPC napsal:

@ritchi oslovím s tím přímo HBO, aby mi k tomu dali vyjádření a pokud možno ne jen "zabezpeční klienta" Opět platí, hned jak mi napišou, dám vědět :) 

Dva tydny ubehli a porad nevime proc nektery klienti HBOGO musi absolvovat nejake cviceni se "zabezpecenim" a nekterym funguje aplikace bez problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník peparda

A pokracuje klasicky pristup UPC - trvala ignorace. Problemy s prihlasovanim pretrvavaji (spise je to jeste horsi protoze je treba minimalne jednou tydne delat nejakou aktivaci)  a E-care management se asi chysta na vanocni vecirek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@peparda Zdravím, na oficiálních kanálech UPC s Vámi nikdo nekomunikuje? Pokud ne, pošlete mi do zprávy číslo smlouvy, podívám se proč. 

Pokud ale myslíte opakované přihlášení do HBO GO přes Samsung, tak znovu opakovuji, že je to vlastnost aplikace, nikoliv výmysl UPC. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peparda

No jak koukam tak z UPC to uz vazne nema cenu, porad same sliby a komunikace nulova. 

Vcera jsem psal do HBO a ozvali se mi obratem a na rozdil od UPC zadna vlasnost aplikace jak tadi tvrdi "pan". Je to chyba kterou resi a omlouvaji se za ni (otevrene to priznali).

Takze mlzeni ze strany UPC je hodne ubohe. Nastesti uz jde objednat HBO GO naprimo tak nevidim duvod davat penize UPC kdyz klientsky servis je na nulove urovni. Rusim to tady a objednavam primo u HBO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peparda - poněkud nechápu výhody objednávky této nepříliš funkční aplikace přímo od HBO. To jako u UPC zrušíš balíček, ve kterém máš programy HBO + aplikaci HBO GO a za stejné peníze si objednáš pouhou aplikaci? Je ti jasné, že je to pořád ta samá?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peparda
před 17 hodinami, beepee napsal:

peparda - poněkud nechápu výhody objednávky této nepříliš funkční aplikace přímo od HBO. To jako u UPC zrušíš balíček, ve kterém máš programy HBO + aplikaci HBO GO a za stejné peníze si objednáš pouhou aplikaci? Je ti jasné, že je to pořád ta samá?

U UPC nemam zadny balicek navazany na HBO, mam jenom samotnou sluzbu HBO GO. Na rozdil od UPC ale HBO komunikuje a nemlzi bezpecnostni politikou, vypada to ze jejich technicka podpora funguje. Je mi jasne ze je to ta sama aplikace ale nevidim duvod za ni platit UPC kdyz clovek nedostava zadny benefit navyse (fungujici technicka podpora). Nehlede na to ze kdyz si to objednam u HBO naprimo tak mam prvni mesic zdarma - uvidime jestli se podari samotnemu HBO technicky problem s prihlasovani odstranit a kdyz ne tak to zrusim uplne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 10. 2017 at 12:22, peparda napsal:

No ja s HBO zadny smluvni vztah nemam. Platim UPC za sluzbu a ocekavam teda ze bude zabezpecovat i prislusny servis. S tretima stranama at jedna dal UPC.

Jak koukám tak si celkem protiřečíte, v jednom příspěvku máte HBO od UPC a to nechce nic řešit (bohužel, pouze předává informace, které dostává při "reklamacích" app od HBO) a v druhém příspěvku jste vlastně nikdy žádnou smlouvu na HBO neměl a nejlepší HBO je služba přes app, kterou začalo HBO prodávat.

Celkem dobrá schíza

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peparda
před 1 hodinou, technik napsal:

Jak koukám tak si celkem protiřečíte, v jednom příspěvku máte HBO od UPC a to nechce nic řešit (bohužel, pouze předává informace, které dostává při "reklamacích" app od HBO) a v druhém příspěvku jste vlastně nikdy žádnou smlouvu na HBO neměl a nejlepší HBO je služba přes app, kterou začalo HBO prodávat.

Celkem dobrá schíza

Vazeny pane "techniku". Reagoval jsem na dotaz ohledem ruseni balicku ve kterem jsou programy HBO+videoteka HBO GO. Ten ja zadny od UPC nemam. Jedine co mam tak je samotna videoteka HBO GO kterou UPC prodava bez vazani na nejaky balicek programu. Mozna by to chtelo trochu premyslet.

K predavani informaci od HBO se uz ani nema vyznam vyjadrovat - to uz pak vubec nedava smysl platit prostrednikovi ktery nema zadnou pridanou hodnotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník peparda
V 6. 10. 2017 at 12:54, David - UPC napsal:

@ritchi oslovím s tím přímo HBO, aby mi k tomu dali vyjádření a pokud možno ne jen "zabezpeční klienta" Opět platí, hned jak mi napišou, dám vědět :) 

Tak nam uz ubehl mesic a vypada to tak ze s UPC to hnusne HBO vubec nekomunikuje. Protoze jak bylo psano "Opět platí, hned jak mi napišou, dám vědět"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...