Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Halelůjá, chvalte Pána, konečně můžu přepínat kanály a obraz má správný poměr. :cheers:

 

Očekávám, že tímto tempem by někdy v roce 2017 mohl být z Kaonu, bezchybný set-top-box. :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

mě u starého STB toho také dost scházelo, proto jsme ho neměl a na TV koukal přes CA modul nebo na PC s novým prostředím horizont na tv i v PC koukám přes STB.

 

Jen netuší někdo jestli se odstranil po aktualizaci problém s LG TV a zvukem přes HDMI ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tjurny
Včera jsem byl vrátit tento zmetek (KCF-SA700 po upgrade na Horizon) na Kontaktním centru v Praze (U Nákladového nádraží...). Bylo tam zoufalců nespokojených s tímto zmetkem (KCF-SA700 po upgrade na Horizon) jako máku. Trochu mi bylo líto i těch děvčat, krom věčně omílaného "zvykněte si" nebo "připravujeme aktualizaci" nesmí zákazníkům aktivně nic jiného nabízet. Pouze sepíšou reklamaci a další. Přitom po vyřízení jsem s několika mluvil, někteří mají doma nové LCD TV umožňující DVB-C příjem i použití CA modulu, ale jsou to laici z lidu, o takové možnosti nikdy neslyšeli a dost se divili že to vůbec lze!

Me take prekvapuje kolik lidi stale pouziva set-top-boxy. Jak dlouho se prodavaji dvb-c tv ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka.jakl

Vzhledem k tomu, ze uz CA moduly nabizi jen k pronajmu a to jsou navic jen jako polozka malym pismem hluboko v ceniku, je to evidentn politika UPC. Zapujceny modul mohou kdykoliv odebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To by byli sami proti sobě, protože část lidí nepochybně pak zůstane jenom u nekódovanýho základu. Já bych udělal totéž, zmizí možnost mít CAM, tak si můžou celou rozšířenou nabídku TV strčit za klobouk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Radon

Dobrý den,

u mé matky proběhla výměna stb za nový se službou Horizonu. Má dva (mimo jiné, zde často zmiňované) problémy :

 

1. údajně lze TV (Panasonic Viera) a stb ovládat jedním ovladačem. Asi jí to technik i tak nastavil. Nastavení jsme nějak ztratili (vymazali) v průběhu boje s Horizontem. Jde to nějak znovu nastavit ?

 

2. TV a stb musíme nyní zapínat samostatně, ale TV si nepamatuje, že byla nastavena na HDMI, na obrazovce je zrnění nebo rozhlas, což matku (80+ roků) dost mate a musí na ovladači TV přepínat vstup na HDMI.

 

Vše asi souvisí s tím, že po odchodu technika vyplula TV i stb že zásuvky, aby nic nesvítilo (ledky) a nespotřebovávala elektřinu ....

 

Prosím o řadu. Děkuji.

 

(Jinak ten Horizon je "skvost", měly by ho všechny IT fakulty vyučovat, jak by nikdy software sloužící lidem, neměl vypadat ....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...