Přejít na obsah

HBO GO ve smart TV Samsung


Návštěvník Jirka72

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Muzete te mi nekdo prosim poradit jak aktivovat na tv smart Samsung HBO GO .Vyskakuje mi tam porad kod ,tak jsem teda udelal registraci pres PC na HBO GO a ted bych to potreboval prave nastavit na tv ,tak jestli nekdo da nejaky navod prosim ,prdedem dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych se chtěl zeptat nevíte někdo nějaké bližší informace ohledně domácích kin kde bylo do nedávna ve službě Smart Hub také aplikace HBO Go . Tuto jsem používal přes domácí kino k mé spokojenosti přes rok a asi před týdnem pro mě z nepochopitelných důvodů HBO nechala odtranit tuto službu z domácích kin. Psal jsem jim na podporu a ani se neobtěžovali mi odpovědět důvod proč to nechali odstranit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete te mi nekdo prosim poradit jak aktivovat na tv smart Samsung HBO GO .Vyskakuje mi tam porad kod ,tak jsem teda udelal registraci pres PC na HBO GO a ted bych to potreboval prave nastavit na tv ,tak jestli nekdo da nejaky navod prosim ,prdedem dekuji za odpoved

 

Ve svým učtu na stránkách HBO GO v nastavení máš sekci TV PIN. Ten pin co tam je zadáš ve svý tv v nastavení aplikace HBO GO. Tím se to spáruje a můžeš koukat.

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...