Přejít na obsah

Výměna modemu


Návštěvník computerboy

Doporučené příspěvky

Návštěvník computerboy

Zdravím,

 

přišel mi mail od UPC, že mi budou měnit modem. Mám ještě starou Motorolu, ale jsem s ní naprosto spokojený. Rychlost 10MB/s mi postačuje. Obávám se, že je to z důvodu, že si budu muset vybrat minimální rychlost 40MB/s, aby tyto nižší rychlosti zlikvidovali.

 

Je možné toto odmítnout? Přišlo Vám to také?

 

děkuji za rady, jestli je to možné odmítnout a trvat na rychlosti 10MB/s a nebo klidně i vyšší, ale za stejnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

Ta výměna je myslím zdrama...nic se neboj :) a nebudou po tobě chtít změnu rychlosti..matka má, stejně jako já, 5 MB a vyměnili jí to, mi zatím ne... máme akovou věrnostní slevu, ale za cenu nižší rychlosti netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Pokud bych platil pořád 50 Kč za modem a dali mi WIFI, tak by to ještě šlo, ale to nepředpokládám. I tak mi tohle u UPC děsně vadí - všude u konkurence se za pronájem modemu nic neplatí nebo symbolická koruna, případně dostanete modem za pár stovek do vlastnictví - jen UPC na tomhle děsně okrádá lidi a staví to na tom, že je potřeba speciální modem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je nějaká novinka, ne? by byl isp blbej, kdyby do celkový ceny jakkoliv nezapočítával cenu zařízení :shock: a je snad úplně jedno, jestli je to v jedný částce nebo rozepsaný na dvě položky :roll: resp. upc to rozepisuje, aby si moh zákazník v případě zájmu zařízení odkoupit a o to se mu měsíční platba pak sníží...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi včera přišel email, že mne budou kontaktovat a někdo se mnou výměnu zařízení naplánuje.

Jsem zvědav co mi nabídnou za modem. Tedy jestli vůbec mi nabídnou vybrat si z nějakých typů - modelů.

Moje stará Motorola šlape mnoho let bez problémů a bojím se, aby mi nedali nějaký repas po někom, s kterým budou jen problémy.

 

Takže se rovnou zeptám, zda Vám, co už máte vyměněno, bylo nabídnuto co chcete za typ - model. A co v současné době nabízí. A zda jste dostali nový přístroj nebo repas.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Na výměnu zřejmě nepřistoupím - stávající modem mi vyhovuje a nemám důvod ho měnit. Dalo by se to brát jako porušení smluvních podmínek z jejich strany a mohu odstoupit od smlouvy v případě, že by mi nutili jít např. do WIFI modemu, který je dražší a nebo tvrdili, že s výměnou modemu je nejnižší tarif 40MB/s a tím pádem vyšší měsíční paušál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...