Přejít na obsah

HBO GO ve smart TV Samsung


Návštěvník Jirka72

Doporučené příspěvky

žádejte vysvětlení a kompenzaci po UPC- snad to pomůže, vz. přepis komunikace:

Vážený pane ,

 

mrzí nás komplikace se službou HBO GO. Nyní je záležitost v řešení technického oddělení. Jako kompenzaci Vám navádíme jednorázovou slevu ve výši 50 Kč, což se projeví ponížením dalšího vyúčtování.

 

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

 

S přáním hezkého dne

 

Josef Douda

operátor Klientského centra UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přepis komunikace s operátorem Samsungu:

Vítáme Vás! Jak Vám můžeme pomoci?

Signum666

Nejde spustit HBGO od UPC od cca 13.6.2015 na BD-E8900 pri prijmu pres CA modul. Proble maji i Smart TV od Samsungu dle diskuze na internetovem foru. Dle vyjadreni UPC je problem na strane Samsungu. Ma problem reseni ze strany Samsungu? Dekuji.

Nefunguje hbogo nabd-e8900

Operátor Samsungu:

Zjistil jsem, že se pracuje na zcela nové verzi, která používá jiný přehrávač, bude mít nové uživatelské prostředí, pro celou Evropu. Změna se bude týkat všech SmartTV od roku 2012 a novějších.

V původní verzi bylo něco SW špatně.

Nová aplikace by měla být podle vývojářů distupná již tento měsíc.

Signum 666 Problem je na strane Samsungu?

Operátor 17:50:07 To nevím. Četl jsem také, že o to byl malý zájem. I proto se to možná rozhodli předělat.

Signum 666 17:50:37 Jak zistim, ze nova verze je jiz dostupna? Bude dostupna i pro BD-E8900?

Operátor 17:51:21 To Vám nemohu slíbit, podrobné informace k tomu nemámk dispozici, předpokládám však, že aplikace bude totožná.

Signum 666 17:51:26 Jak se bude aktualizace instalovat?

Operátor 17:53:38 Nevím jakým způsobem to bude uděláno. Možností je více. Aktualizace může být automatická, k externímu stáhnutí nebo v aplikaci samotné.

Signum 666 17:55:23 Dekuji za odpoved. Prijemny den.

Operátor 17:56:17 Hezký den i Vám, nashledanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mi příjde zajímavé, že je zde uváděno :" Nejde spustit HBGO od UPC od cca 13.6.2015 na BD-E8900 pri prijmu pres CA modul."

Ale vždyť CA modul nemá s příjmem HBO GO přes aplikaci v TV Samsung nic společného. Kdyby tam ten modul nebyl, tak to musí chodit stejně ...

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milos1498650066

U mé TV UE40ES7000 problém vyřešen aktualizací cca rok starého firmware. Díky "lada-vir" za radu. Možná by bylo vhodné, kdyby s dotazem na aktuální FW v zařízení přišli technici v HBO i v UPC, když to s nimi už tak dlouho řeším. Určitě se v tom někdo na straně provozovatele vrtal, když to před tím běželo a najednou v červnu nastal problém...

Přeju všem ať jim závadu nový FW vyřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Diky vsem za rady. Konecne mi to funguje. Firmware byla trefa do cerneho. Nasel jsem si ze se to da stahnout na flashku nebo pokud je pristroj pripojeny na net tak vybrat aktualizovat software online. Tak jsem to macknul ono se to zaktualizovalo restartovalo a hbo go slape jako za starych casu. Takze aktualizujte pristroje :-) cus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peha123

Ty jo, tak to by me nenapadlo. Po aktualizaci SW zacalo opet fungovat, asi mesic sme na to s pritelkyni jenom nadavali...

Ja si myslel, ze aktualizaci si provadi TV sama pri vstupu do tech aplikaci. Diky vsem za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník ritchi

Dnes po aktualizacii aplikacie v smart TV nova vizualna podoba HBO GO.Svizna,rychla,prehladnejsia.Mne osobne sa viac paci ako ta predosla verzia.Pribudla moznost nastavenia velkosti titulkov.Pretacanie v 30 sek intervaloch je rychlejsie bez vykazovania chyb z predoslej verzie.Navyse doporucujem skvely film Vychozy bod s Michaelom Pittom známeho z Boardwalk Empire :salut:

 

http://www.csfd.cz/film/343881-vychozi-bod/

 

201508281649202cty.jpg

20150828161054rrpn.jpg

201508281611319jt1.jpg

201508281611469fei.jpg

20150828161255gzfh.jpg

 

Edit:Funkcnost aplikacie nemala dlhu trvacnost.Mě by jenom zajímalo,kde udělali soudruzi z HBO chybu-GO4_TV_PINCODE_AGAIN

 

20150828175316pjqf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...